Rozwój – Puszcza 2:2 (koniec) | Zawisza – Znicz 1:2 (koniec) | Górnik Z. – Termalica 0:0 (koniec)
Arka – Gryf 2:2 (koniec) | Lech P. – Stomil 3:0 (koniec) | Zagłębie L. – Slovan 2:0 (koniec)
Wisła K. – Banik 3:1 (koniec)
Zagłębie Lubin
2:0 (1:0)
Slovan Liberec
Sobota 11.07.2015, 16:45 • Stadion Zagłębia, Lubin • Spotkania towarzyskie
    Niedługo zaczną się prawdziwe emocje w Ekstraklasie!

Zagłębie Lubin pewnie pokonuje Slovan Liberec na własnym stadionie 2:0! Przygotowania do sezonu 2015/16 idą po myśli lubinian i dzisiaj gospodarze byli lepszym zespołem, o czym świadczy nie tylko wynik. Dziękujemy za śledzenie naszej relacji na portalu lajfy.com! (18:45:18)

90+2

90+1
    Chyba już nic większego nie wydarzy się w Lubinie. Slovan atakuje, ale nieumiejętnie. Zagłębie chce kontrować, ale także szybko traci piłkę.

90
    2 minuty doliczone do regulaminowego czasu gry!

88
    Dobra interwencja stoperów Zagłębia, którzy przerwali groźną akcję przeciwników! Jeszcze nie poddają się Czesi.

87
    Zagłębie skutecznie przesuwa się w linii defensywnej i nie daje pograć piłką rywalowi. Ostatnie minuty raczej spokojne. Nie zanosi się na utratę gola przez lubinian.

86
    Zmiana w drużynie Zagłębie Lubin: z boiska schodzi Todorovski, na boisku pojawia się Kowalski-Haberek.

86
    Zmiana w drużynie Zagłębie Lubin: z boiska schodzi Čotra, na boisku pojawia się Jach.

85
    Sporo przerw w dzisiejszym meczu. Urazy, dużo zmian, to znacznie spowalnia grę, której i tak już niewiele zostało.

84
    Kolejna kontra Miedziowych fatalnie zakończona przez napastnika! Mógł on przebiec kolejnych kilka metrów będąc już za obrońcami! Strzał wysoko nad bramką.

81
    Tak chyba będzie wyglądał ten mecz do ostatniego gwizdka. Obie drużyny już trochę odpuszczają, chociaż Slovan chce zdobyć upragnioną bramkę.

80
    Zostaje ostatnie 10 minut towarzyskiego spotkania ze Slovanem Liberec! Dobra postawa Zagłębia, które prowadzi 2:0!

78
    Znacznie luźniej grają już gospodarze, którzy mają pewną przewagę. Teraz chyba czas przejść do defensywy.

76
    Zmiana w drużynie FC Slovan Liberec: z boiska schodzi Bartosak, na boisku pojawia się Mudra.

76
    Kolejne zmiany w obu drużynach. Papadopulos zmieniony przez Jagiełłę.
    75. SOBKÓW - 2:0

75
    Gol dla Zagłębia!

I udaje się ta kontra gospodarzom! Dobre dośrodkowanie w pole karne dociera do jednego z zawodników, a on podaje do ERYKA SOBKOWA! Ten strąca futbolówkę głową i mamy 2:0!

74
    Czas ucieka, a my wciąż nie widzimy znaczącej poprawy gry. Teraz to Slovan atakuje a gospodarze skupiają się głównie na odpieraniu natarcia i szukaniu okazji w kontrze.