Sunderland – Newcastle 3:0 (koniec) | Man Utd – Man City 0:0 (koniec) | Bournemouth – Tottenham 1:5 (koniec)
Liverpool – Southampton 1:1 (koniec)
Manchester United
0:0 (0:0)
Manchester City
Niedziela 25.10.2015, 15:05 • Old Trafford, Manchester • Angielska Premier League • Runda 10
    Słabo prezentują się dzisiejsze staty:

Cóż można powiedzieć o tym spotkaniu. Z pewnością spodziewaliśmy się czegoś zupełnie innego! Zawodnicy nie kwapili się dzisiaj do atakowania, o czym najlepiej świadczą statystyki. Pierwszy celny strzał padł dopiero po 70 minutach meczu! A przecież zarówno jedni, jak i drudzy mają wyśmienitych graczy w ofensywie!
    Emocjonujące były ostatnie minuty, ale one i tak nie dają rady zrekompensować obrazu tego meczu.
    Stroną przeważającą było United, ale bezbramkowy remis cieszy gości, którzy wracają na fotel lidera Premier League! (17:02:08)
    Druga połowa także nie przynosi rozstrzygnięć! 170. derby Manchesteru na remis!

90+3

90+3
    The Citizens mają futbolówkę przy nodze i bardzo wątpliwe jest, że coś jeszcze się wydarzy na Old Trafford. Arbiter używa gwizdka po raz ostatni!

90+2
    Czerwone Diabły szykują się do ostatecznych natarć. Długie dośrodkowanie na osamotnionego Fellainiego, ale Belg traci futbolówkę na rzecz obrońców! Hart rozpocznie od bramki, ale wszystko trwa kolejne sekundy.

90+1
    3 minuty doliczone do regulaminowego czasu gry! Czy będziemy mieć zwycięzcę w 170. derbach Manchesteru?

90
    Phil Jones przepuszcza piłkę za linię końcową, ale ku jemu zdziwieniu zostaje podyktowany rzut rożny dla rywali! De Bruyne po raz kolejny kąśliwie dośrodkowuje, ale nic z tego!

89
    Piłkarze spali przez całe spotkanie, to teraz mają wielkie pokłady sił! Rozpędzają się dosłownie wszyscy i nie ma zmiłuj w ostatnich minutach! Będzie jednak przerwa, bo Schneiderlin powala na murawę De Brune – będzie kartka!

88
    Coraz goręcej robi się na Old Trafford! Odpowiadają gospodarze i Hart broni uderzenie rywala tuż przy słupku parując piłkę na rzut rożny!

87
    A teraz to Manchester City ma okazję nawet do bramki! Kolarov kapitalnie dośrodkowuje futbolówkę z rzutu wolnego, ale Otamendi nie trafia w piłkę zaraz przed de Geą!

86
    Będzie się działo w tych ostatnich minutach! Kibice poderwali się z miejsc i jeszcze zagrzewają Czerwone Diabły do boju!

85
    Chcieliśmy akcji podbramkowych, to mamy w najlepszym wykonaniu! Lingard wpada w pole karne bez spalonego i próbuje przelobować golkipera, ale piłka wpada na poprzeczkę bramki Harta! Zdecydowanie najlepsza i jedyna groźna akcja tego spotkania!

84
    Komplet zmian wykorzystany, a więc gramy tym, co jest na murawie w tej chwili! Przy piłce są aktualnie podopieczni Pellegriniego, którzy szanują każdą minutę.

83
    Zmiana w drużynie Manchester City F.C.: z boiska schodzi Wilfried Bony, na boisku pojawia się Kelechi Iheanacho.

81
    Valencia ponownie siada na murawie i potrzebna jest pomoc lekarska. To koniec spotkania dla tego zawodnika i w jego miejsce pojawia się Darmian!

80
    Jeśli przez większość spotkania nic się nie działo, to możemy liczyć na emocje w ostatnich 10 minutach? The Citizens skupią się już tylko na bronieniu tego remisu!
    Lingard debiutuje w derbach Manchesteru!

78
    Rzut wolny dla piłkarzy w błękitnych koszulkach i do piłki podbiega De Bruyne! Zbyt lekkie nabicie Belga i wszystko kończy się już na murze. Wieje nudą z Old Trafford, bramka wszystko by zmieniła!