Olimpia Z. – Okocimski 3:5 (koniec) | Puszcza – Gryf 4:0 (koniec) | Stal S. W. – Raków 1:1 (koniec)
Stal M. – Radomiak 1:1 (koniec) | Wisła Pu. – Nadwiślan 3:2 (koniec) | GKS T. – Kotwica 1:1 (koniec)
Polonia B. – Legionovia 2:2 (koniec) | Znicz – Błękitni 0:0 (koniec)
Znicz Pruszków
0:0 (0:0)
Błękitni Stargard
Sobota 10.10.2015, 18:00 • Stadion Piłkarski MZOS Znicz, Pruszków • 2. Liga • Runda 12

Typowy mecz na remis. Pół meczu lepi goście, pół gospodarze. Zaledwie kilka sytuacji. Trzeba zapomnieć. Zapraszamy na kolejne relacje. (19:50:06)

90+4

90+2
    Nic nie zapowiada gola, goście pilnują remisu w sporej odległości od bramki.

90
    Do podstawowego czasu gry doliczone przynajmniej 3 minuty.

89
    Banaszewski wypuścił skrzydłem Grabowskiego, ten nie zdążył do piłki.

87
    Żółtą kartkę otrzymuje Flis (Błękitni Stargard Szczeciński).

85
    Misztal wyciąga się jak sprężyna i ostatkami sił wyłapuje strzał z połowy boiska!

85
    Zmiana w drużynie Znicz Pruszków: z boiska schodzi Stryjewski, na boisku pojawia się Grabowski.

83
    Zawodnik Znicza potrzebuje pomocy medycznej.

82
    Fantastyczna wrzutka gospodarzy z rzutu wolnego i dwóch skaczących minęło się z piłką! Wystarczyło ją strącić, to powinien być gol.

80
    Zmiana w drużynie Błękitni Stargard Szczeciński: z boiska schodzi Wojtasiak, na boisku pojawia się Flis.

78
    Zmiana w drużynie Znicz Pruszków: z boiska schodzi Kaczmarek, na boisku pojawia się Wiśniewski.

78
    Błękitni zdominowani od paru minut! Wrzutka za wrzutką, w końcu niecelny strzał.