Czelabińsk – Din. Ryga 3:2 (2:0 po rz. karnych) | Saławat – Zagrzeb 2:5 (koniec) | Magnitogorsk – HC Slovan 2:3 (koniec)
Toljatti – Dyn. Moskwa 0:5 (koniec) | Bars – Podolsk 2:4 (koniec) | Niżniekamsk – Helsinki 0:3 (koniec)
CSKA Moskwa – Niżny Nowogród 1:4 (koniec)
Metallurg Magnitogorsk
2:3 (0:2, 1:1, 1:0)
HC Slovan Bratysława
Piątek 09.10.2015, 16:05 • Metallurg Ice Arena • Kontinental Hockey League

Dziękuje za uwagę i zapraszam na pozostałe sportowe emocje na portalu LAJFY.COM! (18:17:03)

A więc mała niespodzianka stała się faktem. Metallurg przegrywa ostatecznie ze Slovanem na swoim lodzie 2:3. Przy pierwszej bramce dla gospodarzy asystę zaliczył Wojtek Wolski

Gol dla Metallurga!

A jednak możliwe są tu jeszcze emocje! OSKAR OSALA mocnym uderzeniem zaskakuje zasłoniętego Brusta i mamy bramkę kontaktową!

58:00
    Gospodarze grają bez bramkarza!

57:50
    Metallurg wygrywa wznowienie pod bramką rywala, po chwili będzie jeszcze jedno

56:35
    Gra głównie w środkowej strefie lodowiska, chyba już gospodarze nie wierzą w możliwość wyrównania

55:55
    Goście w pełnym składzie

55:50
    Krążek w końcu został wybity na połowę Metallurga. Nic z tej przewagi nie wyjdzie

55:15
    Slovan zamknięty pod swoją bramką, ale niespecjalnie potrafią mu zagrozić póki co miejscowi

54:25
    Przyblokowane uderzenie Mozjakina z lewego skrzydła, przy krążku nadal Metallurg

53:55
    Dwie minuty kary dla Jeglicia. Kiedy mają odrabiać straty gospodarze jak nie teraz!

52:45
    Pogubili się w rozegraniu goście i w końcu mogą ponownie ruszyć do ataku miejscowi

Jarosław Kowalski

Składy i statystyki: 31. Kaletnik (Osala, Wolski), 59. Osala (Antipin) – 13. Stastny (Ticar), 15. Nagy (Surovy), 31. Lusnak (Sersen)

Metallurg Magnitogorsk: Koszeczkin (Samsonow) – Antipin, Birjukow, Lee (A), Chabarow, Tereszczenko, Batyrszin, Medvediew, Bereglazow – Mozjakin (C), Kovar, Zaripow – Wolski, Kaletnik, Kosow – Timkin, Żelezkow, Osala – Platonow (A), Filippi, Potechin
    HC Slovan Bratysława: Brust (Garnett) – Novak, Barker, Sersen (A), Mihalík, Svarny, Starosta, Luza – Nedorost, Viedensky, Miklík – Nagy (A), Surový (C), Bartović – Jeglić, Ticar, Sťastný – Skalicky, Lusnak, Pulis

Główni: Jakow Dejew, Eduard Odins
    Liniowi: Aleksiej Maitak, Jewgienij Pronskich