BATE – FC Barcelona 0:2 (koniec) | Bayer – AS Roma 4:4 (koniec) | Arsenal – Bayern 2:0 (koniec)
Dinamo Z. – Olympiakos 0:1 (koniec) | Porto – Maccabi T.A. 2:0 (koniec) | Dynamo Kij. – Chelsea 0:0 (koniec)
Zenit – Lyon 3:1 (koniec) | Valencia – Gent 2:1 (koniec)
Arsenal F.C.
2:0 (0:0)
Bayern Monachium
Wtorek 20.10.2015, 20:45 • Emirates Stadium, Londyn • Liga Mistrzów UEFA • Grupa F
    Spójrzmy jeszcze na tabelę!

Wróćmy jeszcze do spotkania, bo naprawdę było na czym zawiesić oko! Pierwsza połowa była niebywale emocjonująca i już wtedy powinny paść pierwsze gole! Na ogromne brawa zasługują dzisiaj obaj golkiperzy, którzy nie raz bronili swoje ekipy przed utratą bramek.
    Druga połowa niestety nieco nas zawiodła, ale za to przyniosła gole i rozstrzygnięcia! Praktycznie przez całe 45 minut dominował Bayern, ale sama wymiana podań niczego nie przynosi. Arsenal postawił na kontry i to był klucz do sukcesu!
    Kapitalnie w to spotkanie wszedł Giroud, który otworzył wynik i dał wiarę londyńczykom!
    Dziękujemy za dzisiejszy wieczór, zapraszamy jutro na lajfy.com! (22:53:10)
    Lewandowski i Costa to za mało na Arsenal!

Londyn na długo dzisiaj nie uśnie! Arsenal zdobywa bardzo ważne 3 punkty do tabeli w Grupie F i niejako się odradza! Jeśli dzisiaj przegrałby to spotkanie, to praktycznie mógłby się żegnać z Ligą Mistrzów! A tak, wszystko jest dalej w grze, a w dodatku Bayern notuje pierwszą porażkę!

90+5
    90+4. Mesut ÖZIL - 2:0

90+4
    Gol dla Arsenalu!

Jest już po meczu! Arsenal zgarnie pierwsze 3 punkty w fazie grupowej Ligi Mistrzów! Kapitalna akcja Bellerina, który oddał piłkę do MESUTA ÖZILA! Neuer interweniuje tuż za linią, ale sędzia bardzo długo czekał z odgwizdaniem bramki! W końcu przerwał akcję i pokazał na środek boiska! 2:0 w Londynie!

90+3
    Wręcz idealne przyjęcie piłki przez Roberta Lewandowskiego! Widzieliśmy już piłkę w siatce, ale Robert nieco zawahał się przy oddaniu uderzenia! Natychmiast doskoczył do niego obrońca i Polak jeszcze fauluje!

90+2
    Kapitalną pracę wykonał teraz Özil, który pędził ile tchu na prawym skrzydle! Został dogoniony przez Costę, ale Niemiec jeszcze utrzymał się przy piłce!

90+1
    Arsenal bardzo umiejętnie prowadzi końcówkę tego spotkania. Unika błędów w defensywie, a jak tylko się da, to przenosi ciężar gry do przodu.

90
    4 minuty dolicza arbiter do regulaminowego czasu gry! Co tu się będzie działo?!

89
    Bardzo dobre podanie Özila do Oxlade-Chamberlaina, ale Anglik minimalnie pali całą sytuację! Mają jednak trochę czasu gospodarze, którzy znów przesunęli się do przodu.
    Przyjezdni wciąż wierzą!

88
    Każda dobra interwencja londyńczyków kończy się ogromną wrzawą. Bayern także zacznie odczuwać ciśnienie, bo kolejne sekundy lecą nieubłaganie!

87
    Sporo daje po swojej zmianie Olivier Giroud, który potrafi utrzymać się przy piłce, a także robi sporo zamieszania w obronie monachijczyków. Po akcji Bayernu tym razem interweniował Monreal, który wybija piłkę poza linię końcową!

86
    Ogromne nerwy na trybunach, bowiem Arsenal od pierwszego zwycięstwa dzielą już tylko minuty! Czy londyńczycy utrzymają to prowadzenie? Gospodarze starają się jeszcze atakować.

