Tychy – Rzeszów 4:2 (koniec)
GKS Futsal Tychy
4:2 (1:1)
Heiro Rzeszów
Niedziela 25.10.2015, 18:00 • Hala Sportowa, Tychy. • I liga futsalu - gr. południowa • Runda 6

Dziękujemy już Państwu za ten wspólnie spędzony czas i zapraszamy na kolejne futsalowe emocje do relacji Lajfy.com! (19:30:29)

Za nami naprawdę kapitalne widowisko! GKS Futsal Tychy potwierdza swoje wysokie aspiracje i wygrywa przed własną publicznością z Heiro Rzeszów 4:2. Goście również nie mają się czego wstydzić. Zagrali dzisiaj świetne zawody i byli naprawdę bliscy wywiezienia punktu z tyskiej hali. Na listę strzeleców wpisywali się dzisiaj: Patryk Szachnitowski, Marek Kołodziejczyk, Piotr Myszor i Michał Słonina po stronie miejscowych. Dla przyjezdnych z kolei bramki zdobywali Paweł Hady i Bartłomiej Przybyło.

39:50
    Na potężne uderzenie z dalszej odległości zdecydował się Brocki! Piłka po jego strzale trafia w poprzeczkę! Ogromne szczęście mieli gospodarze w końcówce!

39:41
    Gol dla GKS-u!
    Wyszło teraz ogromne doświadczenie ze strony MICHAŁA SŁONINY!!! Przejął on piłkę na własnej połowie boiska i mierzonym strzałem skierował piłkę do pustej bramki!!!

39:25
    Ostatnie pół minuty jego meczu. Piłkę w rękach ma Krystian Brzenk, ale był zmuszony do niedokładnego wybicia.

39:05
    Kolejny raz swojego szczęścia próbował Przybyło! Tym razem piłka po jego strzale uderza jedynie w boczną siatkę.

39:00
    Wyśmienitą sytuację miał teraz Przybyła! Otrzymał on podanie na czwarty metr, ale jego strzał piętką wybronił jeszcze Krystian Brzenk!

38:35
    Lutsiv stara się spokojnie wykreować jakąś sytuację, ale nie pokazują mu się partnerzy do gry. Mamy jeszcze czas dla zespołu gospodarzy.

38:00
    Uciekają kolejne sekundy zespołowi Heiro Rzeszów. Póki co mało wynika z ich gry w ataku pozycyjnym.

37:31
    Przejmują piłkę miejscowi piłkarze i starają się jak najdłużej utrzymać w jej posiadaniu.

37:00
    Do końca pozostały jeszcze trzy minuty. Umiejętnie bronią się gospodarze. Będziemy mieli teraz rzut rożny dla Heiro.

36:26
    Po udanej interwencji w defensywie Patryk Szachnitowski starał się skierować piłkę do pustej bramki z własnej połowy, ale chybił.

36:05
    Przyjezdni cały czas wymieniają piłkę w strefie ofensywnej. Starają się dojść do klarownej sytuacji.

35:15
    Piłkę na drugim metrze otrzymał Jakub Wdowik, ale nie zdołał w nią czysto trafić i kończy się jedynie na strachu dla zespołu gospodarzy!

35:00
    Od czasu stracenia bramki goście wycofują swojego bramkarza i teraz grają z jednym dodatkowym zawodnikiem w polu!

34:39
    Timeout dla gości.

34:39
    Kuriozalna bramka wpada do siatki rzeszowskiego zespołu!!! Bramkarz gości podawał krótko do swojego współpartnera, a ten starał się wybijać futbolówkę!!! Tracił on jednak w stojącego na ósmym metrze PIOTRA MYSZORA, a piłka odbiła się od niego i przelobowała bezradnego w tej sytuacji Rafała Piszczka!!!

34:20
    Zdecydowanie dłużej przy piłce utrzymują się gospodarze, jednak przyjezdni cały czas groźnie kontrują.

Dawid Czempisz

Gole: 10. Szachnitowski, 31. Kołodziejczyk, 35. Myszor, 40. Słonina – 16. Hady, 29. Przybyło

Kartki:   13. Sitko (TYC) – 10. Brocki (RZE)

GKS Futsal Tychy: Brzenk – Słonina, Myszor, Kubica, Biernat, Dudzik, Kołodziejczyk, Wolak, Kochanowski, Sitko, Szachnitowski, Wybraniec, Pytel.
    Heiro Rzeszów: Piszczek, Szczęch – Przybyło, Lustiv, Hady, Brocki, Świst, Codello, Maca, Wdowik.

Zachęcamy do odwiedzania portalu TyskiFlesz.pl!

Sędziowie: Grzegorz Wiercioch, Aleksandra Guzek (Śląski ZPN)