Orlen Wisła – Azoty 35:33 (koniec) | Gwardia – PGE Vive 26:38 (koniec) | Chrobry – Pogoń 19:20 (koniec)
Stal – KPR 30:32 (koniec)
Handball Stal Mielec
30:32 (10:13)
Zepter KPR Legionowo
Sobota 12.09.2015, 19:00 • Hala MOSiR, Mielec • Orlen Superliga mężczyzn • 3. runda

Świetne widowisko! Szczególnie druga połowa była emocjonująca. Pomimo odrobienia start po pierwszej połowa, ekipa gospodarzy opuszcza własną halę na tarczy. Ostatnie 10 minut należało do Legionowa. W bramce spisał się Tomislav Stojković. Dziękujemy za śledzenie relacji! (20:46:27)

60
    Koniec meczu. (30:32)

59
    Złe podanie Gawęckiego na koło. (30:32)

59
    Do końca meczu 11 sekund, a trener gości prosi o czas. Mielczanie biją ironicznie brawo. (30:32)

59
    Stal do końca meczu w osłabieniu. Kara dla Chodary. (30:32)
    59
    Szybki gol Sobuta! (30:32)
    59
    Gol Michała Prątnickiego. Wykorzystał chaos panujący na boisku! (29:32)

58
    Nie ma gola dla Stali! Kostrzewa obok bramki! (29:31)

58
    Do końca 1 minuta i 28 sekund. (29:31)
    58
    Kontra gości i trafienie Prątnickiego. Wcześniej kapitalna obrona Stojkovicia! To on jest bohaterem ostatnich minut. Zdenerwowany Krzysztofik, to jego rzut wybronił bramkarz gości. Czas dla trenera Jednoroga. (29:31)