Jagiellonia – Ruch 2:1 (koniec) | Wisła K. – Lechia 3:3 (koniec)
Jagiellonia Białystok
2:1 (1:0)
Ruch Chorzów
Niedziela 16.08.2015, 15:30 • Stadion Miejski, Białystok • PKO Ekstraklasa • Runda 5
    Statystyki meczowe:

Jagiellonia Białystok wygrywa zasłużenie z Ruchem Chorzów 2-1. Podopieczni Michała Probierza długo kontrolowali przebieg meczu, lecz po strzeleniu gola przez Stępińskiego zrobiło się bardzo nerwowo. Niebiescy szli za ciosem, ale nie zdołali wyrównać rezultatu. Lepsze okazje mieli natomiast gospodarze, a najbardziej dogodną z nich zmarnował Maciej Gajos. Dziękuję za śledzenie relacji i zapraszam do kolejnych na portalu Lajfy.com. (17:29:17)
    Trzy punkty zostają w Białymstoku.

90+5

90+4
    Frankowski ukarany żółtą kartką za przeszkadzanie gościom we wznowieniu gry.

90+3
    Trzecia zmiana Jagiellonii. Na ostatnie sekundy wbiega Mystkowski, natomiast kibice podziękowali za świetny występ Vassiljewowi.

90+1
    Tym razem przed świetną szansą stanął Grzelczak, który oszukał Putnocky'ego. Bramkarza Ruchu asekurował jednak jeden z obrońców. Cztery minuty zostały doliczone do regulaminowego czasu gry.

90
    Gajos marnuje piłkę meczową! Dostał kapitalne podanie, ale z bliskiej odległości trafił w poprzeczkę! To powinien być gol.

90
    Dośrodkowanie gości. Piłka wrzucona na głowę Mazka, który był jednak zbyt daleko, aby jego uderzenie mogło zaskoczyć Drągowskiego. Bramkarz Jagi swobodnie wyłapuje futbolówkę.

89
    Modelski w przepisowy sposób powstrzymał w narożniku boiska Visnakovsa.

88
    Ruch przejął inicjatywę po zdobyciu gola kontaktowego. Po gospodarzach widać sporą nerwowość. Cofają się teraz głębiej do defensywy.

86
    Drągowski był przez minutę opatrywany przez klubowych medyków. Wydaje się, iż już wszystko jest w porządku. Bramkarz białostoczan wznowi grę.

85
    Lipski zgrywa do Mazka, a strzał tego drugiego został zablokowany. Piłka jeszcze zmierzała w światło bramki, ale wypiąstkował ją Drągowski. Golkiper gospodarzy był jeszcze faulowany przez Stępińskiego.

84
    Jaga kontrolowała drugą połowę. Nie mogła jednak zdobyć trzeciego gola i teraz musi bardzo uważać. Niebiescy chcą iść za ciosem i walczą o przynajmniej jeden punkt.
    82. Mariusz STĘPIŃSKI - 2:1

82
    Gol dla Ruchu!
    MARIUSZ STĘPIŃSKI autorem bramki kontaktowej. Wyrzut z autu Konczkowskiego w pole karne do Stępińskiego, a ten mając Tarasovsa na plecach oddał kapitalny strzał po długim rogu. Zmieścił piłkę między słupkiem, a interweniującym Drągowskim. To jeszcze nie koniec!

81
    Fatalna próba Surmy z dystansu. Jedna z nielicznych w wykonaniu Niebieskich w drugiej połowie. Pomocnik Ruchu posłał futbolówkę wysoko w trybuny, na których zasiadają kibice gości.
    Frekwencja na dzisiejszym spotkaniu:

80
    Modelski daleko wyrzucił piłkę z autu. W polu karnym pojedynek główkowy wygrał Madera, lecz nie zdołał oddać czystego strzału.