Red Devils – Szczecin 3:3 (koniec)
Red Devils Futsal Club
3:3 (0:1)
Pogoń '04 Szczecin
Poniedziałek 26.10.2015, 19:30 • Centrum Park Chojnice • FOGO Futsal Ekstraklasa • Runda 6

Dziękuję za wspólnie spędzony czas i zapraszam na następne relacje z lajfy.com. (21:32:59)

Działo się na boisku w Chojnicach! Pogoń 04 Szczecin wywozi remis z niezwykle trudnego terenu. Sytuacja zmieniała się jak w kalejdoskopie. Goście prowadzili dwoma golami, ale następnie stracili trzy. Zdołali jeszcze raz podnieść się, a Bugański ustalił wynik na 3:3. Teraz futsaliści obu drużyn mogą być delikatnie rozczarowani, ale kiedy emocje opadną, to docenią remis z dobrym rywalem po emocjonującym widowisku.

40

39:35
    Lasik! Młodziutki bramkarz Pogoni 04 Szczecin ratuje swoją drużynę fantastyczną interwencja po uderzeniu Ivanova!

39:20
    Jeszcze przerwa na żądanie. Trenerzy ustawiają ostatnią akcję. Szkoda, że takie widowisko dobiega końca.

39:15
    Co za ogień! Red Devils o włos od gola, ale piłka nie chciała przekroczyć linii bramkowej. Ofiarnie zablokowali ją zawodnicy ze Szczecina!

38:30
    Dwie minutki do końca. Może zdecydować jakiś detal, nikt nie odpuści, ale chyba Red Devils będą mocniej atakować na finiszu.

37:46
    Piłka krąży od bramki do bramki. Zaraz Portowcy wykonają korner. Wojciechowski poprosił jednak o wsparcie medyczne i stąd przerwa.

37:20
    Shamotii składał się do uderzenia z bliska. Wślizg przeciwnika to była ostatnia deska ratunku dla Red Devils.

36:55
    Marnuje swoje szanse Jakubiak. Ofensywny zawodnik Pogoni 04 Szczecin był blisko bramki i powinien lepiej przyjąć piłkę, a tak – pozwolił gospodarzom wrócić, po czym ustawić się w obronie.

36:05
    Lasik poprosił o wytarcie parkietu. Bondar nie interesował się tym wszystkim, a poprawił wiązanie w butach.

35:45
    Ivanov i Kriezel mogli dla odmiany uciszyć cały Szczecin, a na pewno część, która interesuje się futsalem. Zabrakło precyzji przy wykończeniu.

35:20
    Futsaliści wracają do punktu wyjścia. Bugański uciszał publiczność. Wiadomo, że temperatura spotkania jest wielka i udziela się kibicom i zawodnikom.

34:49
    Gol dla Pogoni!
    Strzelcem bramki MAREK BUGAŃSKI i jednak jest wyrównanie! Wydawało się, że Red Devils wyjaśnili sytuację, ale na przedpolu stał jeszcze Bugański i uderzył w cały gąszcz zawodników. Piłka jakimś cudem zatrzepotała w bramce Modrusana!

34:40
    Gepert zagrał ciekawą klepkę z partnerem i bez chwili zastanowienia oddał strzał obok spojenia słupka z poprzeczką.

34:15
    Kriezel i Sobański groźnie kontratakują i raz po raz kotłuje się u Lasika. Bardziej pachnie golem dla Red Devils niż wyrównaniem.

33:40
    Mało konkretów w akcjach Pogoni 04 Szczecin. Widać, że goście walczą, ale mają świadomość, że stracili świetną szansę na zwycięstwo i drugiej mogą nie dostać.

32:45
    Chwila przerwy spowodowana kontuzją Kriezela. Ten sam zawodnik mógł zdobyć czwartego gola, ale w ostatnim momencie został zablokowany przez defensora.

Gole: 26. Bondar, 28. Bondar, 33. Wojciechowski – 14. Kubik, 21. Shamotii, 35. Bugański

Kartki:   5. Modrusan (CHO), 14. Kriezel (CHO) – 12. Jurczak (SZC), 16. Maćkiewicz (SZC)

Red Devils Futsal Club: Modrusan, Kartuszyński – Sobański, Prz. Laskowski, Ivanov, Holy, Mączkowski, Pa. Laskowski, Bondar, Kriezel, Wojciechowski, Kubiszewski.
    Pogoń '04 Szczecin: Lasik, Koszmider – Bugański, Jonczyk, Tubacki, Jakubiak, Żebrowski, Gepert, Kawczak, Jurczak, Kubik, Maćkiewicz, Krzyżanowicz, Shamotii.

Sędziowie: Dębowski, Stawicki, Witkowski, Leyk