Losowanie 1/16 Pucharu Polski | (koniec) |
Etap 18: Gap - Saint-Jean-de-Maurienne | Romain Bardet (FRA) (koniec) |
World Matchplay | (koniec) | | | World Matchplay | (koniec) |
wydarzenie zakończone
Etap 18: Gap - Saint-Jean-de-Maurienne
Romain Bardet (FRA)
(Rolland, Anacona)
Sebastian
Wyniki 18. etapu Tour de France:
1. Romain Bardet (ALM) 5.03:40
2. Pierre Rolland (EUC) + 0:33
3. Winner Anacona Gomez (MOV) + 0:59
4. Bob Jungels (TFR) + 0:59
5. Jakob Fuglsang (AST) + 0:59
6. Serge Pauwels (MTN) + 1:01
7. Cyril Gautier (EUC) + 1:50
8. Damiano Caruso (BMC) + 1:50
9. Andrew Talansky (TCG) + 1:55
10. Warren Barguil (TGA) + 3:02
---
23. Rafał Majka (TCS) + 5:33
96. Bartosz Huzarski (BOA) + 30:48
112. Michał Gołaś (EQS) + 35:51
Premia górska 2. kategorii Col Boyard (6.5 km):
1. Joaquim Rodriguez (KAT)
2. Jakob Fuglsang (AST)
3. Thibaut Pinot (FDJ)
4. Rohan Dennis (BMC)
Premia górska 3. kategorii Rampe du Motty (35.5 km):
1. Joaquim Rodriguez (KAT)
2. Serge Pauwels (MTN)
Premia górska 3. kategorii Cote de la Mure (60.5 km):
1. Joaquim Rodriguez (KAT)
2. Serge Pauwels (MTN)
Premia górska 3. kategorii Col de Malissol (70.5 km):
1. Joaquim Rodriguez (KAT)
2. Serge Pauwels (MTN)
Premia górska 2. kategorii Col de la Morte (85 km):
1. Joaquim Rodriguez (KAT)
2. Jakob Fuglsang (AST)
3. Georg Preidler (TGA)
4. Christophe Riblon (ALM)
Premia sprinterska Riouperoux:
1. Thomas De Gendt (LTS)
2. Jan Barta (BOA)
3. Jan Bakelants (ALM)
4. Damiano Caruso (BMC)
5. Daniel Martin (TCG)
Premia górska kategorii specjalnej Col du Glandon (147 km):
1. Romain Bardet (ALM)
2. Winner Anacona Gomez (MOV)
3. Bob Jungels (TFR)
4. Jakob Fuglsang (AST)
5. Andrew Talansky (TCG)
Premia górska 2. kategorii Lacets de Montvernier (176.5 km):
1. Romain Bardet (FDJ)
2. Jakob Fuglsang (AST)
3. Pierre Rolland (EUC)
4. Winner Anacona Gomez (MOV)
Klasyfikacja generalna po 18. etapie:
1. Christopher Froome (SKY) 74.13:31
2. Nairo Alexander Quintana Rojas (MOV) + 03:10
3. Alejandro Valverde Belmonte (MOV) + 04:09
4. Geraint Thomas (SKY) + 06:34
5. Alberto Contador (TCS) + 06:40
6. Robert Gesink (TLJ) + 07:39
7. Vincenzo Nibali (AST) + 08:04
8. Mathias Frank (IAM) + 08:47
9. Bauke Mollema (TFR) + 12:06
10. Romain Bardet (ALM) + 12:52
---
36. Rafał Majka (TCS) + 1.29:22
87. Michał Gołaś (EQS) + 2.30:56
107. Bartosz Huzarski (BOA) + 2.49:47
1. Romain Bardet (ALM) 5.03:40
2. Pierre Rolland (EUC) + 0:33
3. Winner Anacona Gomez (MOV) + 0:59
4. Bob Jungels (TFR) + 0:59
5. Jakob Fuglsang (AST) + 0:59
6. Serge Pauwels (MTN) + 1:01
7. Cyril Gautier (EUC) + 1:50
8. Damiano Caruso (BMC) + 1:50
9. Andrew Talansky (TCG) + 1:55
10. Warren Barguil (TGA) + 3:02
---
23. Rafał Majka (TCS) + 5:33
96. Bartosz Huzarski (BOA) + 30:48
112. Michał Gołaś (EQS) + 35:51
Premia górska 2. kategorii Col Boyard (6.5 km):
1. Joaquim Rodriguez (KAT)
2. Jakob Fuglsang (AST)
3. Thibaut Pinot (FDJ)
4. Rohan Dennis (BMC)
Premia górska 3. kategorii Rampe du Motty (35.5 km):
