Genoa – AC Milan 1:0 (koniec) | Bologna – Udinese 1:2 (koniec) | Hellas Verona – Lazio 1:2 (koniec)
Sassuolo – Chievo 1:1 (koniec) | Torino – US Palermo 2:1 (koniec) | Inter – Fiorentina 1:4 (koniec)
Inter Mediolan
1:4 (0:3)
ACF Fiorentina
Niedziela 27.09.2015, 20:45 • San Siro, Mediolan • Włoska Serie A • Runda 6

Dziękujemy już Państwu za wspólnie spędzony czas i zapraszamy na kolejne sportowe emocje do relacji Lajfy.com! (22:42:28)
    Fiorentina rozbiła dzisiaj Inter:

Inter Mediolan nie był w stanie dzisiaj powalczyć jak równy z równym przeciw zdecydowanie lepiej dysponowanym graczom Fiorentiny. Podopieczni Paulo Sousy jeszcze w pierwszej połowie prowadzili trzema bramkami, a ostatecznie wygrali całą rywalizację aż 4:1. Bramki dla przyjezdnych zdobywali Josip Ilicić oraz Nikola Kalinić (trzy). Honorowe trafienie gospodarzy było autorstwa Mauro Icardiego. Trzeba podkreślić, że niezłe zawody w barwach Violi rozegrał dzisiaj Kuba Błaszczykowski.

90+2

90+1
    Sędzia zdecydował się doliczyć dwie minuty do tego spotkania. Oba teamy wyczekują już zdecydowanie końcowego gwizdka.

90
    Marcos Alonso faulował wyraźnie uciekającego mu Icardiego i za to otrzymał napomnienie.

90
    Za moment dowiemy się o ile minut sędzia przedłuży to spotkanie. Nie powinien on jednak dodawać zbyt wielu chwil przy obecnym wyniku.

89
    Brozović starał się jeszcze teraz wyjść z szybką akcją na połowę rywali, ale perfekcyjnie zatrzymał go Tomović.

88
    Statystyka posiadania piłki jest zdecydowanie na korzyść Fiorentiny. Duży wpływ na to miała pewnie czerwona kartka dla Mirandy z pierwszej połowy meczu (32%-68%).

87
    Fiorentina wymienia całą serię podań na własnej połowie boiska. Oczekuje już wyraźnie końca tego spotkania.

86
    Od rzutu wolnego grę wznowią miejscowi. Przy wysokim pressingu Fiorentiny tracą oni jednak bardzo szybko futbolówkę.

84
    To już ostatnie fragmenty gry w tym spotkaniu. Mamy jeszcze groźne uderzenie Kalinicia z ostrego kąta i dobrą interwencję Handanovicia.

83
    Statystyka posiadania piłki jest teraz z pewnością zdecydowanie po stronie przyjezdnego zespołu.

82
    Badelj schodzi z murawy po swoim dobrym występie. Zmienia go świetnie dysponowanego Matiasa Fernandeza.

81
    Medel również nie potrafił czysto zatrzymać Ilicicia i fauluje go na żółtą kartkę.

80
    Ranocchia sporo ryzykował teraz dryblując jako ostatni obrońca z Kaliniciem. Ostatecznie sędzia uznał, że napastnik Violi faulował rywala.

79
    Do końca meczu pozostaje już tylko nieco ponad dziesięć minut. Nic już nie odbierze kompletu oczek Fiorentinie.

77
    Guarin również schodzi z murawy. Jego pozycję na murawie zajmuje Brozović.
    76. Nikola KALINIČ - 1:4

Dawid Czempisz

Gole: 60. Icardi – 4. Iličić (kar.), 18. N. Kalinič, 23. N. Kalinič, 76. N. Kalinič

Kartki:   3. Handanovič (INM), 40. Kondogbia (INM), 43. Guarín (INM), 81. Medel (INM) – 69. N. Kalinič (FIO), 90. Alonso (FIO)   31. Miranda (INM)

Posiadanie piłki: 37 % : 63 %.
    Strzały celne: 2:8. Strzały niecelne: 3:2. Rzuty rożne: 2:3. Spalone: 4:1. Foule: 10:15.
    Inter Mediolan: Handanovič – Santon, Miranda, Medel, Telles – Guarín (77. Brozović), Melo, Kondogbia (46. Ranocchia) – Perišić (61. Biabiany) – Icardi, Palacio.
    Zmiany: Carrizo – Jesus, Jovetić, Biabiany, Montoya, Ljajić, Ranocchia, Gnoukouri, Nagatomo, Brozović, Dimarco, Manaj.

ACF Fiorentina: Tătăruşanu – Roncaglia (75. Gilberto), Gonzalo Rodríguez, Astori, Alonso – Badelj (82. M. Fernández), Vecino – Błaszczykowski (69. Tomović), Valero, Iličić – N. Kalinič.
    Zmiany: Lezzerini, Sepe – Gilberto, Tomović, Bernardeschi, Rebić, M. Fernández, Suárez, Verdú, Rossi, Babacar.

Sędzia główny: A. Damato
    Asystenci: R. Di Fiore, G. De Pinto
    Techniczny: G. Cariolato