AS Roma – Carpi FC 5:1 (koniec) | Napoli – Juventus 2:1 (koniec)
Juventus FC
Sobota 26.09.2015, 20:45 • San Paolo, Neapol • Włoska Serie A • Runda 6

Dziękujemy już Państwu bardzo serdecznie za wspólnie spędzony czas i zapraszamy na kolejne sportowe emocje do relacji Lajfy.com! (22:47:04)
    Fatalny start tego sezonu notują gracze Starej Damy:

Za nami naprawdę kapitalne spotkanie. Napoli pokonuje ostatecznie 2:1 Starą Damę. Bramki dla miejscowych zdobywali: Lorenzo Insigne oraz Gonzalo Higuain. Honorowe trafienie dla Juventusu było autorstwa Mario Leminy. Oba teamy stworzyły sobie wiele sytuacji podbramkowych, ale skuteczniejsza była drużyna Sarriego. Niestety urazu jeszcze w pierwszej połowie doznał strzelec pierwszego gola dla gospodarzy i niedługo dowiemy się ile pauzować będzie młody skrzydłowy.

90+3

90+3
    Chwilę wcześniej mieliśmy okazję oglądać kontrowersyjną sytuację! Po zagraniu gracza Juventusu w pole karne mamy zagranie ręką Allana! Wydaje się, że w tym przypadku należało podyktować jedenastkę dla Starej Damy!

90+3
    Alvaro Morata dostaje żółtą kartkę za zatrzymanie kontry rywali.

90+2
    Ostatnie dwie minuty spotkania. Reina dalekim wybiciem wznawia grę swojej drużyny. Cuadrado znowu pokazał się z dobrej strony i wywalczył rzut wolny.

90+1
    Sędzia dolicza trzy minuty do regulaminowego czasu trwania tego spotkania. Juventus w posiadaniu piłki na własnej połowie.

90
    Callejón wykorzystał kolejne fatalne podanie gracza przyjezdnego zespołu i w starciu z Evrą wywalczył rzut wolny.

89
    Padoin opuszcza jeszcze murawę. Zastępuje go Alex Sandro.

88
    Lemina w świetnym stylu zatrzymał szarżującego na skrzydle Davida Lópeza. Nie udało się jednak Starej Damie wyjść nawet z własnej połowy.

87
    Jedna z ostatnich okazji gości na wyjście ze swoją ofensywną okazją. Ostatecznie Padoin zatrzymał nieprzepisowo Mertensa i otrzymał napomnienie.

86
    Fantastyczny pressing w wykonaniu graczy miejscowego zespołu. W efekcie zbyt mocno Chiellini zagrywał na skrzydło do Evry.

85
    Gabbiadini pojawi się na ostatnie minuty. Zmienia on bohatera dzisiejszego spotkania – Gonzalo Higuaina.

83
    Piękną akcję rozegrali teraz gracze Starej Damy. Piłka została dograna na skrzydło do wbiegającego Padoina. Ten zacentrował idealnie do Pogby, który fatalnie chybił głową.

82
    Fantastycznie walczy dzisiaj w obronie Higuain. Tym razem uprzedził on zbyt wolno zabierającego się do rozegrania akcji Pogbę.

81
    Ostatnie dziesięć minut pojedynku przed nami. Juve nie ma już zbyt wiele czasu do odrobienia jednobramkowej straty.

80
    Kapitan gospodarzy schodzi z boiska. Zmienia go David López.

Dawid Czempisz

Gole: 26. L. Insigne, 62. Higuaín – 63. Lemina

Kartki:   50. Ghoulam (NEA), 55. Callejón (NEA) – 51. Bonucci (JUV), 53. Evra (JUV), 87. Padoin (JUV), 90+3. Morata (JUV)

Posiadanie piłki: 50 % : 50 %.
    Strzały celne: 5:3. Strzały niecelne: 6:5. Rzuty rożne: 4:4. Spalone: 0:4. Foule: 18:16.
    SSC Napoli: Reina – Hysaj, Albiol, Koulibaly, Ghoulam – Allan, Jorginho, Hamšík (C) (80. David López) – Callejón, Higuaín (85. Gabbiadini), L. Insigne (40. D. Mertens).
    Zmiany: Rafael, Gabriel – El Kaddouri, Gabbiadini, Henrique, Chalobah, Chiricheş, Ch. Maggio, Valdifiori, Strinić, D. Mertens, David López.

Juventus FC: Buffon (C) – Padoin (89. Aléx Sandro), Bonucci, Chiellini, Evra – P. Pogba, Hernanes (64. Cuadrado), Lemina – Pereyra – Zaza, Dybala (70. Morata).
    Zmiany: Audero Mulyadi, Neto – Aléx Sandro, Asamoah, Barzagli, Cuadrado, Morata, Sturaro, Rugani.

Sędzia główny: D. Orsato
    Asystenci: A. Giallatini, M. Passeri
    Techniczny: F. de Luca