84
    Neuer wyłapuje dośrodkowanie z narożnika. Niepotrzebne zachowanie Girouda, który przy powrocie zahacza o golkipera Bayernu i zgarnia pierwszą żółtą kartkę w dzisiejszym meczu.

83
    Dobra akcja Hectora Bellerina na prawej flance! Znów to Arsenal będzie miał okazję ze stałego fragmentu, bowiem młody Hiszpan wywalczył rzut rożny!

82
    Zmiana w drużynie Arsenal F.C.: z boiska schodzi Alexis Sanchez, na boisku pojawia się Kieran Gibbs.

81
    Thiago Alcantara wykonuje rzut wolny w najgorszy sposób, jak tylko się dało. Futbolówka opuszcza plac gry bez żadnego kontaktu z którymś z zawodników. Będzie zmiana w Arsenalu.

80
    Ostatnie 10 minut regulaminowej gry w Londynie! Czy coś jeszcze wydarzy się na Emirates Stadium? Znów odzyskali inicjatywę przyjezdni, ale to było do przewidzenia.

78
    Chcieliśmy emocje, to teraz będziemy je mieli na 100%! Bayern z całą pewnością nie zostawi tak tego wyniku w spokoju! Zaczną atakować monachijczycy.
    77. Olivier GIROUD - 1:0

77

Wejście smoka notuje OLIVIER GIROUD! Rzut wolny dla Arsenalu i niepewnie wychodzi z bramki Manuel Neuer! To Francuz dopada jakimś cudem do futbolówki i pakuje ją do siatki! Arsenal ma to, czego chciał przez całe spotkanie!

75
    Bayern w końcu wyprowadził bardzo dobrą akcję ofensywną! Costa wypuszcza Lewandowskiego niemal sam na sam z Čechem! To właśnie golkiper wychodzi górą z tego starcia i Polak nie wpisuje się na listę strzelców!

74
    Zmiana w drużynie Arsenal F.C.: z boiska schodzi Theo Walcott, na boisku pojawia się Olivier Giroud.

73
    Z rzutu rożnego wznawiali grę podopieczni Arsene Wengera, ale Lahm natychmiast wyjaśnia sprawę głową. Wciąż przy piłce będą londyńczycy.

72
    Ostatnie 20 minut dzisiejszego spotkania! Czy to już koniec emocji na dziś w Londynie? Oby nie, przecież dziś muszą paść bramki!
    Przewaga wciąż po stronie gości.

70
    Podwójnej zmiany dokonuje Pep Guardiola. Rafinha wbiega za Arturo Vidala, natomiast młodziutki Kimmich zmienia Xabiego Alonso.

69
    Arsenal przechodzi do ofensywy! Dośrodkowanie, co prawda, spada na głowę Walcotta, ale ten był w trudnej sytuacji do oddania lepszego strzału – pewnie Neuer!

68
    Thiago Alcantara poszukiwał Müllera za plecami Monreala, ale defensor Arsenalu zdołał sięgnąć piłkę głową! Jeszcze przyjął ją Lewandowski, ale został natychmiast zblokowany!

67
    Zaczynają budzić się Kanonierzy, którzy starają się wypatrzyć swoich szans. Na razie są to dość nieśmiałe ataki, a tutaj trzeba postawić na większe ryzyko. W końcu zacznie się jednak spore kalkulowanie.

65
    Bellerin podaje prostopadle w stronę Oxlade-Chamberlaina, ale ten chyba nie połapał się w zamiarach partnera i nawet nie ruszył do tego zagrania. Jest czego żałować.

64
    Bayern atakował, atakował, ale w końcu przeszarżował i dopełnił się przewinienia w ofensywie. Arsenal w końcu przeniesie ciężar gry na połowę monachijczyków.

63
    Liczyliśmy na wiele więcej w tej drugiej części gry. Niestety piłkarze trochę przynudzają. Przydałby się taki zryw Arsenalu, jak jeszcze przed przerwą!

62
    Bardzo cierpliwie grają przyjezdni, którzy konstruują kolejne akcje. Teraz to Müller ładnie pokazał się z prawej strony i mocno nabił piłkę wzdłuż 5. metra! Nikt nie nabiegał na to zagranie, a mogłaby wtedy paść bramka!

