Troyes – Saint-Étienne 0:1 (koniec) | GFC Ajaccio – Rennes 1:1 (koniec) | Nice – Bordeaux 6:1 (koniec)
Lyon – Bastia 2:0 (koniec) | Toulouse – Olympique 1:1 (koniec)
Toulouse FC
1:1 (0:0)
Olympique Marsylia
Środa 23.09.2015, 21:00Francuska Ligue 1 Uber Eats • Runda 7

Dziękujemy bardzo za uwagę i zapraszamy na kolejne relacje live! (22:54:32)

Dramatyczny mecz, szczególnie ta druga połowa! Dwa gole i aż trzy czerwone kartki! Po tym jak od razu po wejściu na boisko wyleciał z niego Mendy, wydawało się, że OM się nie podniesie. A jednak. Rywale dostali dwa "bany" i to oni stracili bramkę. Bramkę, która pozbawiła ich trzech punktów. Druga połowa spotkania zdecydowanie ciekawsza niż pierwsza!

90+3

90+3
    I oskrzydlająca akcja gości! Prawą stroną zmierza N'Koudou, ale przy dośrodkowaniu po ziemi nieco się przeliczył i zagrał wprost w ręce Goicoechea!

90+3
    Centra z rzutu rożnego zbyt lekka by mogła zagrozić bramce gości!
    90+2. Tongo Doumbia (TOU)

90+2
    Jeszcze szansa przed gospodarzami. Rzut wolny z około 30 metra. I mogło być 2:1 dla Tuluzy! Piłka posłana przd bramkę na głowę Doumbii, który uderza pod poprzeczkę, ale kapitalnie broni Mandanda! Corner!
    90. Michy BATSHUAYI - 1:1

90
    Gol dla Marsylii!

Szybka akcja i rozegranie piłki przez środek w pole karne do MICHY BATSHUAYI, który obraca się z piłką i decyduje się na potężne uderzenie! Zdobywa tym samym wyrównującego gola!

89
    Zmiana w drużynie Toulouse FC: z boiska schodzi Adrien Regattin, na boisku pojawia się Uroš Spajić.

88
    Długa centra przed bramkę gospodarzy, ale świetnie z niej wychodzi Goicoechea i piąstkuje futbolówkę poza własną szesnastkę!

88
    Brutalny faul Yago na wychodzącym na pozycję N'Koudou. I w przeciągu trzech minut z przewagi jednego zawodnika jest strata! Czas OM na wyrównanie!

87
    Żółtą kartkę otrzymuje Jean-Daniel Akpa Akpro (Toulouse FC).
    87. Czerwona kartka

87
    Kolejna czerwona kartka! To się zrobił mecz! Tym razem kartonikiem ukarany Yago!

86
    Zmiana w drużynie Toulouse FC: z boiska schodzi Wissam Ben Yedder, na boisku pojawia się Alexis Blin.

85
    Długie dośrodkowanie w pole karne rywala Barrady, ale pewnie Goicoechea łapie futbolówkę we własne ręce!

85
    Żółtą kartkę otrzymuje Tongo Doumbia (Toulouse FC).

Piotr Grabowski

Gole: 67. Regattin – 90. Batshuayi

Kartki:   35. Moubandje (TOU), 85. Doumbia (TOU), 87. Akpa Akpro (TOU)   84. Moubandje (TOU)   87. Yago (TOU) – 77. Mendy (OMA)

Posiadanie piłki: 37 % : 63 %.
    Strzały celne: 3:1. Strzały niecelne: 7:5. Rzuty rożne: 2:4. Spalone: 1:0. Foule: 12:14.
    Toulouse FC: Goicoechea – Tisserand, Kana-Biyik, Yago, Moubandje – Akpa Akpro, Didot (69. Bodiger), Doumbia – Regattin (89. Spajić) – Ben Yedder (86. Blin), Braithwaite.
    Zmiany: Ahamada – Spano, Pešić, Ben Ali, Spajić, Bodiger, Blin.

Olympique Marsylia: Mandanda – Isla, N`Koulou, Rekik, De Ceglie (76. Mendy) – Silva (71. B. Sarr), Diarra – Cabella (60. Batshuayi), Barrada, N'Koudou – Ocampos.
    Zmiany: Pelé – Manquillo, Rolando, B. Sarr, Romao, Mendy, Dja Djedjé, Batshuayi.