BATE – FC Barcelona 0:2 (koniec) | Bayer – AS Roma 4:4 (koniec) | Arsenal – Bayern 2:0 (koniec)
Dinamo Z. – Olympiakos 0:1 (koniec) | Porto – Maccabi T.A. 2:0 (koniec) | Dynamo Kij. – Chelsea 0:0 (koniec)
Zenit – Lyon 3:1 (koniec) | Valencia – Gent 2:1 (koniec)
Arsenal F.C.
2:0 (0:0)
Bayern Monachium
Wtorek 20.10.2015, 20:45 • Emirates Stadium, Londyn • Liga Mistrzów UEFA • Grupa F
    Spójrzmy jeszcze na tabelę!

Wróćmy jeszcze do spotkania, bo naprawdę było na czym zawiesić oko! Pierwsza połowa była niebywale emocjonująca i już wtedy powinny paść pierwsze gole! Na ogromne brawa zasługują dzisiaj obaj golkiperzy, którzy nie raz bronili swoje ekipy przed utratą bramek.
    Druga połowa niestety nieco nas zawiodła, ale za to przyniosła gole i rozstrzygnięcia! Praktycznie przez całe 45 minut dominował Bayern, ale sama wymiana podań niczego nie przynosi. Arsenal postawił na kontry i to był klucz do sukcesu!
    Kapitalnie w to spotkanie wszedł Giroud, który otworzył wynik i dał wiarę londyńczykom!
    Dziękujemy za dzisiejszy wieczór, zapraszamy jutro na lajfy.com! (22:53:10)
    Lewandowski i Costa to za mało na Arsenal!

Londyn na długo dzisiaj nie uśnie! Arsenal zdobywa bardzo ważne 3 punkty do tabeli w Grupie F i niejako się odradza! Jeśli dzisiaj przegrałby to spotkanie, to praktycznie mógłby się żegnać z Ligą Mistrzów! A tak, wszystko jest dalej w grze, a w dodatku Bayern notuje pierwszą porażkę!

90+5
    90+4. Mesut ÖZIL - 2:0

90+4
    Gol dla Arsenalu!

Jest już po meczu! Arsenal zgarnie pierwsze 3 punkty w fazie grupowej Ligi Mistrzów! Kapitalna akcja Bellerina, który oddał piłkę do MESUTA ÖZILA! Neuer interweniuje tuż za linią, ale sędzia bardzo długo czekał z odgwizdaniem bramki! W końcu przerwał akcję i pokazał na środek boiska! 2:0 w Londynie!

90+3
    Wręcz idealne przyjęcie piłki przez Roberta Lewandowskiego! Widzieliśmy już piłkę w siatce, ale Robert nieco zawahał się przy oddaniu uderzenia! Natychmiast doskoczył do niego obrońca i Polak jeszcze fauluje!

90+2
    Kapitalną pracę wykonał teraz Özil, który pędził ile tchu na prawym skrzydle! Został dogoniony przez Costę, ale Niemiec jeszcze utrzymał się przy piłce!

90+1
    Arsenal bardzo umiejętnie prowadzi końcówkę tego spotkania. Unika błędów w defensywie, a jak tylko się da, to przenosi ciężar gry do przodu.

90
    4 minuty dolicza arbiter do regulaminowego czasu gry! Co tu się będzie działo?!

89
    Bardzo dobre podanie Özila do Oxlade-Chamberlaina, ale Anglik minimalnie pali całą sytuację! Mają jednak trochę czasu gospodarze, którzy znów przesunęli się do przodu.
    Przyjezdni wciąż wierzą!

88
    Każda dobra interwencja londyńczyków kończy się ogromną wrzawą. Bayern także zacznie odczuwać ciśnienie, bo kolejne sekundy lecą nieubłaganie!

87
    Sporo daje po swojej zmianie Olivier Giroud, który potrafi utrzymać się przy piłce, a także robi sporo zamieszania w obronie monachijczyków. Po akcji Bayernu tym razem interweniował Monreal, który wybija piłkę poza linię końcową!

86
    Ogromne nerwy na trybunach, bowiem Arsenal od pierwszego zwycięstwa dzielą już tylko minuty! Czy londyńczycy utrzymają to prowadzenie? Gospodarze starają się jeszcze atakować.

84
    Neuer wyłapuje dośrodkowanie z narożnika. Niepotrzebne zachowanie Girouda, który przy powrocie zahacza o golkipera Bayernu i zgarnia pierwszą żółtą kartkę w dzisiejszym meczu.

83
    Dobra akcja Hectora Bellerina na prawej flance! Znów to Arsenal będzie miał okazję ze stałego fragmentu, bowiem młody Hiszpan wywalczył rzut rożny!

82
    Zmiana w drużynie Arsenal F.C.: z boiska schodzi Alexis Sanchez, na boisku pojawia się Kieran Gibbs.

Wiktor Bukowski

Gole: 77. Giroud, 90+4. Özil

Kartki:   84. Giroud (ARS)

Posiadanie piłki: 32 % : 68 %.
    Strzały celne: 8:8. Strzały niecelne: 4:5. Rzuty rożne: 5:11. Spalone: 6:0. Foule: 8:7.
    Arsenal F.C.: Čech – Bellerín, Mertesacker (C), Koscielny, Monreal – Coquelin, Cazorla – Ramsey (57. Oxlade-Chamberlain), Özil, Alexis Sanchez (82. Gibbs) – Walcott (74. Giroud).
    Zmiany: Macey – Debuchy, Gibbs, Chambers, Arteta, Giroud, Oxlade-Chamberlain.

Bayern Monachium: Neuer – Lahm (C), Alaba, Boateng, Bernat – Arturo Vidal (70. Rafinha), Alonso (70. Kimmich) – Müller, Alcántara, Costa – Lewandowski.
    Zmiany: Ulreich – Rafinha, Kirchhoff, Javi Martínez, Gaudino, Kimmich, Coman.

Główny: Cüneyt Çakır
    Asystenci: Bahattin Duran, Tarik Ongun
    Techniczny: Çem Satman
    Bramkowi: Hüseyin Göçek, Barış Şimşek (Turcja)