60
    Godzina gry za nami, a my wciąż czekamy na wzrost emocji w tej drugiej połowie! Może teraz, bowiem Robert Lewandowski przejmuje piłkę po błędzie obrońców! Strzał Polaka zablokowany!
    Pierwszoplanowa postać w Bayernie:

59
    Bardzo dobrze rozwinęła się ta akcja Kanonierów! Na piłkę za polem karnym nabiegł Coquelin, ale zabrakło dokładności przy finalizacji!

58
    Ramsey w asyście lekarzy schodzi do szatni, a w jego miejsce wbiega Chamberlain, który także może namieszać w tym spotkaniu! Do przodu przesuwają się gospodarze.

57
    Zmiana w drużynie Arsenal F.C.: z boiska schodzi Aaron Ramsey, na boisku pojawia się Alex Oxlade-Chamberlain.

56
    Mamy pierwszą kontuzję w dzisiejszym spotkaniu. Ramsey doskakuje do rywala i wtedy naciąga sobie mięsień! Walijczyk od razu pokazuje, że konieczna będzie pierwsza zmiana!

55
    Ponownie golkiper Arsenalu, który przygwoździł piłkę do murawy po strzale Costy! Brazylijczyk wyrasta na prawdziwą gwiazdę Bayernu w ostatnich spotkaniach!

54
    Lewandowski gra dwójkową akcję z Costą! Strzał naszego reprezentanta tuż nad poprzeczką, ale interweniował tam Petr Čech! Ależ mocne uderzenie Roberta!

53
    Thiago Alcantara chciał zagrać piłkę za obrońców Arsenalu, ale nie podążył za tym podaniem ani jeden z partnerów. Będą mogli chwilę odpocząć defensorzy z Londynu.

52
    Na razie bardzo mało widoczny jest Müller, a coraz mniej także Robert Lewandowski. Co się dziwić, skoro Bayern wymienia niezliczoną ilość podań w okolicach środka boiska.

51
    Douglas Costa! Kapitalne minięcie obrońcy i jeszcze szybsze złożenie się do strzału! Coquelin został całkowicie zmylony, a piłka leciała tuż nad poprzeczką! Nie wiem, czy wyciągnąłby to Čech!

50
    Niewiele dzieje się po wyjściu z szatni. Wciąż to monachijczycy dominują, ale wcale nie stwarzają sobie kolejnych okazji. Arsenal także nie wychodzi wyższym pressingiem.

48
    Costa jest dzisiaj zdecydowanie najlepszym zawodnikiem Bayernu! Kolejna akcja lewą stroną i natychmiast zostało podwojone krycie na Brazylijczyku. Będzie korner dla przyjezdnych!

47
    Spokojnie wymieniają piłkę zawodnicy Guardioli, którzy w sposób pozycyjny chcą zaskoczyć Kanonierów. W końcu dośrodkowanie Bernata, które wyjaśnia Koscielny.

46
    Gramy! Piłkę wprowadzają w ruch piłkarze z Monachium, którzy natychmiast ją wycofują. Bez zmian w obu ekipach po przerwie.

46

Piłkarze wracają na murawę Emirates Stadium! Znów gra hymn Ligi Mistrzów!
    Statystyki po 45 minutach!

Ależ kapitalne 45 minut za nami! Właśnie na taki mecz liczyliśmy i to była naprawdę wyrównana połowa! Obie drużyny miały sporo okazji do otworzenia wyniku, ale zabrakło dokładności, albo.. znikąd pojawiał Manuel Neuer!
    Liczymy na gole w drugiej połowie, która zapowiada się jeszcze lepiej – koniecznie zostańcie z nami!
    0:0, ale na nudy nie możemy narzekać!

45

44
    Zaczynają od nowa naciskać piłkarze Guardioli, którzy marzą o bramce "do szatni". To mogłoby całkowicie odmienić losy tego meczu. Bayern wcale nie może być pewny kolejnych 3 punktów do tabeli grupowej.

42
    Czas na atak Bayernu! Douglas Costa przejmuje piłkę po błędzie Arsenalu i w indywidualny sposób kończy tę akcję! Nad bramką Čecha, ale futbolówka poszła jeszcze po rękach bramkarza. Z narożnika będą rozpoczynać goście.

41
    Wchodzimy w decydujące momenty pierwszej połowy! Czy doczekamy się bramek jeszcze przed zejściem do szatni? Naprawdę niewiele do tego brakuje! Na taki mecz czekaliśmy!

