Siarka T. – Nadwiślan 3:1 (koniec) | Stal M. – Okocimski 4:1 (koniec) | Wisła Pu. – Kotwica 2:2 (koniec)
Olimpia Z. – Legionovia 2:0 (koniec) | Puszcza – Raków 1:1 (koniec) | ROW Rybnik – Radomiak 0:3 (koniec)
GKS T. – Gryf 1:0 (koniec) | Polonia B. – Błękitni 1:0 (koniec) | Znicz – Stal S. W. 1:4 (koniec)
Polonia Bytom
1:0 (1:0)
Błękitni Stargard
Sobota 26.09.2015, 18:00 • Stadion im. Edwarda Szymkowiaka, Bytom • 2. Liga • Runda 10

Bardzo przyjemnie oglądało się to spotkanie. Dużo emocji, interwencji Ufnala, które uchroniły Błękitnych przed stratą kolejnych bramek oraz emocje, które dali swoim kibicom Błętkini w końcówce. Polonia zdobywa 3 cenne punkty, a Błękitni grzęzną w dole tabeli 2. Ligi. Dziękuje za uwagę i życzę spokojnej nocy. Dobranoc. (19:53:15)

90+3

90+3
    Jeszcze uderzenie z dystansu piłkarza Błękitnych, ale to chyba bardziej podkreśliło już bezsilność Błękitnych, którzy dali koncert gry w piłkę w ostatnich 10 minutach.

90+2
    Teraz to Polonia wymienia podania na połowie gości. Raczej tu musiałby teraz się stać cud, żeby Polonia straciła punkty.

90+1
    Sędzia główny dolicza do drugiej połowy 3 minuty.

90
    Co zrobił Łukasz Grube? Rzut wolny wykonywany z lewej strony, prawie przy chorągiewce, która oznacza rzut rożny i Łukasz Grube uderzył tak dokładnie technicznie i siłowo, że Marek Ufnal z trudem sparuje piłke na aut bramkowy. Rzut rożny dla Polonii.

89
    Kolejny rzut wolny, ale teraz dla Polonii, która w końcu wyszła z własnej połowy.

88
    Żółtą kartkę otrzymuje Michalak (Polonia Bytom).

87
    Znów się gotuje w polu karnym Polonii Bytom. Tym razem z woleja obok bramki uderzył Magnuski.

85
    Pięknie przymierzył Zdunek... ale tuż ponad poprzeczką bramki gospodarzy. Niewiele brakowało!

85
    Rzut wolny dla gości, którzy są w gazie i mogą kolejny raz zagrozić Polonii Bytom.

83
    Kolejna szansa dla Błękitnych. Tym razem uderzenie na bramkę Polonii z trudem broni Andrzej Wiśniewski, ale chwilę wcześniej odgwizdany faul w ataku piłkarza drużyny gości.

82
    Ale to by była szansa dla Błękitnych! Sam na sam wyszedł z Wiśniewskim jeden z piłkarzy ze Stargardu, ale znajdował się on minimalnie na spalonym i sędzia uniósł chorągiewkę w górę.

80
    Trzeba przyznać, że solidnie do odrobienia wyniku ruszyli Błękitni. W sumie nie mają już nic do stracenia, bo ostatnie dziesięć minut spotkania, a warto pokusić się chociażby o wywiezienie z Bytomia jednego punktu.

77
    Rzut rożny dla gości i ofiarnie bronią się poloniści.

76
    Zmiana w drużynie Polonia Bytom: z boiska schodzi Skrzypiński, na boisku pojawia się Mańkowski.

74
    Zmiana w drużynie Błękitni Stargard Szczeciński: z boiska schodzi Gutowski, na boisku pojawia się Zdunek.

73
    Szykuje się trzecia zmiana w zespole gości.

72
    Pierwszy kontakt z piłką po wejściu na boisko Łukasza Grube i od razu strzał, ale bardzo nieudany, bo piłka ledwo co doturlała się do bramki Błękitnych.