Ruch – Termalica | 4:1 (koniec) | | | Śląsk – Podbeskidzie | 1:1 (koniec) | | | Cracovia – Jagiellonia | 1:1 (koniec) |
Zagłębie S. – Arka | 4:2 (koniec) | | | Sandecja – Dolcan | 3:2 (koniec) | | | Chojniczanka – Olimpia G. | 2:1 (koniec) |
Chrobry – GKS Bełchatów | 1:2 (koniec) | | | Wisła Pł. – Pogoń Sdl. | 0:2 (koniec) | | | GKS K. – MKS Kluczbork | 5:1 (koniec) |
Stomil – Rozwój | 2:1 (koniec) | | | Wigry – Bytovia | 2:2 (koniec) |
Okocimski – Legionovia | 0:1 (koniec) | | | Siarka T. – Raków | 0:3 (koniec) | | | Olimpia Z. – Puszcza | 0:0 (koniec) |
Wisła Pu. – Znicz | 1:3 (koniec) | | | Kotwica – ROW Rybnik | 3:1 (koniec) | | | Stal M. – Stal S. W. | 3:0 (koniec) |
GKS T. – Polonia B. | 2:1 (koniec) |
Man Utd – Newcastle | 0:0 (koniec) | | | Crystal Palace – Aston Villa | 2:1 (koniec) | | | West Ham – Bournemouth | 3:4 (koniec) |
Norwich – Stoke | 1:1 (koniec) | | | Sunderland – Swansea | 1:1 (koniec) | | | Leicester – Tottenham | 1:1 (koniec) |
Hellas Verona – AS Roma | 1:1 (koniec) | | | Lazio – Bologna | 2:1 (koniec) |
RCD Espanyol – Getafe | 1:0 (koniec) | | | Deportivo – Sociedad | 0:0 (koniec) | | | Atletico – Las Palmas | 1:0 (koniec) |
Rayo Vallecano – Valencia | 0:0 (koniec) |
Schalke 04 – Darmstadt | 1:1 (koniec) | | | Eintracht – Augsburg | 1:1 (koniec) | | | FC Koln – Wolfsburg | 1:1 (koniec) |
Hannover – Bayer | 0:1 (koniec) | | | Hoffenheim – Bayern | 1:2 (koniec) | | | Hamburg – Stuttgart | 3:2 (koniec) |
AZS Wałbrzych – GOSiRKi Piaseczno | 6:1 (koniec) | | | Medyk Konin – Sztorm Gdańsk | 0:0 (koniec) | | | KKP Bydgoszcz – Olimpia Sz. | 3:0 (koniec) |
Czarni Sosnowiec – Mitech Żywiec | 2:3 (koniec) | | | AZS Wrocław – AZS Biała Podlaska | 3:0 (koniec) |
Lyon – Rennes | 1:2 (koniec) | | | Toulouse – Monaco | 1:1 (koniec) | | | Nantes – Reims | 1:0 (koniec) |
GFC Ajaccio – Angers | 0:2 (koniec) | | | Nice – Caen | 2:1 (koniec) | | | Bastia – Guingamp | 3:0 (koniec) |
Bohemians – Příbram | 1:1 (koniec) | | | Jihlava – Slovacko | 1:2 (koniec) | | | Banik – Slavia | 1:3 (koniec) |
Rzepin – Gać | 1:0 (koniec) | | | Polkowice – Kąty Wrocławskie | 4:0 (koniec) |
Start W. – Ostrów Wlkp. | 2:1 (koniec) | | | Toruń – Jarota | 0:1 (koniec) | | | Lech II P. – Nielba | 4:1 (koniec) |
Resovia – Jarosław | 1:0 (koniec) | | | Karpaty K. – Tomasovia | 3:1 (koniec) |
Ursus – Broń | 0:1 (koniec) | | | Sokół – ŁKS | 2:0 (koniec) |
Rekord – Ruch Z. | 2:0 (koniec) | | | Czaniec – Jastrzębie | 0:1 (koniec) |
Lechia II – Gryf S. | 4:0 (koniec) | | | Bałtyk G. – Gwardia K. | 0:1 (koniec) |
