Wolfsburg – Eintracht 2:1 (koniec) | Stuttgart – FC Koln 1:3 (koniec)
VfB Stuttgart
1:3 (0:0)
1. FC Koln
Niedziela 16.08.2015, 17:30 • Mercedes-Benz Arena, Stuttgart • Niemiecka Bundesliga • Runda 1

Za wspólnie spędzony czas dziękujemy Państwu bardzo serdecznie i zapraszamy na kolejne sportowe emocje do relacji Lajfy.com! (19:25:31)
    Kolonia wywozi trzy punkty ze Stuttgartu:

To był naprawdę świetny pojedynek. Stuttgart grał ofensywnie i efektownie, ale tylko raz gracze tego zespołu zdołali pokonać Horna. Uczynił to strzałem z rzutu karnego Daniel Didavi. Z drugiej strony niezwykle skuteczni byli przyjezdni, którzy zdobyli aż trzy bramki. Najpierw Przemysława Tytonia strzałem z rzutu karnego pokonał Modeste, a później prowadzenie podwyższył Zoller. W samej końcówce wynik ustalił jeszcze Osako. Polacy wypadli we tym starciu bardzo przeciętnie. Olkowski zmieniony został w 68. minucie i nie popisał się niczym wyjątkowym w starciu z rywalami. Bramkarz VFB z kolei sprokurował rzut karny dla Kolonii, a poza tym nie miał szans przy żadnym z uderzeniem graczy przyjezdnego teamu.

90+3
    90+2. Yūya ŌSAKO - 1:3

90+2
    Gol dla Köln!
    Kapitalną kontrę wyprowadzili goście i już zapewnili sobie zwycięstwo w tym spotkaniu!!! Modeste do samego końca wyczekał Tytonia i podał do będącego na czystej pozycji YUYA OSAKO!!! Ten z kolei nie miał problemu ze skierowaniem futbolówki do siatki!!!

90+1
    O trzy minuty przedłużył ten mecz arbiter. Trzy z rzędu kornery wykonywali teraz gracze VFB. Tytoń idzie w pole karne gości.

90
    Za moment dowiemy się o ile minut sędzia zdecyduje się przedłużyć tą odsłonę spotkania. Liczymy jeszcze na wielkie emocje w końcówce.

89
    Klein świetnie zatrzymał teraz szarżującego Bittencourta. Szybko przesunął on grę swoich graczy do przodu, a potężne uderzenie z dystansu Didaviego broni Horn.

88
    Doświadczenie Lehmanna wzięło teraz górę w starciu z Didavim. Faulował młodszy zawodnik swojego rywala i wznowią gracze Kolonii.

87
    Maxim miał okazję do pokazania swoich umiejętności na prawym skrzydle. Finalnie dobrze zablokował go Hector.

86
    Werner jeszcze w samej końcówce pojawia się na polu gry. Zmienia on zmęczonego Insue.

85
    Ginczek na niesamowitej szybkości minął rywala na prawym skrzydle i świetnie dośrodkował! W szesnastce klatką piersiową idealnie na korner piłkę wybijał Sorensen!
    Didavi daje jeszcze nadzieję gospodarzom:

84
    Faulowany był na połowie boiska zawodnik przyjezdnego zespołu. Stark musi jeszcze uspokoić szkoleniowca Kolonii.

83
    Troszkę chaosu wkradło się w poczynania obu drużyn. Po chwili od wrzutu z autu grę wznowi Emiliano Insua.

81
    Jan Kliment pojawia się jeszcze na murawie. Zmienia on nieskutecznego dzisiaj Harnika.

81
    Dwa rzuty rożne dla gospodarzy w krótkim odstępie czasu. Kostić nie popisał się jednak dokładnymi dośrodkowaniami.

80
    Ostatni kwadrans to trzy gole w przeciągu pięciu minut. Zapowiada nam się doprawdy kapitalna końcówka spotkania.