Genoa – AC Milan 1:0 (koniec) | Bologna – Udinese 1:2 (koniec) | Hellas Verona – Lazio 1:2 (koniec)
Sassuolo – Chievo 1:1 (koniec) | Torino – US Palermo 2:1 (koniec) | Inter – Fiorentina 1:4 (koniec)
Torino FC
2:1 (1:0)
US Città di Palermo
Niedziela 27.09.2015, 15:00 • Olimpico di Torino, Turyn • Włoska Serie A • Runda 6

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 15:00.

W szóstej kolejce włoskiej Serie A Torino zmierzy się przed własną publicznością z Palermo.

Gospodarze w ostatnim meczu przerwali passę czterech meczów bez porażki. Torino dość niespodziewanie przegrało na wyjeździe z Torino 0:1. Porażka w ostatnim meczu spowodowała, że Torino spadło na szóste miejsce w tabeli.

Natomiast bardzo przeciętnie nowy sezon rozpoczęła drużyna Palermo. Jak dotąd zespół z Sycylii przegrał dwa ostatnie spotkania. W ostatnim meczu Palermo przegrało z u siebie z Sassullo 0:1. Po pięciu kolejkach Palermo zajmuje obecnie jedenaste miejsce w tabeli.

Zapraszam na relacje live z tego spotkania do portalu lajfy.com! Początek naszej relacji kilka minut przed 15.00!
    Drużyna Palermo przyjechała już do Turynu w sobotę

Witam Państwa! Już za kilka minut rozpocznie się mecz, za chwilę zaprezentujemy składy obu drużyn.

Torino FC: D. Padelli – Bovo, Glik (C), Moretti – Zappacosta, Benassi, Vives, Baselli, Molinaro – Maxi López, Quagliarella.

US Città di Palermo: Sorrentino (C) – Struna, G. González, El Kaoutari – Rispoli, Hiljemark, Čočev, Daprelà – F. Vázquez, Quaison – Trajkovski..

Piłkarze obu drużyn wychodzą już na murawę!

1

2
    Fauluje rywala w środku pola Benassi, rzut wolny dla Palermo.

3
    Gospodarze rozgrywają piłkę na własnej połowie. Wysoki pressing zawodników drużyny przyjezdnej.

5
    W dalszym ciągu przy piłce Torino. Goście próbują przerwać atak pozycyjny rywali.

6
    Długa piłka w kierunku Maxi Lopeza. Napastnik Torino jednak nie doszedł do tego podania i od bramki rozpocznie Sorrentino.

8
    Tym razem to Palermo rozgrywa piłkę wzdłuż linii środkowej. Gospodarze ustawiają się na własnej połowie.

10
    Dośrodkowanie z prawej strony Benassiego. Cocev wybija futbolówkę na rzut rożny.

11
    Niedokładne dośrodkowanie spod chorągiewki, ale przy piłce w dalszym ciągu gospodarze.

13
    Glik włączył się w akcję ofensywną swojego zespołu. Stoper reprezentacji Polski nie doszedł jednak do piłki dogranej przez Benassiego, uprzedził go Sorrentino.
    15. Zdjęcie z prezentacji obu drużyn

17
    Pierwszy kwadrans za nami. Jak na razie niewiele można powiedzieć o grze obu drużyn. Zarówno Palermo jak i Torino nie stworzyli sobie dobrej sytuacji, po której moglibyśmy oglądać premierowego gola.

19
    Benassi na wole pole do Quagliarelli. Napastnik Torino upada w polu karnym Palermi, ale gwizdek sędziego milczy. Wydaje się, że była to słuszna decyzja arbitra, nie było tam większego kontaktu między Gonzalezem a Quagliarellą.

21
    Goście przejęli inicjatywę. Teraz to oni dłużej utrzymują się przy piłce.

23
    Strata gości. Torino wyprowadza kolejny atak spod własnej bramki.

25
    Gospodarze bardzo dokładnie wymieniają podania w okolicach linii środkowej. Palermo ustawia się na własnej połowie.

26
    Rzut wolny dla gości z większej odległości. Dośrodkowanie w pole karne rywali, ale poradzili sobie zawodnicy z Turynu.

28
    Dobra szansa dla gości. Dokładne dośrodkowanie z prawej strony na wprost na głowę Dapreli, ale Szwajcar uderzył ponad poprzeczką.
    28. Szansa Deprela

30
    Niestety tempo meczu nie rośnie. Obie drużyny próbują atakować, ale nie angażują w poczynania ofensywne wielu zawodników, to przekłada się na jakość tych wypadów pod bramkę przeciwnika.

31
    Faulowany na lewej stronie Molinaro, słuszna kartka dla Rispoli, który zanotował stratę i ratował się przewinieniem.

32
    Dośrodkowanie z rzutu wolnego przed bramkę Sorrentino. Sędzia dopatrzył się faulu jednego z zawodników Torino, rozpoczną goście.

34
    Tym razem z rzutu wolnego przyjezdni. Dobre dośrodkowanie Trajkovskiego, ale żaden z jego partnerów nie ruszył do piłki, chwyta futbolówkę Padelli.

34
    Żółtą kartkę otrzymuje Cesare Bovo (Torino FC).

36
    Środkiem Quaison. Pomocnik gości zatrzymany przez Bovo, tym razem bez faulu.

37

38
    Przerwa w grze, opatrywany na murawie Quagliarella.

40
    Palermo od rzutu wolnego. Na bezpośrednie uderzenie zdecydował się Trajkovski, piłka trafia w poprzeczkę!. Potężne uderzenie Macedończyka!
    40. Potężne uderzenie Trajkovskiego!

