Nadwiślan – Zagłębie L. 0:3 (koniec)
Nadwiślan Góra
0:3 (0:1)
Zagłębie Lubin
Wtorek 28.07.2015, 17:00 • Stadion im. Józefa Waliczka, Góra • Fortuna Puchar Polski

Witamy. Mecz rozpocznie się o 17:00 i będziemy informować o zmianach stanu..
    Wspomnień czar.

Nadwiślan Góra: Loska – Holik, Portasiński, Pluta, Wójcik, Kaszok, Ogrocki, Ziętarski, Piwowarczyk, Matysek, Pląskowski.

Rezerwowi: Kasprzik – Pietraszko, Tront, Skrobol, Widuch, Musiolik, Kowalczyk.

Zagłębie Lubin: Polacek – Cotra, Jach, Guldan, Zbozień – Ł. Piątek, Tosik – Rakowski, Janoszka, Janus – K. Piątek.

Rezerwowi: Forenc – Andrzejczak, Błąd, Jagiełło, Kubicki, Sobków, Żmijewski.

Sędzia: Sebastian Krasny (Kraków).

1

6
    Gol dla Zagłębia!
    Faworyt wyszedł na prowadzenie w Górze. Strzelcem bramki KRZYSZTOF PIĄTEK, który wykorzystał błąd Portasińskiego i pokonał w sytuacji sam na sam Loskę!

14
    Dorde Cotra był zbyt dosadny w komentowaniu decyzji sędziego. Żółta kartka.

15
    Dużo dzieje się na stadionie w Górze, gdzie pierwszy raz w historii gości drużyna z Ekstraklasy. II-ligowiec rozpoczął odważnie, ale został ukarany za indywidualny błąd golem Krzysztofa Piątka. Teraz musi szukać wyrównania, a Miedziowi mogą grać spokojniej.

26
    Łukasz Piątek upomniany przez sędziego Krasnego kartką za faul.

30
    Drużyna z Lubina chce poprawić sobie nastroje po miernej inauguracji sezonu w Ekstraklasie. Prezentuje większą dojrzałość w grze, częściej strzela, ale absolutnie nie może być pewne awansu. Ma tylko gola przewagi po pół godzinie meczu, a Nadwiślan Góra potrafi się groźnie odgryźć.

32
    Jakub Tosik złamał przepisy piłkarskie w środku pola. Żółta kartka.

45

Zagłębie Lubin prowadzi minimalnie po pierwszej połowie meczu w Górze. Jedynego gola zdobył dotychczas młody napastnik Krzysztof Piątek. W ostatnim kwadransie przed przerwą Miedziowi szukali drugiego trafienia, jednak a to pudłowali, a to nadziewali się na interwencję Tomasza Loski.

46

46
    Musiolik wybiegł na drugą połowę zamiast Portasińskiego.

60
    II-ligowcy przeczekali atak Miedziowych na początku drugiej połowy i starają się przenieść grę na połowę rywala. To drużyna z Góry musi szukać gola z większym zaangażowaniem, jeśli nie chce odpaść z Pucharu Polski.

60
    Już czwarty zawodnik z Lubina ma kartkę na koncie. Tym razem upomniany Łukasz Janoszka.

61
    Skrobol za Ogrockiego na ostatnie dwa kwadranse regulaminowego czasu.

65
    Strzelcem bramki ADRIAN RAKOWSKI, który wykorzystał wyborną sytuację po prostopadłym podaniu Jakuba Tosika. Zagłębie Lubin już blisko awansu w Pucharze Polski.

71
    Sobków za autora pierwszego gola – Krzysztofa Piątka.

74
    Kowalczyk za Matyska na ostatni kwadrans spotkania.

75
    Żmijewski za Janoszkę. Posypały się zmiany w tym fragmencie meczu pucharowego.

79
    Drugi zdobywca gola zszedł z boiska. Zamiast Rakowskiego – Jagiełło.

80
    Strzelcem bramki ERYK SOBKÓW, który sfinalizował strzałem głową dośrodkowanie aktywnego Krzysztofa Janusa. Kwestia awansu została rozstrzygnięta.

84
    Jagiełło w notesie arbitra z żółtym kartonikiem za faul w środkowej strefie boiska.

90

Zagłębie Lubin gra dalej w Pucharze Polski. Przełamało się po ostatnich niepowodzeniach, zagrało z dużym zaangażowaniem i udokumentowało swoją przewagę nad Nadwiślanem Góra trzema golami. Dziękuję za wspólnie spędzony czas i zapraszam na następne relacje z lajfy.com. (18:53:02)

Gole: 6. K. Piątek, 65. Rakowski, 80. Sobków

Kartki:   14. Cotra (ZAG), 26. Ł. Piątek (ZAG), 32. Tosik (ZAG), 60. Janoszka (ZAG), 84. Jagiełło (ZAG)

Nadwiślan Góra: Loska – Holik, Portasiński (46' Musiolik), Pluta, Wójcik, Kaszok, Ogrocki (61' Skrobol), Ziętarski, Piwowarczyk, Matysek (74' Kowalczyk), Pląskowski.

Zmiany: Kasprzik – Pietraszko, Tront, Skrobol, Widuch, Musiolik, Kowalczyk.

Zagłębie Lubin: Polacek – Cotra, Jach, Guldan, Zbozień – Ł. Piątek, Tosik – Rakowski (79' Jagiełło), Janoszka (75' Żmijewski), Janus – K. Piątek (71' Sobków).

Zmiany: Forenc – Andrzejczak, Błąd, Jagiełło, Kubicki, Sobków, Żmijewski.

Sędziowie: Sebastian Krasny (Kraków)