40
    Alexis Sanchez dobrze wypatrzył Walcotta i posłał mu piłkę do przodu. Anglik chciał jeszcze raz oddać do partnera, ale zgarnęli futbolówkę stoperzy z Monachium.

39
    Bayern jest nieco pogubiony, a zdecydowanie wycofany! Monachijczycy nie stwarzają już sobie okazji pod polem karnym Arsenalu, bo właśnie to rywale atakują w ostatnim momencie meczu! Kolejne dośrodkowania, ale Lahm odgrywa głową do Neuera.

38
    Walcott ponownie zostaje wyprowadzony w bój przeciwko dwóm obrońcom! Szkoda, że był on zupełnie osamotniony! Dość lekki strzał po ziemi, bez problemu broni Neuer!

36
    Cazorla dośrodkowuje wgłąb pola karnego, ale nic nie wychodzi z tej akcji. Jeszcze "spalili" całą szansę londyńczycy. To są zdecydowanie najlepsze minuty podopiecznych Arsene Wengera!

35
    Nie przestają atakować gospodarze, którzy ponownie wpadają w pole karne Bayernu! Monreal zostaje zablokowany w ostatniej chwili przy linii końcowej! Będzie korner!
    33. Neuer-show!

33
    Alexis Sanchez rozpoczął całą akcję Arsenalu na lewym skrzydle! Dośrodkowanie na głowę Walcotta, a Manuel Neuer popisuje się jedną z lepszych parad w tym sezonie! Jeszcze dobitka i ponownie Niemiec między słupkami! Kanonierzy powinni prowadzić w tym spotkaniu!

32
    Czy doczekamy się bramek jeszcze w pierwszej połowie? Na razie większości zawodników brakuje skuteczności! 68 podań Arsenalu, przeciwko 230 Bayernu.

30
    Zaczynają popełniać błędy w defensywie przyjezdni! Arsenal zaczął naciskać i już mamy tego efekty! Rzut rożny i dośrodkowanie zgarnia Alexis Sanchez! Wysoko nad bramką Neuera, ale było groźnie!

29
    Rozpędzamy ten mecz! Odpowiedź Arsenalu i akcja Walcotta, który wpadł między dwóch obrońców! Moment wcześniej i oddałby czysty strzał na bramkę Neuera!

28
    Vidal oddaje strzał z granicy pola karnego! To mogło zaskoczyć Čecha, ale on spisuje się dzisiaj bez zarzutu! Coraz więcej pracy ma były zawodnik Chelsea!

27
    Rzut sędziowski i Arsenal natychmiast chce przejść do przodu. Następuje jednak zablokowanie akcji i gospodarze postanowili poszanować posiadanie piłki. Może uda się coś zdziałać na spokojnie.

26
    Vidal atakowany przez Koscielnego, ale arbiter dopiero potem przerywa grę! Czy powinien być tam rzut wolny dla Bayernu? Chyba jednak nie.

24
    Ani jedni, ani drudzy nie mogą przedostać się pod bramkę przeciwnika w ostatnich minutach. Widocznie defensywa spisuje się dzisiaj bardzo dobrze.

23
    Trochę spadło nam tempo tego meczu, ale widzimy naprawdę sporo walki w środku pola. Bayern ma inicjatywę, ale wcale nie jest wykluczone, że to właśnie gospodarze jako pierwsi obejmą prowadzenie!

22
    Walcott źle przyjmuje sobie piłkę na granicy pola karnego! Jakby bardziej przyłożył się do tego elementu, to byłby sam na sam z Neuerem! Tak pozostał tylko leciutki strzał prosto w ręce bramkarza!
    Po 20 minutach bez goli w Londynie!

20
    Arsenal w końcu zyskał jakiś stały fragment gry. Całkiem dobra wrzutka z rzutu wolnego, ale tym razem to obrońcy Bayernu byli górą w powietrzu!

19
    Kolejne przyspieszenie Costy, który mija Bellerina! Strzał z bardzo ostrego kąta i przy słupku bronił golkiper Arsenalu! Zaczynają nakręcać się monachijczycy, którzy są już coraz bliżej!

18
    Lahm dośrodkowuje w stronę Roberta, ale wyżej od Polaka wyskoczył Mertesacker! Wciąż przy piłce będą jednak monachijczycy.

17
    Zwalniają grę gracze Bayernu, którzy wymieniają mnóstwo podań. Jedno z nich, w stronę Lewandowskiego, zostaje przecięte! Arsenal psuje jednak szansę do kontrataku.

