MMTS – Śląsk 31:19 (koniec) | Gwardia – Górnik 31:29 (koniec)
MMTS Kwidzyn
31:19 (14:12)
WKS Śląsk Wrocław
Sobota 14.11.2015, 17:00 • Kompleks Widowiskowo-Sportowy KCSiR, Kwidzyn • Orlen Superliga mężczyzn • 11. kolejka

Dziękuje za uwagę i zapraszam na kolejne sportowe emocje na portalu LAJFY.COM! (18:30:48)

Gospodarze gromią w drugiej połowie wykorzystując niezwykle długą grę z lotnym golkiperem rywali, bodajże do 54 minuty.Osłabiony Śląsk nie miał argumentów w drugiej odsłonie by się przeciwstawić kwidzyniakom. Pewne dwa punkty MMTS-u

Koniec meczu. (31:19)
    60
    Na koniec z lewego rozegrania trafił Zadura (31:19)

60
    Ukarany jeszcze Janiszewski (30:19)
    60
    Po dobitce trafił z koła Witkowski (30:19)

59
    Nieporozumienie w kontrze kwidzyniaków (30:18)
    58
    Szczepański wykorzystuje kontratak (30:18)

58
    Gra pasywna Śląska (29:18)

57
    Broni Kiepulski, zbiera Śląsk (29:18)

57
    Nadepnął na linię Kryszeń przy rzucie (29:18)

56
    Przechwycili piłkę miejscowi (29:18)

55
    Timeout dla gości
    55
    Kontra MMTS-u zakończona golem Nogowskiego (29:18)
    54
    Janiszewski trafił z koła po asyście Nogowskiego (28:18)

53
    Kolejna interwencja Kiepulskiego! (27:18)
    52
    Obrona Kiepulskiego, następnie dalekie podanie do Szpery i ten wrzuca piłkę do pustej siatki! (27:18)
    52
    Przechwyt i rzut z połowy do pustej bramki Szpery (26:18)

51
    Błąd kroków Adamuszka, nie udało się tym razem miejscowym wyprowadzić kontry (25:18)

Jarosław Kowalski

MMTS Kwidzyn: Dudek, Kiepulski – Janikowski, Zadura, Kryszeń, Peret, Szpera, Szczepański, Rosiak, Nogowski, Seroka, Ossowski, Potoczny, Janiszewski
    WKS Śląsk Wrocław: Szczecina, Prus – Adamuszek, Koprowski, Łucak, Białaszek, Witkowski, Andreou, Wróblewski, Burzyński, Kuczyński, Dudkowski, Krupa

Sędziowie: Andrzej Rajkiewicz, Jakub Tarczykowski (Szczecin)