ROW 1964 Rybnik
3:2 (2:0)
Legionovia Legionowo
Piątek 07.08.2015, 19:00 • Stadion MOSiR, Rybnik • 2. Liga • Runda 2

ROW Rybnik odnosi pierwsze w tym sezonie zwycięstwo! Gospodarze zasłużenie wygrali 3:2. Goście z Legionowa zagrali przyzwoicie tylko w końcówce drugiej połowy, przez resztę meczu byli wyraźnie gorsi od zawodników drużyny gospodarzy.

90+3
    Rzut wolny dla gości po faulu Nowaka, to chyba ostatnia szansa dla przyjezdnych na wyrównanie.

90
    Zmiana w drużynie KS ROW 1964 Rybnik: z boiska schodzi Spratek, na boisku pojawia się Dudziński.

88
    Żółtą kartkę otrzymuje Spratek (KS ROW 1964 Rybnik).

87
    Gol dla Legionovii!
    Mamy kontaktową bramkę dla Legionovii! Precyzyjnym uderzeniem zza pola karnego popisał się RAFAŁ JANKOWSKI, spóźnił się z interwencją Kajzer!

79
    Niesygnalizowane uderzenie z dystansu OMARA MONTERDE VILLAESCUSY znajduje drogę do bramki Kajzera! Bramkarz gospodarzy był za bardzo oddalony od własnej bramki i piłka "wpadła mu za kołnierz".

76
    Zmiana w drużynie KS ROW 1964 Rybnik: z boiska schodzi Gładkowski, na boisku pojawia się Siwek.

71
    Zmiana w drużynie KS ROW 1964 Rybnik: z boiska schodzi Mandrysz, na boisku pojawia się Dzierbicki.

65
    Zaostrzyła nam się gra. Tym razem bardzo brzydko sfaulował rywala Płonka. Za to przewinie zawodnik gospodarzy otrzymuje żółtą kartkę.

57
    Zmiana w drużynie Legionovia Legionowo: z boiska schodzi Ziąbski, na boisku pojawia się Kopka.

55
    Zmiana w drużynie Legionovia Legionowo: z boiska schodzi Szczepański, na boisku pojawia się Villaescusa.

50
    Gol dla drużyny KS ROW 1964 Rybnik!
    Znakomite podanie na wolne pole do MARKA GŁADKOWSKIEGO! Napastnik gospodarzy do końca zachował "zimną krew" i pewnym strzałem pokonał Smyłka.

47
    Brutalny faul Szczepańskiego na Muszaliku, według mnie to powinna być czerwona kartka. Zawodnik gości był wyraźnie spóźniony i zaatakował rywala "wyprostowaną nogą".

46
    Zmiana w drużynie Legionovia Legionowo: z boiska schodzi Odunka, na boisku pojawia się Kozłowski.

Po pierwszej połowie ROW Rybnik prowadzi 2:0! Jak na razie gospodarze wyraźnie przeważają na boisku. Podopiecznym Macieja Bartoszka brakuje argumentów pod bramką Kajzera, goście nie potrafią stworzyć realnego zagrożenia w polu karnym rywali.

Za 15 minut rozpocznie się druga połowa, zostańcie z nami!

23
    Żółtą kartkę otrzymuje Gojny (KS ROW 1964 Rybnik).

18
    Ładna akcja gospodarzy środkiem zakończona strzałem z okolic 11. metra Gładkowskiego. Podobnie jak w 6. minucie Smyłek zdołał wybronić ten strzał, ale skutecznie dobijał z najbliższej odległości MARIUSZ MUSZALIK!

16
    Żółtą kartkę otrzymuje Ziąbski (Legionovia Legionowo).

6
    Zamieszanie po rzucie rożny wykorzystuje Gojny, który oddaje strzał na bramkę gości z okolic 11. metra. Jego uderzenie zdołał jeszcze wybronić Smyłek, ale przy dobitce PAWŁA MANDRYSZA był już bezradny!

Witam z Rybnika! Już za kilka minut rozpocznie się druga kolejka 2 ligi. Znamy już składy obu drużyn.

Piotr Swieczak

Gole: 6. Mandrysz, 18. Muszalik, 50. Gładkowski – 79. Villaescusa, 87. Jankowski

Kartki:   23. Gojny (ROW), 65. Płonka (ROW), 88. Spratek (ROW), 90+3. Nowak (ROW) – 16. Ziąbski (LGN), 47. Szczepański (LGN)

ROW 1964 Rybnik: 22. Kajzer – 3. Grolik, 4. Nowak, 6. Mandrysz (71. Dzierbicki) 7. Krotofil, 8. Płonka, 9. Muszalik (k), 13. Spratek (90. Dudziński), 15. Jary, 17. Gładkowski (77. Siwek), 18. Gojny
    Zmiany: Procek – Janik, Siwek, Dudziński, Dzierbicki, Kitliński, Orzeł

Legionovia Legionowo: 24. Smyłek – 3. Kozłowski (46. Odunka), 19. Grudniewski, 5. Leustek, 18. Goliński (k), 26. Milewski, 9. Ziąbski (57. Kopka), 8. Zawodziński, 23. Szczepański (55. Villaescusa), 16. Grzelak, 11. Jankowski
    Zmiany: Tlaga – Bujalski, Kopka, Villaescusa, Odunka, Kowalski, Śledziewski

Sędziowie: Kukla – Rokosz, Przybylski