Lazio – Saint-Étienne 3:2 (koniec) | Rosenborg – Dnipro 0:1 (koniec) | Besiktas – Sporting 1:1 (koniec)
Lokomotiw M. – Korcza 2:0 (koniec) | Belenenses – Fiorentina 0:4 (koniec) | Basel – Lech P. 2:0 (koniec)
Karabach – Anderlecht 1:0 (koniec) | Monaco – Tottenham 1:1 (koniec) | Sparta – APOEL 2:0 (koniec)
Schalke 04 – Asteras 4:0 (koniec) | Augsburg – Partizan 1:3 (koniec) | Alkmaar – Bilbao 2:1 (koniec)
Celtic – Fenerbahce 2:2 (koniec) | Molde – Ajax 1:1 (koniec) | Rubin – Bordeaux 0:0 (koniec)
Liverpool – Sion 1:1 (koniec) | FK Krasnodar – Qabala 2:1 (koniec) | PAOK – Borussia D. 1:1 (koniec)
Club Brugge – Midtjylland 1:3 (koniec) | Legia – Napoli 0:2 (koniec) | Dinamo M. – Rapid 0:1 (koniec)
Villarreal – Vik. Pilzno 1:0 (koniec) | Olympique – Slovan 0:1 (koniec) | Braga – Groningen 1:0 (koniec)
Sporting Braga
1:0 (1:0)
FC Groningen
Czwartek 01.10.2015, 21:05Liga Europy UEFA • Grupa F

Mecz ten nie należał się ciekawych. Druga połowa była zdecydowanie bardziej interesująca od pierwszej, jednakże całe spotkanie było nudne. Skromna wygrana Bragi pozwala dopisać im kolejne 3 punkty i zachować po dwóch meczach czyste konto. Dziękujemy za śledzenie naszej relacji! (23:06:14)

90+7

90+7
    Główkował w polu karnym Padt! Wyszedł z kontrą Goiano. Pusta bramka! Nie zdecydował się na strzał z daleka! I ostatniej chwili dogonił go Antonia.

90+7
    Ostatnia szansa dla Groningen – korner!

90+6
    Długie zagranie w kierunku Silvy przejmuje Reijnen.

90+5
    Gospodarze nie dają sobie odebrać piłki. Groningen już dziś w tym meczu nic nie zrobi.

90+4
    Eduardo gra na czas, przetrzymuje piłkę przy chorągiewce. Udało mu się nawet przedrzeć w pole karne Groningen i oddać "strzał-podanie".

90+3
    Hateboer blokuje strzał Rafy. Będzie rzut rożny.

90+2
    Trener Sportingu Braga wyraźnie niezadowolony z decyzją o siedmiominutowym przedłużeniu spotkania.

90+1
    Aż o 7 minut przedłużone zostało to spotkanie! Braga "ucieka" spod własnej szesnastki.

90
    Boly wybija piłkę jak najdalej. Portugalczycy bronią wyniku.

89
    Defensorzy Bragi póki co bezbłędni. Nie pozwalają, aby piłkarze gości "powąchali" ich pole karne.

88
    Antonia czyhał na błąd Mauro, który pewnie odgrywa do własnego bramkarza.

87
    Goiano w okolicach narożnika boiska na połowie rywala. Chciał nabić Tamato, aby wywalczyć korner, ale lewy obrońca gości nie dał się na to nabrać.

85
    To mogła być bramka! Gdyby tylko "główka" Linssena byłaby celniejsza! Świetna wrzutka Hoesena.