16
    Arsenal jest dzisiaj zdecydowanie wycofany, ale czemu tu się dziwić. Z Bayernem nie można iść na otwartą, piłkarską wojnę. Znów z narożnika rozpoczyna Lahm.

14
    Vidal upada na murawę i mamy chwilę przerwy. Medycy pozostają poza linią boczną i możemy wrócić do gry.

13
    Alaba bierze akcję na swoje barki i decyduje się na strzał z dość dużej odległości. Spory kiks, ale na jego szczęście był jeszcze rykoszet. Będzie korner dla gości!

12
    Robi nam się kapitalne widowisko na Emirates Stadium! Jestem niemalże pewny, że niedługo zobaczymy pierwsze trafienia! Tylko kto pierwszy "ukąsi"?

11
    Bramkarze wychodzą jak na razie na prawdziwych bohaterów! Thiago Alcantara znalazł się niepilnowany w szesnastce gospodarzy i oddał strzał bez przyjęcia! Fenomenalna interwencja Čecha, który pozostaje niepokonany!

10
    Praktycznie od razu starają się odpowiedzieć monachijczycy, którzy przeprowadzają akcję prawym skrzydłem przez Costę. Czujnie defensorzy Arsenalu, którzy wybijają futbolówkę po dośrodkowaniu.

8
    Właśnie na takie akcje czekali miejscowi kibice! Arsenal jest już pod ścianą, jeśli chodzi o sytuację grupową! Wygrana Arsenalu jest dzisiaj niemal konieczna dla nich samych!

7
    Najlepsza okazja dla Arsenalu w tym spotkaniu! Kapitalna akcja Kanonierów i to Özil oddawał strzał przeciwko swojemu reprezentacyjnemu bramkarzowi! Neuer paruje piłkę do boku, a to dało jeszcze jedną okazję do dobitki! Nie ma gola!

7
    Kibice z Monachium wchodzą na swoją trybunę! Wszystko podsumowali olbrzymimi brawami kibice z Londynu. Piękne zachowanie, ale wróćmy jednak do meczu. Pierwsze minuty na Emirates bardzo spokojne.

5
    Ramsey najwyżej wyskakuje do futbolówki w polu karnym i pewnie oddala zagrożenie z własnej szesnastki! Od nowa będą konstruować atak pozycyjny podopieczni Pepa Guardioli.

4
    Świetnie wchodzi w ten mecz Polak, który bierze aktywny udział praktycznie w każdej akcji. Bayern zyskuje pierwszy rzut rożny w dzisiejszym spotkaniu!

3
    Bellerin zbyt szybko wybiega za linię obrony Bayernu! Natychmiast wypatrzył to asystent sędziego, który podniósł chorągiewkę w powietrze – spalony Hiszpana!

2
    Bayern wciąż utrzymuje się przy piłce, a Kanonierzy wyczekują błędu przeciwników. W końcu jednak gospodarze odbierają piłkę i sami przechodzą do przodu!
    Gramy!

1
    Robert Lewandowski już wbiega w pole karne londyńczyków! Mija tam jednego z defensorów, ale zabrakło już sił na sfinalizowanie akcji strzałem! Čech zgarnia futbolówkę!

1
    Spotkanie rozpoczynają gospodarze! Arsenal gra dzisiaj w czerwonych koszulkach i białych spodenkach! Bayern na granatowo!

1

Wychodzą! Emirates Stadium wita głównych aktorów dzisiejszego widowiska! Przed nami hymn Ligi Mistrzów! Piękna kartoniada na trybunach!

Obie jedenastki czekają już w tunelu! Piłkarze witają się i wymieniają między sobą ostatnie uściski! Na boisku nie będzie już miejsca na uprzejmości!
    W Londynie coraz goręcej!

Jeszcze raz rzućcie okiem na ustawienia, odliczamy minuty!

To będą dzisiaj kluczowi gracze?

Arsenal F.C.: Cech – Mertesacker, Koscielny, Monreal, Bellerin, Ozil, Ramsey, Santi Cazorla, Coquelin, Walcott, Alexis Sanchez

Bayern Monachium: Neuer – Thiago, Boateng, Lahm, Alaba – Bernat, Alonso, Vidal, Costa – Müller, Lewandowski

Główny: Cüneyt Çakır
    Asystenci: Bahattin Duran, Tarik Ongun
    Techniczny: Çem Satman
    Bramkowi: Hüseyin Göçek, Barış Şimşek (Turcja).
    Gospodarze są już na własnych "śmieciach".

