MMTS – Śląsk 31:19 (koniec) | Gwardia – Górnik 31:29 (koniec)
COROTOP Gwardia Opole
31:29 (17:15)
Górnik Zabrze
Sobota 14.11.2015, 18:00 • Hala im. Jerzego Klempela, Opole • Orlen Superliga mężczyzn • 11. kolejka

Koniec meczu. (31:29) (19:30:51)
    59
    Knop dobija przeciwnika! Opole górą! Dziękujemy wołają kibice! (31:29)

59
    Ostatnie sekundy meczu. Karny. Jurasik vs Taletovic. Niesłychane – Jurasik przegrywa pojedynek z bramkarzem gospodarzy! Emir Taletovic bohaterem Gwardii Opole! (30:29)

59
    2 minuty dla Łangowskiego. Faul, piłka dla gości, sędziego to kibice gospodarze nie polubią z pewnością. (30:29)
    59
    Zejlić i gol! (30:29)

59
    Last minute – taka okazja nie tylko w biurach podróży! Kto wygra mecz? (29:29)

58
    Jurasik zablokowany. Gwardia ma piłkę, a kibice radochę. (29:29)
    58
    Knop, gol i remis. Emocje sięgają zenitu. (29:29)

57
    Bushkou miał szansę z karnego, ale broni Taletovic! Emir!!! Emir!! Skandują kibice! (28:29)

57
    3 minuty do końca. Słupek po rzucie Glińskiego. Karny! (28:29)
    56
    Jurasik z biodra, chwilę po tym jak akcji sam na sam na wykorzystuje Simic. (28:29)
    55
    Łangowski i znów remis. (28:28)
    55
    Ale goście szybko odpowiadają. (27:28)
    54
    Rok Simić ze skrzydła! Jest dziś w formie jak dobre ciasto na święto. (27:27)
    54
    Bushkou po kontrze. (26:27)
    53
    Szczęśliwie po rykoszecie i koźle – Gol Nenada Zejlicia. (26:26)
    53
    Mariusz Jurasik... Jurasik Park, ale ten dinozaur polskiej piłki ręcznej wciąż pokazuje klasę. (25:26)

52
    2 minuty dla Tarcijonasa. (25:25)