Głogów – Ruda Śląska 3:1 (koniec)
Euromaster Chrobry Głogów
3:1 (1:0)
Gwiazda Ruda Śląska
Poniedziałek 05.10.2015, 19:30 • Hala Widowiskowo - Sportowa im. Ryszarda Matuszaka w Głogowie • FOGO Futsal Ekstraklasa • Runda 3

39
    Gol dla Gwiazdy!
    Kontaktowy gol dla gości pada w ostatniej minucie spotkania dzięki kontrze na połowie boiska. Strzelcem gola został Dmytro Drozd.

39
    Kolejny GOL! Trzecią bramkę dla drużyny z Głogowa zdobywa Dariusz Pieczyński strzałem zza połowy boiska.

38
    Gol dla Euromastera!
    Strzelcem bramki Daniel Lebiedziński.

30
    Faul na zawodniku Gwiazdy, żółtą kartką ukarany zawodnik gospodarzy, Mateusz Niedźwiedź.

17
    GOOOOOL! Piękną akcją popisał się zawodnik gospodarzy, piłka przelatuje nad bramkarzem i wpada do bramki, strzelcem bramki został Dariusz Pieczyński.

8
    Kolejny faul na zawodniku drużyny KGHM zakończył się żółtą kartką, ukarany kartką zostaje Sławomir Pękala.

Maciej Pietruszko

Gole: 17. Dariusz Pieczyński, 38. Daniel Lebiedziński, 39. Dariusz Pieczyński – 39. Dmytro Drozd

Kartki:   30. Niedźwiedź (GŁO) – 8. Pękala (RDS)

Euromaster Chrobry Głogów: Michał Długosz (1), Adrian Niedźwiecki (4), Piotr Pietruszko (8), Tomasz Urbaniak (11), Filip Tomkowiak (12), Mateusz Niedźwiedź (13), Grzegorz Nowak (14), Sebastian Szala (17), Łukasz Pieczyński (18), Daniel Lebiedziński (19), Dariusz Pieczyński (20), Kamil Kaczmar (21), Jacek Sander (25), Kacper Konopacki (77)
    Gwiazda Ruda Śląska: Aleksander Waszka (2), Wojciech Działach (5), Yevgenii Danyleiko (6), Olaf Białek (10), Piotr Hiszpański (17), Ariel Piasecki (18), Jakub Haase (19), Sławomir Pękala (21), Dmytro Drozd (23), Jacek Hewlik (28), Paweł Martyn (92), Dawid Barteczka (95)