Red Devils – FC Toruń 4:1 (koniec) | Rekord – Szczecin 4:2 (koniec) | AZS UŚ – GAF Gliwice 4:1 (koniec)
Rekord Bielsko-Biała
4:2 (3:0)
Pogoń '04 Szczecin
Sobota 19.09.2015, 18:00FOGO Futsal Ekstraklasa

Po pierwszej połowie byliśmy pewni wysokiego zwycięstwa ekipy Rekordu Bielsko-Biała. Po pierwszych dwudziestu minutach było 3-0, w dodatku poważnego urazu nabawił się Dominik Solecki. Niespodziewanie "zero-czwórki" w drugiej części gry pokazały charakter, zdobyły dwie bramki i wyszły z twarzą z tego spotkania! Brawa dla obu zespołów za stworzenie ciekawego widowiska!
    Dziękujemy za śledzenie naszej relacji! (19:40:45)

40:00

39:45
    "Rekordziści" czujni do końca meczu, nie pozwalają przedrzeć się gościom pod ich bramkę.

39:13
    Tymczasem żółta kartkę otrzymuje Adam Jonczyk. Faulował Janovskyego.

39:05
    Paweł Machura z woleja, zablokowany!

38:47
    Przewaga w tym fragmencie gry po stronie gospodarzy. Czujni defensorzy Pogoni nie pozwalają Kmiecikowi i Franzowi rozwinąć skrzydeł.

37:38
    Groźny rzut wolny dla Pogoni został jednak źle rozegrany. Tymczasem trener Rekordu prosi o czas.

36:57
    Wynik i gra Pogoni w drugiej połowie zaskakują! Stosują teraz wysoki pressing na zawodnikach Rekordu, którzy wciąż nie są pewni wygranej.

36:18
    Szybki odbiór gości i znów z dystansu Kubik. Tuż obok bramki!

35:48
    Mocny strzał Michała Kubika z prawej strony parkietu. Po interwencji Nawrata ponownie do piłki dopadł Kubik i skierował ją do bramki!

35:00
    Ruszył z piłką Shamotii. Fatalnie zagrał w dalszej części akcji. Warto go pochwalić za dynamikę, ale na pewno nie za wykonanie.

34:13
    W indywidualnej akcji Kmiecik, ostatecznie zgubił piłkę.

33:50
    Świetna akcja bielszczan zakończona strzałem Łysonia. Interweniuje Lasik! Obrona Pogoni ograna jak dzieci.

32:10
    Janovsky sam lewym skrzydłem, nikt go nie wsparł. Od bramki Lasik.

31:15
    Faul Maćkiewicza na Marku, z rzutu wolnego uderzał Paweł Machura. Na raty złapał piłkę Kamil Lasik.

30:46
    W ofensywnej akcji Kmiecik, powstrzymany przez Jonczyka.

29:46
    Aleksandr Shamotii zaskakujący strzał z rzutu wolnego. Pewnie Bartłomiej Nwrat.

29:10
    Uderzał z dalszej odległości Machura.

28:34
    W akcji indywidualnie Jonczyk, zabrakło mu wsparcia kolegów i szybko jego wysiłki spełzły na niczym.

Wiktor Strzelczyk

Gole: 1. Machura, 15. Franz (Janowski), 16. Kmiecik, 21. Franz (Machura) – 23. Shamotii, 36. Kubik

Kartki:   10. Varkhula (SZC), 40. Jonczyk (SZC)

Rekord Bielsko-Biała: Nawrat, Kałuża – Machura, Franz, Łysoń, Janovsky, Douglas, Szymura, Kmiecik, Popławski, Polasek, Mentel, Marek, Vakhula
    Pogoń '04 Szczecin: Lasik, Koszmider – Jonczyk, Solecki, Kubik, Shamotii, Bugański, Tubacki, Jakubiak, Gepert, Jurczak, Maćkiewicz, Krzyżanowicz