PGE Vive – Chrobry 33:23 (koniec)
Vive Kielce
33:23 (17:10)
KGHM Chrobry Głogów
Wtorek 15.09.2015, 18:30 • Hala Legionów, Kielce • Orlen Superliga mężczyzn • 4. runda

Pewna wygrana mistrza Polski w Kielcach. Początek drugiej połowy zadecydował o spokojnym przebiegu tej części gry i trener Vive mógł dać pograć młodym zawodnikom. Dziękuję za śledzenie relacji na lajfy.com. (20:08:27)

Koniec meczu. (33:23)
    60
    Babicz także z 7 bramkami! (33:23)
    59
    Lijewski po raz siódmy i zostanie najskuteczniejszym graczem meczu. (33:22)
    58
    Jeszcze dokłada swoje trafienie Strlek. (32:22)

57
    Oba zespoły oszczędzają się już w ostatnich minutach, spotkanie jest rozstrzygnięte. (31:22)

56
    Zatrzymany faulem w ataku Tylutki. (31:22)
    56
    Szósty gol Babicza, który jest dziś najskuteczniejszy w zespole Chrobrego. (31:22)

55
    Tkaczyk trafia w bramkarza Chrobrego, nie forsują już tempa kielczanie. (31:21)
    54
    Premierowe trafienie Grabowskiego w Superlidze. (31:21)

52
    Kubała trafia i po raz pierwszy od dawna mniej niż 10 bramek straty gości. (29:20)