Czarni Sosnowiec – GOSiRKi Piaseczno 0:0 (koniec)
Czarni Sosnowiec
0:0 (0:0)
KS GOSiRKi Piaseczno
Sobota 10.10.2015, 11:00 • Stadion im. Jana Ciszewskiego przy Al. Józefa Mireckiego • Ekstraliga Kobiet • Runda 9

Statystyki z tego spotkania znajdują się nad składami. (12:53:15)

W dniu dzisiejszym nie mieliśmy przyjemności oglądać bramek w meczu Czarnych z KS GOSiRKi. W pierwszej połowie mieliśmy dość wyrównane spotkanie. W drugiej połowie przewagę uzyskały miejscowe, ale nie udowodniły tego bramkami.

90+3

90+2
    Janicka uderza z daleka. Ale za lekki ten strzał.

90
    Zmiana w drużynie KS GOSiRKi Piaseczno: z boiska schodzi Łasicka, na boisku pojawia się Sobczak.

90
    Nieudane dośrodkowanie w wykonaniu Luty.

89
    Gębka faulowana na środku boiska.

88
    Gębka zagrywa piłkę ręką.

87
    Na spalonym złapana zawodniczka Czarnych.

85
    Zmiana w drużynie KS GOSiRKi Piaseczno: z boiska schodzi Ciupińska, na boisku pojawia się Tkaczyk.

84
    Janicka uderzyła zza pola karnego. Piłka po jej strzale poszybowała nad poprzeczką.

82
    Kaletka uderza z rzutu wolnego. Strzał zawodniczki Czarnych wysoko nad bramką.

80
    Wycisk sfaulowana na połowie rywali.

77
    Fischerova próbowała ruszyć z kontrą, ale została zatrzymana przez rywalkę.

76
    Prokop wybija piłkę na róg.

74
    Zmiana w drużynie Czarni Sosnowiec: z boiska schodzi Matla, na boisku pojawia się Gębka.

73
    Zmiana będzie także u miejscowych. Do gry przygotowana jest już Gębka. Być może wejdzie w miejsce Frączek.

72
    Zmiana w drużynie KS GOSiRKi Piaseczno: z boiska schodzi Dudek, na boisku pojawia się Rosińska.

71
    Frączek ucierpiała w starciu z rywalką. Teraz skrzydłowa Czarnych leży w polu karnym.

Damian Apostolski

Mateusz Zając

Gole:

Kartki:   62. Ciupińska (KSG)

Posiadanie piłki: 55 % : 45 %.
    Strzały celne: 4:1. Strzały niecelne: 7:4. Rzuty rożne: 7:4. Spalone: 1:2. Foule: 12:14.
    Czarni Sosnowiec: Polok – Zdechovankova, Fisherova, Prokop, Wycisk, Frączek (85. Luty), Operskalska, Matla (74. Gębka), Kaletka, Gruszka (46. Konieczna), Warunek (56. Wieczorek).

Zmiany: Młynarczyk – Gębka, Konieczna, Wieczorek, Wójcik, Luty, Bydlińska.

KS GOSiRKi Piaseczno: Granowska – Zdonek, Baran, Sosnowska, Kołek, Kutnik, Janicka, Machnacka, Łasicka (90. Sobczak), Dudek (72. Rosińska),Ciuplińska (85. Tkaczyk).

Zmiany: Ożgo – Witkowska, Sobczak, Tkaczyk, Rosińska.