42
    Faulowany w środku pola Glik, żółta kartka dla Vazqueza.

45
    Gol dla Torino!
    Bramka "do szatni" dla Torino! MAXI LOPEZ wykorzystuje dośrodkowanie z lewej strony Molinaro i z kilku metrów pakuje piłkę do bramki rywali!
    45. Maxi LÓPEZ - 1:0

45
    Minutę dłużej potrwa pierwsza połowa.

45+1

Po pierwszej połowie Torino prowadzi 1:0! Gospodarze przeważali i zasłużenie schodzą do szatni z jedno bramkową przewagą. Zobaczymy czy goście zdołają odpowiedzieć na bramkę Lopeza, zostańcie z nami – wracamy za kilkanaście minut!

46

48
    Fenomenalne uderzenie MARKO BENASSIEGO z woleja, piłka wpada "za kołnierz" Sorrentino! Świetne rozpoczęcie drugiej połowy przez zawodników z Turynu!
    48. Marco BENASSI - 2:0

49
    Żaden z trenerów nie zdecydował się na zmiany w przerwie meczu.

51
    W dalszym ciągu gospodarze. Dośrodkowanie z prawej strony Zappacosty, minimalnie spóźniony był w tej sytuacji Lopez.

51
    Zmiana w drużynie US Città di Palermo: z boiska schodzi Andrea Rispoli, na boisku pojawia się Alberto Gilardino.

53
    Gospodarze wymieniają podania w środkowej strefie. Całym zespołem broni się Palermo.

55
    Próbują odpowiedzieć piłkarze drużyny gości, ale nie potrafią przerwać ataku pozycyjnego rywali.

57
    Benassi fauluje Strunę. Rozpocznie od rzutu wolnego drużyna przyjezdna.

59
    Dużo strat z obu stron. Gra toczy się w środku pola.
    Maxi Lopez występuje dziś po raz 150. w Serie A, jak na razie uświetnił swój jubileusz jedną bramką.

60
    Faulowany na linii pola karnego Zappacosta. Będzie szansa na trzecią bramkę dla Torino.

61
    Bovo uderzał z rzutu wolnego, ale piłka trafia w mur i ląduje poza linią końcową.

62
    Molinaro faulem zatrzymuje Trajkovskiego. Sędzia pokazuje mu drugą żółtą kartkę, w konsekwencji Torino będzie grało w osłabieniu.

63
    Zmiana w drużynie Torino FC: z boiska schodzi Maxi López, na boisku pojawia się Silva Gastón.

65
    Palermo w ataku pozycyjnym. Torino ustawia się całym zespołem na własnej połowie.

67
    Żółtą kartkę otrzymuje Aljaz Struna (US Città di Palermo).

69
    Zmiana w drużynie Torino FC: z boiska schodzi Daniele Baselli, na boisku pojawia się Joel Obi.

71
    Zmiana w drużynie Torino FC: z boiska schodzi Marco Benassi, na boisku pojawia się Afriyie Acquah.

71
    Gol dla Palermo!
    GEANCARLO GONZALEZ wykorzystuje znakomite dośrodkowanie Vasqueza i celnym uderzeniem głową pakuje piłkę do siatki! Goście łapią kontakt z rywalem!
    71. Giancarlo GONZÁLEZ - 2:1

73
    Trwa oblężenie bramki Padelliego. Palermo próbuje pójść "za ciosem" i doprowadzić do wyrównania.

75
    Zmiana w drużynie US Città di Palermo: z boiska schodzi Fabio Daprelà, na boisku pojawia się Achraf Lazaar.
    77. Kibice gości liczą na dobry występ Laazara, który w 75. minucie zmienił Rispoliego.

77
    Żółtą kartkę otrzymuje Daniele Padelli (Torino FC).

79
    Kontra gospodarzy. Obi do Quagliarelli, który zdecydował się na strzał z okolic 11. metra, ale pewnie interweniuje Sorrentino.

81
    Przewracany przed własnym polem karnym Glik. Sędzia odgwizduje faul Gilardino na reprezentancie Polski.

83
    Zmiana w drużynie US Città di Palermo: z boiska schodzi Aleksandar Trajkovski, na boisku pojawia się Antonio La Gumina.

85
    Ostatnie minuty tego spotkania przed nami! Goście niemal całym zespołem angażują się w akcje ofensywne, Torino szuka swoich szans w kontratakach.

87
    Goście rozgrywają piłkę w środkowej strefie. Jak na razie bardzo skutecznie broni się Torino.

88
    Faulowany Vives. Rzut wolny na lewej stronie dla gospodarzy.

90
    Bardzo ostro zaatakowany Vasquez! Czerwona kartka dla Obi!

90
    Żółtą kartkę otrzymuje Abdelhamid El Kaoutari (US Città di Palermo).

90+1
    Sędzia dolicza pięć minut do drugiej połowy. Trwa oblężenie bramki Padelliego.

90+3
    Do piłki dośrodkowanej z prawej strony boiska dochodzi Struna, który uderza w poprzeczkę!

90+5
    Strzał z dystansu Hiljemarka, ale pewnie interweniuje Padelli.

90+5

Torino wygrywa z Palermo 2:1! Wydawało się, że gospodarze kontrolowali przebieg wydarzeń na boisku, ten stan rzeczy zmieniła czerwona kartka dla Molinaro, po której to goście przejęli inicjatywę. Ostatecznie, po bardzo emocjonującej końcówce wynik nie zmienił się i trzy punkty zostają w Turynie!

Z mojej strony na dziś to już wszystko. Za wspólnie spędzone chwile dziękuje Piotr Świeczak, zapraszam na pozostałe relacje ze sportowych aren w portalu lajfy.com! (16:56:22)