Mamy skład monachijczyków!

To dzisiaj też muszą paść bramki!

To jest zdecydowanie najlepiej zapowiadająca się para z wtorkowych meczów Ligi Mistrzów! Liczymy na kapitalne widowisko, a po cichu oczywiście na bramki Roberta Lewandowskiego, który jest po prostu fenomenalny w ostatnich tygodniach!
    Bądźcie z lajfy.com!

Statystyki także przemawiają za monachijczykami.
    Pep Guardiola trzykrotnie ogrywał zespół Arsene Wengera w ostatnich sześciu meczach! Tylko raz udało się wygrać "Armatkom".
    Obie ekipy spotykały się jednak dopiero po wyjściu ze swoich grup. Jaki wynik padnie na Emirates Stadium już dzisiaj?

A jak obie drużyny prezentują się w rodzimych ligach?
    W Premier League zaskakująco dobrze spisują się londyńczycy, którzy po 9 meczach mają na swoim koncie 19 punktów. Daje im to 2. lokatę, zaraz za Manchesterem City!
    Chyba przyzwyczailiśmy się już do dominacji Bayernu w niemieckiej Bundeslidze. Piłkarze Pepa Guardioli mają już 7 punktów przewagi nad drugą Borussią Dortmund!
    Kolejni piłkarze wypadają z machiny Guardioli:

Przypomnijmy, że w tej rywalizacji biorą również udział: Olympiakos Pireus oraz Dinamo Zagrzeb.
    Bayern, jak już wcześniej wspomniałem, rozprawił się: pierwsze z Olympiakosem 3:0, a następnie aż 5:0 z Chorwatami.
    Arsenal także grał z tymi zespołami i wypadł znacznie gorzej. 1:2 z Dinamem na wyjeździe oraz 2:3 z Grekami przed własną publicznością – temu chyba trzeba jakoś zaradzić. Ale czy akurat przeciwko rozpędzonemu Bayernowi? Wydawałoby się, że moment idealny.
    Tematem nr 1 jest oczywiście forma Roberta Lewandowskiego!

Kto by się spodziewał, że po dwóch spotkaniach w Grupie F, będziemy świadkami boju pierwszej i ostatniej ekipy, właśnie jeśli chodzi o Arsenal i Bayern! Wydawało się, że to są murowani faworyci do wyjścia z grupy, a jednak nie.
    Bayern Monachium w 100% spełnia nadzieje kibiców i włodarzy i ma aktualnie 6 punktów z bilansem bramkowym aż 8:0!
    Po drugiej stronie barykady jest Arsenal, który ma dwie porażki i brak punktów na swoim koncie! A przed londyńczykami właśnie spotkanie z mistrzami Niemiec.

Wracamy do emocji związanych z europejskimi pucharami! Wtorkowe spotkania w Lidze Mistrzów zapowiadają się niezwykle gorąco, a już na pewno jednym z nich będzie starcie Arsenalu Londyn z Bayernem Monachium!

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 20:45.

Wiktor Bukowski

Gole: 77. Giroud, 90+4. Özil

Kartki:   84. Giroud (ARS)

Posiadanie piłki: 32 % : 68 %.
    Strzały celne: 8:8. Strzały niecelne: 4:5. Rzuty rożne: 5:11. Spalone: 6:0. Foule: 8:7.
    Arsenal F.C.: Čech – Bellerín, Mertesacker (C), Koscielny, Monreal – Coquelin, Cazorla – Ramsey (57. Oxlade-Chamberlain), Özil, Alexis Sanchez (82. Gibbs) – Walcott (74. Giroud).
    Zmiany: Macey – Debuchy, Gibbs, Chambers, Arteta, Giroud, Oxlade-Chamberlain.

Bayern Monachium: Neuer – Lahm (C), Alaba, Boateng, Bernat – Arturo Vidal (70. Rafinha), Alonso (70. Kimmich) – Müller, Alcántara, Costa – Lewandowski.
    Zmiany: Ulreich – Rafinha, Kirchhoff, Javi Martínez, Gaudino, Kimmich, Coman.

Bramkowi: Hüseyin Göçek, Barış Şimşek (Turcja)