Polska – Stany Zjednoczone 0:3 (koniec) | Serbia – Francja 0:3 (koniec)
19 21 23
Francja
3
25 25 25
Niedziela 19.07.2015, 16:30 • Maracanazinho Gymnasium, Rio de Janeiro, Brazylia • Liga Światowa • Finał

23:25
    Rouzier kończy ten mecz po kapitalnej akcji! FRANCJA ZWYCIĘZCĄ LIGI ŚWIATOWEJ!

23:24
    Bardzo szczęśliwa zagrywka Kevina Le Roux i Francja będzie miała piłkę meczową!

14:16
    Bardzo dobre zagranie Tille po skosie. Druga przerwa techniczna i dwupunktowe prowadzenie Francji!

13:14

8:6
    Trudna zagrywka Tille, ale poradzili sobie z tym Serbowie. Pierwsza przerwa techniczna.

21:25
    Okolić psuje zagrywkę i Francja prowadzi już w finale z Serbią 2:0!

16:19

14:16
    As serwisowy Kevina Le Roux! Francja prowadzi dwoma punktami na drugiej przerwie technicznej w secie drugim!

7:8
    Przekroczona linia dziewiątego metra przez Lisinaca i punkt dla Francji. Trójkolorowi prowadzą na pierwszej przerwie technicznej.

19:25
    Ponownie fatalne przyjęcie Serbów, kontratak Francji i punktowy atak N'Gapetha. Francja wygrywa pierwszą partię!

16:21

11:16
    N'Gapeth wykorzystuje przechodzącą piłkę po dobrej zagrywce Tillie i mamy kolejny punkt dla Francji. Druga przerwa techniczna.

7:8
    Dobry atak N'Gapetha i Francja prowadzi jednym punktem na pierwszej przerwie technicznej.