Rodło – Powiśle | 2:1 (koniec) |
finał
AZS PWSZ Wałbrzych
6:1
(2:1)
KS GOSiRKi Piaseczno
Radosław Radczak
Gole:
24. SOBKOWICZ, 45+1. MIŁEK, 51. MESJASZ, 65. SOBKOWICZ, 73. BOTOR (kar.), 89. GONZALEZ – 27. SOSNOWSKA
Sędziowie: Patrycja Marek (ŚZPN)
Widownia: 150
Kartki: 10. Rędziak (WAł) – 62. Kacprzak (KSG), 90+2. Sosnowska (KSG)
Spudłowany karny!:
AZS PWSZ Wałbrzych:
Daria Antończyk – Aleksandra Bosacka, Magdalena Konopka (46. Katarzyna Konat), Edyta Botor (79. Natalia Choińska) – Katarzyna Brzeska (64. Paula Rak), Katarzyna Iwańczuk (33. Karolina Borkowska), Małgorzata Mesjasz, Anna Rędzia, Sofia Gonzalez – Agata Sobkowicz, Klaudia Miłek (54. Nikola Żurawska).
Zmiany: Jessica Ludwiczak, Jessica Pluta, Aleksandra Mazurek
Trener:
KS GOSiRKi Piaseczno: Kaja Ożgo – Klaudia Kacprzak (70. Żaneta Sobota), Izabela Zdonek, Aleksandra Sosnowska, Kinga Kołek – Magdalena Dudek (63. Magdalena Rosiwska), Beata Janicka, Dominika Machwacka (70. Wioletta Tkaczyk), Klaudia Łasicka (53. Agata Kutwik), Linda Dudek – Anna Ciupińska.
Zmiany: Daria Grawowska, Emilia Baran
Trener:
Zmiany: Jessica Ludwiczak, Jessica Pluta, Aleksandra Mazurek
Trener:
KS GOSiRKi Piaseczno: Kaja Ożgo – Klaudia Kacprzak (70. Żaneta Sobota), Izabela Zdonek, Aleksandra Sosnowska, Kinga Kołek – Magdalena Dudek (63. Magdalena Rosiwska), Beata Janicka, Dominika Machwacka (70. Wioletta Tkaczyk), Klaudia Łasicka (53. Agata Kutwik), Linda Dudek – Anna Ciupińska.
Zmiany: Daria Grawowska, Emilia Baran
Trener:
Sędziowie: Patrycja Marek (ŚZPN)
Widownia: 150
Strzelcem bramki SOFIA GONZALEZ.
Po kolejnym podaniu z prawej strony Agaty Sobkowicz, zdążyła z interwencją Kaja Ożdo, ale dobiła SOFIA GONZALEZ, która zasłużyła na gola w tym meczu! 6:1!
Bramkę z rzutu karnego zdobywa EDYTA BOTOR.
Pewny strzał EDYTY BOTOR tuż przy słupku! 5:1!
Strzelcem bramki AGATA SOBKOWICZ.
Po prostopadłym podaniu Sofii Gonzalez AGATA SOBKOWICZ w sytuacji sam na sam pokonała Kaję Ożgo i zdobyła swoją drugą bramkę w tym spotkaniu i czwartą w tym sezonie! 4:1!
Strzelcem bramki MAŁGORZATA MESJASZ.
Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Edyty Botor najwyżej wyskoczyła MAŁGORZATA MESJASZ, która głową zdobyła bramkę na 3:1!
Strzelcem bramki KLAUDIA MIŁEK. Po podaniu Agaty Sobkowicz z prawej strony KLAUDIA MIŁEK pewnym strzałem zdobywa bramkę do szatni! Jednak drużyna AZS-u mimo słabszej końcówki znów wyszła na prowadzenie. 2:1!
Strzelcem bramki ALEKSANDRA SOSNOWSKA.
Strzelcem bramki AGATA SOBKOWICZ.