Rozwój – Puszcza 2:2 (koniec) | Zawisza – Znicz 1:2 (koniec) | Górnik Z. – Termalica 0:0 (koniec)
Arka – Gryf 2:2 (koniec) | Lech P. – Stomil 3:0 (koniec) | Zagłębie L. – Slovan 2:0 (koniec)
Wisła K. – Banik 3:1 (koniec)
Lech Poznań
3:0 (2:0)
Stomil Olsztyn
Sobota 11.07.2015, 13:00 • INEA Stadion, Poznań - boczne boisko • Spotkania towarzyskie

To by było na tyle – przed eliminacjami Ligi Mistrzów Lech wykonał zadanie i zdominował Stomil, który był dzisiaj tylko tłem dla lepszego rywala, choć pierwsza połowa zdecydowanie lepsza, niż drugie 45 minut. (14:20:13)

70

69
    Gol dla Lecha!
    Formella świetnie dostrzegł NIKLASA ZULCIAKA, a ten dopełnia formalności!

69
    Zulciak prezentuje efektowną ruletkę, Kolejorz już wyraźnie rozluźniony.

68
    Holman nieco zniknął w drugiej połowie, Lech nie atakuje też z taką werwą, jak w pierwszych 45 minutach.

68
    Zza linii bocznej mecz obserwują m.in. Trałka i Kamiński, którzy dziś dostali wolne od trenera Skorży.

67
    Zulciak uderza z 16 metrów, ale zablokowany!

67
    Ciekawa sytuacja, piłka wyleciała poza mur okalający boisko i trwają poszukiwania futbolówki zastępczej...

66
    Rzut wolny dla gości, ale piłka przecięta, zanim doleciała do napastników Stomilu.

65
    Bednarek ryzykowanie wślizgiem we własnym polu karnym, ale skutecznie!

64
    Ceesay skutecznie na prawej stronie defensywy.

63
    Lech w pierwszej akcji po wejściu na boisko niebezpiecznie upada na murawę, ale wygląda na to, że nic poważnego się nie stało.

62
    Zmiany w ekipie Stomilu.

61
    Meschia uderza z 20 metrów, ale wysoko nad bramką.

60
    Drewniak w polu karnym, ale otoczony przez trzech rywali i łatwa strata.

59
    Tetteh świetnie przechwycił kolejną piłkę na skrzydle Stomilu, dobre zawody gracza Lecha.

58
    Formella za Jevtica w ekipie Lecha.

57
    Jevtic mija trzech rywali, próba strzału, ale zablokowana.

Adam Kotleszka

Gole: 9. Holman, 19. Jevtic, 69. Zulciak

Lech Poznań: Gostomski (46. Kotorowski) – Ceesay, Wilusz, Bednarek, Dudka – Tetteh, Drewniak – Zulciak, Serafin, Jevtić (57. Formella) – Holman.
    Zmiany: Kotorowski, Formella

Stomil Olsztyn: Skiba – Bucholc, Biedrzycki, Czarnecki, Remisz – Żwir, Głowacki, Jegliński, Meschia, Trzeciakiewicz (62. Łukasik) – Kujawa (62. Lech)
    Zmiany: Mieczkowski, Dziemidowicz, Lech, Szymonowicz, Suchocki, Karłowicz, Łukasik