Garbarnia – Sparta 1:2 (koniec) | Arka – Zawisza 1:0 (koniec) | Wisła Pł. – Olimpia G. 0:1 (koniec)
GKS T. – FC Koln 0:1 (koniec) | FC Opava – Miedź 1:1 (koniec) | GKS Bełchatów – GKS K. 2:1 (koniec)
Nowa Huta – Bardejov 1:5 (koniec)
GKS Tychy
0:1 (0:1)
1. FC Koln
Sobota 18.07.2015, 15:30 • Stadion Miejski w Tychach • Spotkania towarzyskie

Witamy. Mecz rozpocznie się o 15:30 i będziemy informować o zmianach stanu..

GKS Tychy zmierzy się w kontrolnym meczu z FC Koeln. Będziemy informować o zmianach wyniku.

Wyjściowe składy obu ekip:

Około pół godziny do pierwszego gwizdka arbitra.

1

3
    Spokojny początek meczu.

3
    Dziś w pierwszy składzie ekipy z Kolonii, Paweł Olkowski oraz Sławomir Peszko.

5
    Pierwsze 5 minut gry za nami. Częściej w posiadaniu piłki drużyna z Niemiec. Pod bramkami Florka i Horna, jak na razie spokój.

6
    Florek pewnym wyjściem z bramki uprzedza rozpędzonego Zollera.

7
    Ładnie na skrzydle podłączył się Górkiewicz, próbował mijać Risse, jednak ten zanotował pewną interwencję w obrębie szesnastki.

8
    Niefrasobliwe zachowanie obrońców Koeln. Futbolówkę przechwycił Wodecki, zgrał w polu karnym do Szczęsnego, jednak ten w doskonałej sytuacji nie zdołał pokonać Horna!

10
    10 minut gry za nami. Na zegarze nadal 0:0.

11
    Z szybkim atakiem wyszli Tyszanie, jednak zabrakło skutecznej finalizacji przez Górkiewicza.

15
    Sędzia przerywa spotkanie. Miejscowi odpalili pirotechnikę.

Tak prezentuje się oprawa Tyszan:

17
    Jak na razie wyrównane zawody. Gra głównie toczona jest w środkowej strefie.

19
    Gramy już dalej. Sędzia Jarzębak wznowił zawody.

22
    Najpierw nieudane dośrodkowanie Górkiewicza, a chwilę później Bukowiec zapisał w statystykach uderzenie. Wykonanie pozostawmy jednak bez komentarza – piłka powędrowała daleko od celu.

24
    Florek interweniuje po niezbyt dobrej próbie Zollera. Gracz Koeln mógł zachować się teraz znacznie lepiej.

27
    Rzut karny dla FC Koeln! Seweryn Gancarczyk fauluje wychodzącego na czystą pozycję Zollera.

28
    Lehmann nie wykorzystuje jedenastki! Piłka ocierając się o rękawice Florka mija bramkę!

30
    Pół godziny gry za nami i mimo świetnej szansy dla Koeln, na tablicy wyników nadal 0:0.

32
    Zablokowana próba Peszki z dystansu.

35
    Szansa dla gości. Osako ładnie zagrywał prostopadle do Risse, ten jednak źle przyjmował futbolówkę i zaprzepaścił szansę wyjścia na czystą pozycję.

40
    Na spalonym Zoller. Goście próbują coraz częściej prostopadłych podań.

41
    Zoller w sytuacji sam na sam z Florkiem! Gracz Koeln próbował przelobować Tyszanina, ale obił tylko poprzeczkę!

42
    Dobijał tam jeszcze jeden z graczy przyjezdnych, ale ponad bramką.

44
    Koeln nacisnęło w końcówce pierwszej połowy. W poważnych opałach Tyszanie.

45
    Rzut rożny dla niemieckiej drużyny.

45
    Z 5. metra w bramkę nie trafia Heintz! Kolejna znakomita szansa zaprzepaszczona przez gości!

45
    Gol dla FC Koeln!

Świetna akcja NAGASAWY, który zszedł z lewego skrzydła i mocnym, płaskim strzałem umieścił futbolówkę tuż przy słupku! Florek nie miał nic do powiedzenia!

45+3

GKS Tychy przegrywa po pierwszych 45 minutach z FC Koeln 0:1. Zapraszamy za kwadrans na drugą odsłonę meczu.

46

46
    Sporo zmian w obu ekipach na drugą odsłonę meczu. W Kolonii nie mamy już m.in. Peszki i Olkowskiego.

52
    W drugiej połowie lepiej, jak na razie wyglądają gracze GKS-u Tychy. Gra toczy się jednak głównie w środku pola.

60
    Godzina gry za nami. Na boisku nie dzieje się praktycznie nic ciekawego. Zdecydowanie lepsze wrażenia na trybunach, gdzie Tyszanie prezentują oprawę.

66
    Kolejne zmiany w GKS-ie:

Igaz – Gancarczyk, Szczęsny (66. Błanik), Bukowiec (66. Zganiacz), Grzeszczyk (66. Dymowski), Radzewicz, Wodecki, Grzybek, Tanżyna, Bocian, Duda

70
    Z 20. metra uderzał Cueto, ale futbolówka przeleciała nad poprzeczką.

72
    Zmiana w drużynie GKS Tychy: z boiska schodzi Gancarczyk, na boisku pojawia się Kupczyk.

72
    Zmiana w drużynie GKS Tychy: z boiska schodzi Biskup, na boisku pojawia się Bocian.

73
    Wynik nadal nie ulega zmianie.

78
    Niewiele dzieje się w drugiej odsłonie....obie ekipy jakby już czekały na końcowy gwizdek.

79
    Modeste ładnie odegrał do Finne, który zdecydował się na uderzenie z 16. metra, jednak futbolówkę wyłapał Igaz.

82
    W międzyczasie w GKS-ie nastąpiły kolejne zmiany:

Igaz (84. Krzczuk) – Gancarczyk (72. Kopczyk), Szczęsny (66. Błanik), Bukowiec (66. Zganiacz), Grzeszczyk (66. Dymowski), Radzewicz (84. Grzybek), Wodecki (82. Nieśmiałowski), Grzybek, Tanżyna (82. Krzycki), Bocian (72. Biskup), Duda

84
    Nieśmiałowski znalazł się sam na sam z Hornem, ale podpalił się za bardzo i uderzył obok bramki!

90
    3 minuty doliczone przez sędziego.

90+3

Na Stadionie Miejskim w Tychach, miejscowy GKS przegrywa z FC Koeln 0:1. Jedyną bramkę w dniu dzisiejszym zdobył Nagasawa. Dziękujemy za wspólne emocje. (17:30:23)

Piotr

Gole: 45. Nagasawa

Spudłowany karny!: 28. Lehmann (KLN), bramkarz Florek obronił

GKS Tychy: I POŁOWA: Florek – Górkiewicz, Biskup, S. Gancarczyk, Mączyński, Szczęsny, Glanowski, Bukowiec, Grzeszczyk, Radzewicz, Wodecki.

II POŁOWA: Igaz – Gancarczyk, Szczęsny, Bukowiec, Grzeszczyk, Radzewicz, Wodecki, Grzybek, Tanżyna, Bocian, Duda

1. FC Koln: I POŁOWA: Horn – Heintz, Sorensen, Risse, Zoller, Osako, Hector, Olkowski, Peszko, Nagasawa, Lehmann.

II POŁOWA: Horn – Brecko, Vogt, Hosiner, Klunter, Finne, Modeste, Svento, Gerhardt, Cueto, Lehmann

Sędziowie: S. Jarzębak (Bytom)