Nantes – PSG 1:4 (koniec) | Bordeaux – Lyon 3:1 (koniec) | Bastia – Toulouse 3:0 (koniec)
Caen – GFC Ajaccio 2:0 (koniec) | Rennes – Troyes 1:1 (koniec)
Stade Rennes
1:1 (0:1)
ESTAC Troyes
Sobota 26.09.2015, 20:00Francuska Ligue 1 Uber Eats • Runda 8

Kamil Grosicki grał dziś od pierwszej minuty, ale w 66. minucie został zmieniony. Swoją najlepszą sytuację miał na początku meczu, gdy nie wykorzystał sytuacji sam na sam! (21:52:02)

Znów remis Rennes z beniaminkiem! W środku tygodnia 1:1 z Ajaccio, a dziś gospodarze nie dają rady Troyes, które zdobywa dopiero 4. punkt w tym sezonie!

90+4
    90+4. Próba Niveta!

90+4
    Uderzenie z dystansu Niveta, ale piłka przelatuje tuż nad poprzeczką Diallo!

90+3
    Z kontrą wychodzą goście, 4 na 4...

90+2
    Sylla wylatuje z boiska! Druga żółta kartka!

90+1
    Aż 4 minuty dłużej pogramy decyzją arbitra!

90
    Henrique z dystansu, ale Petric nawet nie musiał interweniować!

89
    Court głową przenosi piłkę nad poprzeczką Rennes!

88
    Diallo broni uderzenie z 16. metrów Camusa!

87
    Boga doszedł do uderzenia głową, ale piłka o jakieś 2 metry obok lewego słupka bramki.

86
    Walka w środkowej strefie boiska, Troyes też nie odpuszcza. Beniaminek ma chrapkę na komplet punktów!
    85. Kibice Rennes oczekują zwycięstwa!

84
    Petric wybija piłkę nogą, ale wprost na aut, zaczną gospodarze.

83
    Henrique wznawia grę od rzutu rożnego.

82
    Sio stanął przed świetną okazją, przełożył sobie rywala, ale jego uderzenie trafiło już tylko w Petrica!