Głogów – Ruda Śląska 3:1 (koniec)
Euromaster Chrobry Głogów
3:1 (1:0)
Gwiazda Ruda Śląska
Poniedziałek 05.10.2015, 19:30 • Hala Widowiskowo - Sportowa im. Ryszarda Matuszaka w Głogowie • FOGO Futsal Ekstraklasa • Runda 3

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 19:30.

Zapraszamy serdecznie na poniedziałkową, trzecią kolejkę Futsal Ekstraklasa Sp. z o.o. podczas której KGHM Euromaster Chrobry Głogów zmierzy się z drużyną z Rudy Śląskiej, SR-S Gwiazda.

Dzisiejsze spotkanie będzie ostatnim meczem trzeciej kolejki Futsal Ekstraklasy oraz dla szansą dla Gwiazdy Ruda Śląska na zdobycie pierwszych punktów w tegorocznych rozgrywkach.

1

5
    Pierwsza sytuacja dla drużyny gospodarzy, techniczny strzał Sebastiana Szali obroniony przez bramkarza gości.

6
    Pierwszy faul dla drużyny gospodarzy.

7
    Strzał gości świetnie wybroniony przez Michała Długosza.

8
    Kolejny faul na zawodniku drużyny KGHM zakończył się żółtą kartką, ukarany kartką zostaje Sławomir Pękala.

8
    Zawodnicy Euromasteru nacierają na bramkę przeciwników, bramkarz gości wciąż jednak jest nieomylny.

8
    Czwarty faul drużny z Rudy Śląskiej w zaledwie 8 minut od początku spotkania.

9
    Pierwszy faul na Jacku Hewliku, faulował Sebastian Szala.

9
    O przerwę poprosił trener drużyny gości Tomasz Klimas.

9
    W pierwszych minutach spotkania obie drużyny prezentują dynamiczną grę oraz szybką wymiane podań.

9
    Drugi faul drużyny z Głogowa.

10
    Kolejny faul gospodarzy, faulował Grzegorz Nowak.

11
    Piąte przewinienie drużyny gości, Gwiazdy Ruda Śląska.

12
    Centymetry dzieliły piłkę od bramki gości, świetnym strzałem popisał się Grzegorz Nowak.

13
    Świetne uderzenie zawodnika Gwiazdy, piłka odbita od spojenia bramki ostatecznie nie wpadła do środka.

16
    Przelobować Michała Długosza próbował gracz gości, piłka przelatuje jednak nad poprzeczką.

17
    GOOOOOL! Piękną akcją popisał się zawodnik gospodarzy, piłka przelatuje nad bramkarzem i wpada do bramki, strzelcem bramki został Dariusz Pieczyński.

19
    Drużyna z Głogowa broni się przed atakami gości, strzały padają jednak niecelnie

19
    Silne uderzenie Sławomira Pękali, piłka jednak mija bramkę gospodarzy.

19
    O czas poprosił trener drużyny KGHM Euromaster Chrobry Głogów, Tomasz Trznadel.

19
    Piękny strzał Kamila Kaczmara mija jednak bramkę gości.

20
    Po zamieszaniu w polu karnym zawodnik gospodarzy nie trafia piętą do pustej bramki Aleksandra Waszki.

20
    Kolejny atak drużyny z Głogowa mija bramkę Gwiazdy, uderzenie głową Sebastiana Szali nie wpada do bramki.

20

Po bardzo dynamicznej pierwszej połowie spotkania wynik do przerwy to 1:0 dla drużyny Euromasteru. Obie drużyny nie pozwalały oddawać celnych strzałów na swoją bramkę.

21

22
    Nietypowa zmiana w drużynie gości, spowodowana utratą buta przez jednego z zawodników.

24
    Dobre przejęcie Niedźwiedzia, piłka jednak zablokowana przez zawodnika z Rudy Śląskiej.

24
    Szybka kontra gości, piłka jednak uderzona nad bramką Michała Długosza.

26
    Przejęcie Lebiedzińskiego, strzał na bramkę zablokowany przez zawodnika gości.

27
    Świetna interwencja bramkarza gospodarzy, Michała Długosza.

28
    Pierwszy faul dla drużyny z Rudy Śląskiej.

28
    Obrona głową bramkarza gości posyła piłkę na trybuny.

29
    Kolejny silny strzał Mateusza Niedźwiedzia zablokowany przez obrońcę gości.

30
    Faul na zawodniku Gwiazdy, żółtą kartką ukarany zawodnik gospodarzy, Mateusz Niedźwiedź.

30
    Uderzenie z kontry w krótki słupek Kacpra Konopnickiego, obroniony przez bramkarza Rudy Śląskiej.

33
    Bliski bramki samobójczej był bramkarz gości, Aleksander Waszka po uderzeniu głową piłka mija słupek o zaledwie centymetry.

34
    Kapitalnie w bramce, Michał Długosz broni potężny strzał z rzutu wolnego.

35
    Kolejny kapitalny strzał Mateusza Niedźwiedzia niestety obok bramki.

35
    Uderzenie Łukasza Pieczyńskiego zablokował własną twarzą Aleksander Waszka, bramkarz gości.

35
    Mur w bramce ustawił Michał Długosz, na szczęście gospodarzy uderzenie z rzutu wolnego niecelne.

37
    Faul na Grzegorzu Niedźwiedziu, to już trzeci faul drużyny gości w drugiej połowie spotkania.

37
    Potężne uderzenie Piotra Pietruszko, piłka ponownie jednak mija bramkę rywali.

37
    Rzut rożny nie wykorzystany przez drużynę z Głogowa.

37
    O czas poprosił trener drużyny gości.

38
    Gol dla Euromastera!
    Strzelcem bramki Daniel Lebiedziński.

39
    Kolejny GOL! Trzecią bramkę dla drużyny z Głogowa zdobywa Dariusz Pieczyński strzałem zza połowy boiska.

39
    Atak na bramkę gospodarzy, nieomylny dziś jednak Michał Długosz broni kolejne uderzenia.

39
    Czas dla drużyny KGHMu Euromaster Chrobry Głogów.

39
    Gol dla Gwiazdy!
    Kontaktowy gol dla gości pada w ostatniej minucie spotkania dzięki kontrze na połowie boiska. Strzelcem gola został Dmytro Drozd.

Koniec spotkania, ostatecznie KGHM Euromaster Chrobry Głogów zwycięża u siebie z Gwiazdą Ruda Śląska 3:1.

Koniec meczu. (21:16:30)

Maciej Pietruszko

Gole: 17. Dariusz Pieczyński, 38. Daniel Lebiedziński, 39. Dariusz Pieczyński – 39. Dmytro Drozd

Kartki:   30. Niedźwiedź (GŁO) – 8. Pękala (RDS)

Euromaster Chrobry Głogów: Michał Długosz (1), Adrian Niedźwiecki (4), Piotr Pietruszko (8), Tomasz Urbaniak (11), Filip Tomkowiak (12), Mateusz Niedźwiedź (13), Grzegorz Nowak (14), Sebastian Szala (17), Łukasz Pieczyński (18), Daniel Lebiedziński (19), Dariusz Pieczyński (20), Kamil Kaczmar (21), Jacek Sander (25), Kacper Konopacki (77)
    Gwiazda Ruda Śląska: Aleksander Waszka (2), Wojciech Działach (5), Yevgenii Danyleiko (6), Olaf Białek (10), Piotr Hiszpański (17), Ariel Piasecki (18), Jakub Haase (19), Sławomir Pękala (21), Dmytro Drozd (23), Jacek Hewlik (28), Paweł Martyn (92), Dawid Barteczka (95)