FC Barcelona – Las Palmas 2:1 (koniec) | Real Madryt – Malaga 0:0 (koniec) | Sevilla – Rayo Vallecano 3:2 (koniec)
Villarreal – Atletico 1:0 (koniec) | Eibar – Celta Vigo 1:1 (koniec)
Villarreal CF
1:0 (1:0)
Atletico Madryt
Sobota 26.09.2015, 20:30 • El Madrigal, Villarreal • Hiszpańska LaLiga • Runda 6

Z mojej strony to już wszystko. Dziękuję za uwagę i zapraszam na kolejne relacje na żywo na naszym portalu. (22:24:07)

Po emocjonującym meczu, którego poziom delikatnie nas jednak rozczarował Villarreal w pełni zasłużenie pokonał Atletico Madryt 1:0 i rozsiadł się na fotelu lidera Primera Division! Jeżeli jednak swój mecz wygra Celta Vigo, to zepchnie Żółtą Łódź Podwodną na 2. pozycję.

90+3

90+3
    Wszyscy kibice Żółtej Łodzi Podwodnej na stojąco oglądają ostatnią minutę meczu!

90+2
    Kontra Villarrealu! Denis Suarez ewidentnie szukał faulu i znalazł go! Uciekają kolejne sekundy po tym przewinieniu Gimeneza.

90+1
    Wkraczamy w doliczony czas gry w drugiej połowie, a tego decyzją Pana Davida Fernándeza Borbalána przypisano 3 minuty.

90
    Jeszcze jedna centra spod chorągiewki i znów radzą sobie gospodarze!

89
    Angel Correa dośrodkowywał z narożnika boiska, piłka została jednak wybita przez jednego z obrońców ponownie poza boisko.
    89. Ángel Correa miał szansę odwrócić losy meczu!

89
    Szansa gości! Correa dostał kapitalne podanie w pole karne, oddał atomowy strzał z 10 metrów, ale fenomenalną robinsonadą na linii popisał się Areola! Będzie korner!

88
    Bez najmniejszego trudu bronią się po raz kolejny gospodarze po dośrodkowaniu Griezmanna!

88
    Będzie korner dla Atletico! Szansa w końcówce!

86
    Kolejny faul graczy Atletico, więc znów długo będzie się podnosił z murawy Bruno Soriano.
    85. Gospodarze doskoczyli do Tiago, bo byli wściekli, że nie zachował się fair play i nie oddał piłki po wcześniejszym wybiciu w aut.

85
    Zrobiło się gorąco na El Madrigal. Podopiecznym Diego Simeone puszczają nerwy, ale kartkę ogląda Jaume Costa, któremu najbardziej ich zachowanie przeszkadzało!

84
    Samu Castellijo oberwał w jednym ze starć, potrzebuje pomocy medycznej.

82
    Antoine Griezmann ze względu na mnogość napastników w barwach Atletico postanowił teraz wziąć się za rozgrywanie akcji swojego zespołu i dyktowanie tempo gry. Raz po raz szuka otwierających podań, ale naprawdę ciężko przestać chwalić defensywę Villarreal w dzisiejszym meczu.

Gole: 14. Léo Baptistão

Kartki:   51. Soldado (VLR), 85. J. Costa (VLR) – 41. Griezmann (ATM), 71. Tiago (ATM)

Posiadanie piłki: 47 % : 53 %.
    Strzały celne: 2:3. Strzały niecelne: 2:3. Rzuty rożne: 1:5. Spalone: 3:0. Foule: 10:14.
    Villarreal CF: Aréola – M. Gaspar, Bailly, V. Ruiz, J. Costa – dos Santos (68. Denis Suárez), Trigueros (75. Pina), B. Soriano (C), Castillejo – Soldado, Léo Baptistão (46. Leiva).
    Zmiany: Barbosa – Jokić, Antonio Rukavina, Pina, Samuel, Denis Suárez, Leiva.

Atletico Madryt: Oblak – Gámez, J. Giménez, Godin, Filipe Luís – Ó. Torres (66. Á. Correa), Tiago, Gabi (C) (46. F. Torres), Ñíguez – Jackson Martínez (46. Vietto), Griezmann.
    Zmiany: Moyà – Savić, Juanfran, Á. Correa, Partey, F. Torres, Vietto.

Arbiter główny: David Fernández Borbalán.