Garbarnia – Sparta 1:2 (koniec) | Arka – Zawisza 1:0 (koniec) | Wisła Pł. – Olimpia G. 0:1 (koniec)
GKS T. – FC Koln 0:1 (koniec) | FC Opava – Miedź 1:1 (koniec) | GKS Bełchatów – GKS K. 2:1 (koniec)
Nowa Huta – Bardejov 1:5 (koniec)
GKS Tychy
0:1 (0:1)
1. FC Koln
Sobota 18.07.2015, 15:30 • Stadion Miejski w Tychach • Spotkania towarzyskie

Na Stadionie Miejskim w Tychach, miejscowy GKS przegrywa z FC Koeln 0:1. Jedyną bramkę w dniu dzisiejszym zdobył Nagasawa. Dziękujemy za wspólne emocje. (17:30:23)

90+3

90
    3 minuty doliczone przez sędziego.

84
    Nieśmiałowski znalazł się sam na sam z Hornem, ale podpalił się za bardzo i uderzył obok bramki!

82
    W międzyczasie w GKS-ie nastąpiły kolejne zmiany:

Igaz (84. Krzczuk) – Gancarczyk (72. Kopczyk), Szczęsny (66. Błanik), Bukowiec (66. Zganiacz), Grzeszczyk (66. Dymowski), Radzewicz (84. Grzybek), Wodecki (82. Nieśmiałowski), Grzybek, Tanżyna (82. Krzycki), Bocian (72. Biskup), Duda

79
    Modeste ładnie odegrał do Finne, który zdecydował się na uderzenie z 16. metra, jednak futbolówkę wyłapał Igaz.

78
    Niewiele dzieje się w drugiej odsłonie....obie ekipy jakby już czekały na końcowy gwizdek.

73
    Wynik nadal nie ulega zmianie.

72
    Zmiana w drużynie GKS Tychy: z boiska schodzi Biskup, na boisku pojawia się Bocian.

72
    Zmiana w drużynie GKS Tychy: z boiska schodzi Gancarczyk, na boisku pojawia się Kupczyk.

70
    Z 20. metra uderzał Cueto, ale futbolówka przeleciała nad poprzeczką.

66
    Kolejne zmiany w GKS-ie:

Igaz – Gancarczyk, Szczęsny (66. Błanik), Bukowiec (66. Zganiacz), Grzeszczyk (66. Dymowski), Radzewicz, Wodecki, Grzybek, Tanżyna, Bocian, Duda

60
    Godzina gry za nami. Na boisku nie dzieje się praktycznie nic ciekawego. Zdecydowanie lepsze wrażenia na trybunach, gdzie Tyszanie prezentują oprawę.

52
    W drugiej połowie lepiej, jak na razie wyglądają gracze GKS-u Tychy. Gra toczy się jednak głównie w środku pola.

46
    Sporo zmian w obu ekipach na drugą odsłonę meczu. W Kolonii nie mamy już m.in. Peszki i Olkowskiego.

46

GKS Tychy przegrywa po pierwszych 45 minutach z FC Koeln 0:1. Zapraszamy za kwadrans na drugą odsłonę meczu.

45+3

45
    Gol dla FC Koeln!

Świetna akcja NAGASAWY, który zszedł z lewego skrzydła i mocnym, płaskim strzałem umieścił futbolówkę tuż przy słupku! Florek nie miał nic do powiedzenia!

45
    Z 5. metra w bramkę nie trafia Heintz! Kolejna znakomita szansa zaprzepaszczona przez gości!

45
    Rzut rożny dla niemieckiej drużyny.

44
    Koeln nacisnęło w końcówce pierwszej połowy. W poważnych opałach Tyszanie.

42
    Dobijał tam jeszcze jeden z graczy przyjezdnych, ale ponad bramką.

41
    Zoller w sytuacji sam na sam z Florkiem! Gracz Koeln próbował przelobować Tyszanina, ale obił tylko poprzeczkę!

40
    Na spalonym Zoller. Goście próbują coraz częściej prostopadłych podań.

35
    Szansa dla gości. Osako ładnie zagrywał prostopadle do Risse, ten jednak źle przyjmował futbolówkę i zaprzepaścił szansę wyjścia na czystą pozycję.

32
    Zablokowana próba Peszki z dystansu.

30
    Pół godziny gry za nami i mimo świetnej szansy dla Koeln, na tablicy wyników nadal 0:0.

28
    Lehmann nie wykorzystuje jedenastki! Piłka ocierając się o rękawice Florka mija bramkę!

27
    Rzut karny dla FC Koeln! Seweryn Gancarczyk fauluje wychodzącego na czystą pozycję Zollera.

24
    Florek interweniuje po niezbyt dobrej próbie Zollera. Gracz Koeln mógł zachować się teraz znacznie lepiej.

22
    Najpierw nieudane dośrodkowanie Górkiewicza, a chwilę później Bukowiec zapisał w statystykach uderzenie. Wykonanie pozostawmy jednak bez komentarza – piłka powędrowała daleko od celu.

19
    Gramy już dalej. Sędzia Jarzębak wznowił zawody.

17
    Jak na razie wyrównane zawody. Gra głównie toczona jest w środkowej strefie.

Tak prezentuje się oprawa Tyszan:

15
    Sędzia przerywa spotkanie. Miejscowi odpalili pirotechnikę.

11
    Z szybkim atakiem wyszli Tyszanie, jednak zabrakło skutecznej finalizacji przez Górkiewicza.

10
    10 minut gry za nami. Na zegarze nadal 0:0.

8
    Niefrasobliwe zachowanie obrońców Koeln. Futbolówkę przechwycił Wodecki, zgrał w polu karnym do Szczęsnego, jednak ten w doskonałej sytuacji nie zdołał pokonać Horna!

7
    Ładnie na skrzydle podłączył się Górkiewicz, próbował mijać Risse, jednak ten zanotował pewną interwencję w obrębie szesnastki.

6
    Florek pewnym wyjściem z bramki uprzedza rozpędzonego Zollera.

5
    Pierwsze 5 minut gry za nami. Częściej w posiadaniu piłki drużyna z Niemiec. Pod bramkami Florka i Horna, jak na razie spokój.

3
    Dziś w pierwszy składzie ekipy z Kolonii, Paweł Olkowski oraz Sławomir Peszko.

3
    Spokojny początek meczu.

1

Około pół godziny do pierwszego gwizdka arbitra.

Wyjściowe składy obu ekip:

GKS Tychy zmierzy się w kontrolnym meczu z FC Koeln. Będziemy informować o zmianach wyniku.

Witamy. Mecz rozpocznie się o 15:30 i będziemy informować o zmianach stanu..

Piotr

Gole: 45. Nagasawa

Spudłowany karny!: 28. Lehmann (KLN), bramkarz Florek obronił

GKS Tychy: I POŁOWA: Florek – Górkiewicz, Biskup, S. Gancarczyk, Mączyński, Szczęsny, Glanowski, Bukowiec, Grzeszczyk, Radzewicz, Wodecki.

II POŁOWA: Igaz – Gancarczyk, Szczęsny, Bukowiec, Grzeszczyk, Radzewicz, Wodecki, Grzybek, Tanżyna, Bocian, Duda

1. FC Koln: I POŁOWA: Horn – Heintz, Sorensen, Risse, Zoller, Osako, Hector, Olkowski, Peszko, Nagasawa, Lehmann.

II POŁOWA: Horn – Brecko, Vogt, Hosiner, Klunter, Finne, Modeste, Svento, Gerhardt, Cueto, Lehmann

Sędziowie: S. Jarzębak (Bytom)