Genoa – AC Milan 1:0 (koniec) | Bologna – Udinese 1:2 (koniec) | Hellas Verona – Lazio 1:2 (koniec)
Sassuolo – Chievo 1:1 (koniec) | Torino – US Palermo 2:1 (koniec) | Inter – Fiorentina 1:4 (koniec)
Torino FC
2:1 (1:0)
US Città di Palermo
Niedziela 27.09.2015, 15:00 • Olimpico di Torino, Turyn • Włoska Serie A • Runda 6

Z mojej strony na dziś to już wszystko. Za wspólnie spędzone chwile dziękuje Piotr Świeczak, zapraszam na pozostałe relacje ze sportowych aren w portalu lajfy.com! (16:56:22)

Torino wygrywa z Palermo 2:1! Wydawało się, że gospodarze kontrolowali przebieg wydarzeń na boisku, ten stan rzeczy zmieniła czerwona kartka dla Molinaro, po której to goście przejęli inicjatywę. Ostatecznie, po bardzo emocjonującej końcówce wynik nie zmienił się i trzy punkty zostają w Turynie!

90+5

90+5
    Strzał z dystansu Hiljemarka, ale pewnie interweniuje Padelli.

90+3
    Do piłki dośrodkowanej z prawej strony boiska dochodzi Struna, który uderza w poprzeczkę!

90+1
    Sędzia dolicza pięć minut do drugiej połowy. Trwa oblężenie bramki Padelliego.

90
    Żółtą kartkę otrzymuje Abdelhamid El Kaoutari (US Città di Palermo).

90
    Bardzo ostro zaatakowany Vasquez! Czerwona kartka dla Obi!

88
    Faulowany Vives. Rzut wolny na lewej stronie dla gospodarzy.

87
    Goście rozgrywają piłkę w środkowej strefie. Jak na razie bardzo skutecznie broni się Torino.

85
    Ostatnie minuty tego spotkania przed nami! Goście niemal całym zespołem angażują się w akcje ofensywne, Torino szuka swoich szans w kontratakach.

83
    Zmiana w drużynie US Città di Palermo: z boiska schodzi Aleksandar Trajkovski, na boisku pojawia się Antonio La Gumina.

81
    Przewracany przed własnym polem karnym Glik. Sędzia odgwizduje faul Gilardino na reprezentancie Polski.

79
    Kontra gospodarzy. Obi do Quagliarelli, który zdecydował się na strzał z okolic 11. metra, ale pewnie interweniuje Sorrentino.

77
    Żółtą kartkę otrzymuje Daniele Padelli (Torino FC).
    77. Kibice gości liczą na dobry występ Laazara, który w 75. minucie zmienił Rispoliego.

75
    Zmiana w drużynie US Città di Palermo: z boiska schodzi Fabio Daprelà, na boisku pojawia się Achraf Lazaar.

73
    Trwa oblężenie bramki Padelliego. Palermo próbuje pójść "za ciosem" i doprowadzić do wyrównania.
    71. Giancarlo GONZÁLEZ - 2:1