Red Devils – Szczecin 3:3 (koniec)
Red Devils Futsal Club
3:3 (0:1)
Pogoń '04 Szczecin
Poniedziałek 26.10.2015, 19:30 • Centrum Park Chojnice • FOGO Futsal Ekstraklasa • Runda 6

34:49
    Gol dla Pogoni!
    Strzelcem bramki MAREK BUGAŃSKI i jednak jest wyrównanie! Wydawało się, że Red Devils wyjaśnili sytuację, ale na przedpolu stał jeszcze Bugański i uderzył w cały gąszcz zawodników. Piłka jakimś cudem zatrzepotała w bramce Modrusana!

32:04
    Gol dla Red Devils!
    Strzelcem bramki SEBASTIAN WOJCIECHOWSKI, który pokonał innego, byłego zawodnika Wisły Krakbet Kraków – Lasika, mocnym strzałem z kilkunastu metrów! Błąd popełnił w tej sytuacji Maćkiewicz. Co za pościg chojniczan i ze stanu 0:2 wyszli na prowadzenie 3:2. Wow!

27:03
    Strzelcem bramki OLEKSANDR BONDAR i już Diabły mają remis! Bondar zrobił niesamowitą robotę w ostatnich minutach. Teraz zaskoczył rywali akcją indywidualną i uderzeniem lewą nogą w sam narożnik bramki!

25:49
    Strzelcem bramki OLEKSANDR BONDAR! Robi się gorąco szczecinianom. Ale się zagapili, ponieważ Bondar zaskoczył ich wkrętką z samego narożnika boiska. Chyba pierwsza od kilku tygodni tak niepewna interwencja Lasika!

20:17
    Strzelcem bramki OLEKSANDR SHAMOTII. Ukrainiec zaskoczył Modrusana zaraz po wznowieniu gry w drugiej połowie i Pogoń 04 Szczecin coraz bliżej przerwa domowej passy Red Devils!

13:27
    Strzelcem bramki MICHAŁ KUBIK. Kapitan Pogoni 04 Szczecin skorzystał ze straty gospodarzy na własnej połowie i na dwa kontakty ułożył sobie piłkę i huknął lewą nogą do bramki. Goście mogą od teraz bronić prowadzenia!

Gole: 26. Bondar, 28. Bondar, 33. Wojciechowski – 14. Kubik, 21. Shamotii, 35. Bugański

Kartki:   5. Modrusan (CHO), 14. Kriezel (CHO) – 12. Jurczak (SZC), 16. Maćkiewicz (SZC)

Red Devils Futsal Club: Modrusan, Kartuszyński – Sobański, Prz. Laskowski, Ivanov, Holy, Mączkowski, Pa. Laskowski, Bondar, Kriezel, Wojciechowski, Kubiszewski.
    Pogoń '04 Szczecin: Lasik, Koszmider – Bugański, Jonczyk, Tubacki, Jakubiak, Żebrowski, Gepert, Kawczak, Jurczak, Kubik, Maćkiewicz, Krzyżanowicz, Shamotii.

Sędziowie: Dębowski, Stawicki, Witkowski, Leyk