1. Joaquim Rodriguez (KAT)
2. Serge Pauwels (MTN)
Premia górska 3. kategorii Cote de la Mure (60.5 km):
1. Joaquim Rodriguez (KAT)
2. Serge Pauwels (MTN)
Premia górska 3. kategorii Col de Malissol (70.5 km):
1. Joaquim Rodriguez (KAT)
2. Serge Pauwels (MTN)
Premia górska 2. kategorii Col de la Morte (85 km):
1. Joaquim Rodriguez (KAT)
2. Jakob Fuglsang (AST)
3. Georg Preidler (TGA)
4. Christophe Riblon (ALM)
Premia sprinterska Riouperoux:
1. Thomas De Gendt (LTS)
2. Jan Barta (BOA)
3. Jan Bakelants (ALM)
4. Damiano Caruso (BMC)
5. Daniel Martin (TCG)
Premia górska kategorii specjalnej Col du Glandon (147 km):
1. Romain Bardet (ALM)
2. Winner Anacona Gomez (MOV)
3. Bob Jungels (TFR)
4. Jakob Fuglsang (AST)
5. Andrew Talansky (TCG)
Premia górska 2. kategorii Lacets de Montvernier (176.5 km):
1. Romain Bardet (FDJ)
2. Jakob Fuglsang (AST)
3. Pierre Rolland (EUC)
4. Winner Anacona Gomez (MOV)
Klasyfikacja generalna po 18. etapie:
1. Christopher Froome (SKY) 74.13:31
2. Nairo Alexander Quintana Rojas (MOV) + 03:10
3. Alejandro Valverde Belmonte (MOV) + 04:09
4. Geraint Thomas (SKY) + 06:34
5. Alberto Contador (TCS) + 06:40
6. Robert Gesink (TLJ) + 07:39
7. Vincenzo Nibali (AST) + 08:04
8. Mathias Frank (IAM) + 08:47
9. Bauke Mollema (TFR) + 12:06
10. Romain Bardet (ALM) + 12:52
---
36. Rafał Majka (TCS) + 1.29:22
87. Michał Gołaś (EQS) + 2.30:56
107. Bartosz Huzarski (BOA) + 2.49:47
Anacona (MOV), Castroviejo (MOV), Preidler (TGA), De Gendt (LTS), Kreuziger (TCS), Rogers (TCS), Pauwels (MTN), Bardet (ALM), Bakelants (ALM), Riblon (ALM), Talansky (TCG), Hesjedal (TCG), Martin (TCG), Matthews (OGE), S. Yates (OGE), Arredondo Moreno (TFR), Jungels (TFR), Fuglsang (AST), Clement (IAM), Rolland (EUC), Gautier (EUC), Sicard (EUC), Voeckler (EUC), Caruso (BMC), Dennis (BMC), Rodriguez (KAT), Barta (BOA), Pinot (FDJ), Plaza Molina (LAM).
Na czele 10 kolarzy: Bardet, Talansky, Rolland, Pauwels, Fuglsang, Rodriguez Oliver, Jungels, Gautier, Caruso, Anacona Gomez. Peleton 3:08 z tyłu, a zawieszony w próżni jest jeszcze pomiędzy Thibaut Pinot.
Ucieczka:
Bardet (ALM), Talansky (TCG), Rolland (EUC), Pauwels (MTN), Fuglsang (AST), Rodriguez Oliver (KAT), Gautier (EUC), Jungels (TFR), Caruso (BMC), Anacona Gomez (MOV).
Pościg:
Contador (TCS), Gesink (TLJ), Frank (IAM), Barguil (TGA).
Ucieczka:
Bardet (ALM).
Pościg:
Talansky (TCG), Rolland (EUC), Pauwels (MTN), Fuglsang (AST), Rodriguez Oliver (KAT), Gautier (EUC), Jungels (TFR), Caruso (BMC), Anacona Gomez (MOV).
Ucieczka:
Bardet (ALM).
Pościg:
Rolland (EUC), Jungels (TFR), Fuglsang (AST), Anacona Gomez (MOV).
Pościg:
Talansky (TCG), Pauwels (MTN), Gautier (EUC), Caruso (BMC).
1. Romain Bardet (ALM) 5.03:40
2. Pierre Rolland (EUC) + 0:33
3. Winner Anacona Gomez (MOV) + 0:59
4. Bob Jungels (TFR) + 0:59
5. Jakob Fuglsang (AST) + 0:59
6. Serge Pauwels (MTN) + 1:01
7. Cyril Gautier (EUC) + 1:50
8. Damiano Caruso (BMC) + 1:50
9. Andrew Talansky (TCG) + 1:55
10. Warren Barguil (TGA) + 3:02