Rozwój – Poronin 2:3 (koniec) | Podbeskidzie – Rużomberok 1:2 (koniec) | Górnik Z. – Karvina 0:0 (koniec)
Podbeskidzie – GKS K. 0:1 (koniec) | Cracovia – Ruch 2:1 (koniec)
Podbeskidzie Bielsko-Biała
1:2 (1:1)
MFK Rużomberok
Piątek 10.07.2015, 13:05 • Dankowice • Spotkania towarzyskie

74
    Gol dla Ružomberok!
    MFK Rużomberok odwraca wynik sparingu na swoją korzyść. Drużyna ze Słowacji przegrywała po golu rodaka – Demjana, ale w 74. minucie odrobiła stratę z nawiązką i jest na prowadzeniu. Do bramki trafił ANATOL CHEPTINE.

46
    Są roszady personalne w obu drużynach, które mogą wpłynąć na obraz spotkania. U Górali Łaciak za Sokołowskiego, a Jonkisz za Demjana. Weterani boisk ustąpili miejsce młodszym wilkom.

40
    Drużyna zza naszej południowej granicy doprowadziła do remisu na kilka minut przed przerwą. Autorem gola JAN MASLO. Wszystko w sparingu zaczyna się praktycznie od początku.

10
    Gol dla Podbeskidzia!
    Ex-król strzelców ekstraklasy ROBERT DEMJAN uderzył do bramki MFK Rożomberok po precyzyjnym dośrodkowaniu Mateusza Możdżenia z rzutu wolnego. Górale szybko objęli prowadzenie!

Gole: 10. Demjan – 40. J. Maslo, 74. Cheptine

Podbeskidzie Bielsko-Biała: Kaczmarek – Sokołowski (46' Łaciak), Lazarus, Kolcak, Mazan – Chmiel, Kato, Sloboda, Możdżeń, Adu – Demjan (46' Jonkisz).

MFK Rużomberok: Macik – Kruzliak, J. Maslo, Rosa, P. Maslo – Gerat (10' Fasko), Nagy, Luptak, Zosak – Jakubko, Masaryk.