Arka – Sandecja 2:1 (koniec) | Wisła Pł. – Bytovia 2:1 (koniec)
Arka Gdynia
2:1 (0:1)
Sandecja Nowy Sącz
Sobota 26.09.2015, 17:30 • Stadion Miejski, Gdynia • Fortuna 1 Liga • Runda 10

Dziś oglądaliśmy dwie Arki, tą słabą bezbarwną z pierwszej połowy która przegrywała 0-1 i tą z drugiej która grała efektownie z polotem, która potrafiła nie tylko odrobić starty ale i wyjść na prowadzenie. Wynik meczu zasłużony patrząc na to co wyprawiał Nalepa powinien być nawet wyższy. Co do gry gości pierwsza połowa bardzo dobra a w drugiej dominowała już tylko Arka. Na dziś to wszystko ze stadionu w Gdynii żegnam się wami i zapraszam na kolejne transmisję tylko na Lajfy.com (19:28:32)

90+3

90+2
    Żółtą kartkę otrzymuje Marcus Da Silva (Arka Gdynia).

90+1
    Jeszcze byliśmy świadkami rzutu rożnego dla Sandecji, jednak dośrodkowanie w pole karne Arki wybił Mosiejko który wszedł na murawę dosłownie minutę temu.

90
    Pan Jarzębak dolicza trzy minuty do tego meczu.

89
    Zmiana w drużynie Arka Gdynia: z boiska schodzi Abbott, na boisku pojawia się Mosiejko.

88
    Chyba wynik tego meczu nie ulegnie już zmianie, do końca pozostało kilka minut plus to co doliczy arbiter.

86
    Żółtą kartkę otrzymuje Nalepa (Arka Gdynia).

84
    Żółtą kartkę otrzymuje Kozioł (Sandecja Nowy Sącz).

83
    Kolejna zmarnowana sytuacja Nalepy w ciągu ostatnich kilku minut gdyby lepiej wykorzystywał swoje szansę mógłby powtórzyć wynik Roberta Lewandowskiego i strzelić 5 bramek wciągu 9 minut:)

82
    Zmiana w drużynie Sandecja Nowy Sącz: z boiska schodzi Dudzic, na boisku pojawia się Piszczek.

81
    Żółtą kartkę otrzymuje Tarasenko (Sandecja Nowy Sącz).

80
    Nalepa sam na sam z bramkarzem Sandecji ale przegrywa ten pojedynek. Zamiast uderzyć mocno w którykolwiek róg bawi się w sztuczki techniczne i w konsekwencji podaję piłkę do rąk Kozła!!

79
    Siemaszko zagrywa do Nalepy a ten mimo obecności jednego z obrońców oddał strzał tylko że w boczną siatkę.

78
    Coraz bliżej końca meczu i chyba zaczynają sobie zn tego zdawać sprawę przyjezdni bo coraz śmielej poczynają sobie na boisku.

77
    A teraz po strzale chyba Masłowskiego piłka trafia w słupek bramki Jałochy!! Wspaniale radzą sobie w ataku piłkarze Arki ale nie można zapominać o obronie.

75
    Próbował kolejny raz pokonać golkipera gości Abbott ale jego uderzenie nie znalazło drogi do brami i wynik się nie zmienia.Aczkolwiek kibice Arki byliby bardzo szczęśliwi gdyby się już nie zmienił.