Zielona Góra – Słupsk 91:68 (koniec) | Kutno – Szczecin 72:70 (po dogrywce) | Ostrów Wielkopolski – Zgorzelec 95:92 (po dogrywce)
Starogard Gdański – Sopot 92:80 (po dogrywce) | Wrocław – Toruń 69:82 (koniec)
koniec po dogrywce
BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski
95:92 (23:20, 41:42, 64:69, 83:83)
PGE Turów Zgorzelec
Niedziela 08.11.2015, 18:00 • Kalisz Arena, Kalisz. • Tauron Basket Liga • 5. kolejka

Wicemistrz Polski uległ po dogrywce drużynie BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski. Wygrana w pierwszej kwarcie gospodarzy, potem już tylko lepsza gra Turowa, ale pod koniec trzeciej kwarty gospodarze pokazali, że się nie poddają łatwo i w czwartek kwarcie na tyle potrafili walczyć, że doprowadzili oni do dogrywki w której wygrywają różnicą trzech punktów. Dziękuję bardzo za wspólnie spędzony czas i zapraszam na kolejne relacje na Lajfy.com! (20:13:28)

Koniec meczu. (95:92)

44:56
    Millage psuje ostatnie dwa rzuty wolne, ale to "Stalówka" jest zwycięzcą dzisiejszego spotkania! (95:92)

44:46
    Ajć jeszcze drugi rzut wolny zmarnowany przez Delaneya, to mógł być koniec Turowa. (95:92)

44:46
    Delaney jeszcze trafia z wolnego. Zła sytuacja gości muszą trafić za trzy, aby doprowadzić do dogrywki. (95:92)

44:30
    Ostatnie 30 sekund i czas dla podopiecznych trenera Pawła Ignatowicza! (94:92)

44:24
    Znów Adam Kaczmarzyk pojawia się i trafia za "3"! (94:92)

44:13
    Dylewicz trafia za dwa walczy Zgorzelec! (91:92)

43:58
    Delaney dwukrotnie rzuca do kosza z rzutów wolnych! Prowadzenie znów obejmuje "Stalówka" Czy dojdzie do małej sensacji? Ostatnia minuta! (91:90)

43:38
    Ale Dillon szybko trafia za dwa. (89:90)

43:22
    Ochońko wyprowadza gospodarzy na prowadzenie! (89:88)

43:00
    Do końca jeszcze tylko dwie minuty. (87:88)

41:58
    Znów dwa wolne celnie rzucone przez Millage'a. (87:88)

41:29
    Cameron Tatum trafia z wyskoku za dwa. (85:88)

41:07
    Dwa wolne trafione przez Millage'a. (85:86)

40:14
    Mocno zaczynają goście, bo za "3" rzuca do kosza Novak. (83:86)

40:01
    Dogrywka rozpoczęta. (83:83)

Mamy 5 minutową dogrywkę! Coś nieprawdopodobnego jaki mecz możemy dziś oglądać w Kaliszu!