Gryf – ROW Rybnik 0:4 (koniec) | Legionovia – Błękitni 1:2 (koniec) | Nadwiślan – Znicz 0:2 (koniec)
Radomiak – Puszcza 0:0 (koniec)
Gryf Wejherowo
0:4 (0:3)
ROW 1964 Rybnik
Niedziela 15.11.2015, 13:00 • Stadion WKS Gryf, Wejherowo • 2. Liga • Runda 17

Po bardzo słabym meczu Gryf przegrywa 0-4. Goście mogą się cieszyć bo zdobyli tak bardzo potrzebne im punkty i wyjdą ze strefy spadkowej. Dziękuję wszystkim za uwagę i zapraszam na kolejne relację tylko na LA=ajfy.com (14:52:28)

90+4

90+2
    Prawy słupek minęła piłka po strzale Osłowskiego.

90+1
    Po dośrodkowaniu z wolnego uderzał z głowy Gładkowski ale piłka o dobre kilka metrów przeszła obok słupka.

90
    Sędzia doliczył 4 minuty.

89
    Zmiana w drużynie KS ROW 1964 Rybnik: z boiska schodzi Mandrysz, na boisku pojawia się Dzierbicki.

88
    Dobry strzał Szymańskiego z przed pola ale wyciągnął się jak mdługi Procek i obronił ten strzał.

87
    Rzut rożny egzekwował Kołc, zrobiło się zamieszanie ale żaden z piłkarzy Gryfa nie zdołał uderzyć.

86
    Zmiana w drużynie KS ROW 1964 Rybnik: z boiska schodzi Krotofil, na boisku pojawia się Dudziński.

85
    Niecelnie zagrywa Szymański wzdłuż pola karnego...

84
    Zmiana w drużynie Gryf Wejherowo: z boiska schodzi Czoska, na boisku pojawia się Szymański.

83
    Gol dla drużyny KS ROW 1964 Rybnik!
    Po ziemi obok Ferry strzela SZYMON POPIELA i zdobywa czwartą bramkę w tym meczu.

81
    Zmiana w drużynie KS ROW 1964 Rybnik: z boiska schodzi Nowak, na boisku pojawia się Gładkowski.

79
    Kolejne uderzenie z dalszej odległości Kusiaka ponad poprzeczką,

78
    Żółtą kartkę otrzymuje Wicon (Gryf Wejherowo).

77
    Muszalik w momencie oddawania strzału przewrócił się i piłka wyszła poza boisko.

76
    Gryf atakuję dochodzi na przed pole traci piłkę, po czym zawodnicy z Rybnika wybijają na połowę Gryfa i tak w kółko.

75
    Rozczarowuję nas ta druga połowa, poziom tej części gry jest marny.

73
    Nie ma nawet strzału po tym dośrodkowaniu Kusiaka. Nieco ponad kwadrans do końca meczu.

71
    Po zderzeniu z Kuzimskim pomocy medycznej wymaga Krotofil.

70
    Strata w środku boiska piłkę przejmuję Mandrysz i zagrywa do Popieli którego uderzenie broni Ferra.

69
    Uderzał Osłowski wysoko ponad poprzeczką, słaba ta druga część meczu.

68
    Jeśli chodzi o posiadanie piłki w drugiej połowie to częściej ma ją Gryf, ale nie przekłada się to na celne strzały nie mówiąc już o bramkach.

66
    Starał się oddać celny strzał Kuzimski ale w asyście trzech defensorów ROW-u nie miał szans.

65
    Zmiana w drużynie KS ROW 1964 Rybnik: z boiska schodzi Jaroszewski, na boisku pojawia się Popiela.

64
    W ostatniej chwili spod nóg Kusiaka wybił piłkę Janik.

62
    Strata Kuzimskiego w narożniku boiska chciał minąć rywala a zamieszał sam siebie. Od bramki Procek.

61
    Kwadrans drugiej połowy za nami. Po podaniu Kołca uderza Kostuch ale wysoko ponad bramką.

60
    Wzdłuż pola karnego zagrał Jaroszewski do Mandrysza, podanie to było nieco zbyt mocne i pomocnik gości nie zdołał oddać strzału.

59
    Strzał z wolnego Klimczaka mija lewy słupek bramki Procka.

57
    Kołc zagrał do Czoski który dobrze przyjął ale źle zagrywał do Klimczaka i w konsekwencji piłkę przejmują goście.

56
    Daleko z bramki wyszedł procek zauważył to Kusiak ale próba przelobowania golkipera gości była słaba. Brawa jednak za pomysł.

55
    Dobra akcja prawą stroną Klimczaka zabrakło tylko celnego podania ale będzie rożny.

54
    Zmiana w drużynie Gryf Wejherowo: z boiska schodzi Sosnowski, na boisku pojawia się Dampc.
    Kolejny atak gości na bramkę Ferry.

52
    Po ziemi rozegrany rzut wolny przez Jaroszewskiego ale podaje on wprost do Osłowskiego który rusza z kontrą, jest powalony na boisko ale sędzia nie odgwizduję przewinienia.

50
    Pierwsze minut drugiej części nudne nic się nie dzieje specjalnie na boisku.

48
    Faulowany Kuzimski przy lewej stronie boiska. Mocno bity ten wolny przez Kołca i nawet zamykający akcję Kostuch nie zdołał oddać strzału.

47
    Na meczu pojawili się kibice gości, tymczasem goście pod bramką Gryfa ale nic z tej akcji nie wyszło zabrakło ostatniego podania.

46
    Zmiana w drużynie Gryf Wejherowo: z boiska schodzi Wicki, na boisku pojawia się Kusiak.

46

Co tu dużo mówić jest chyba po meczu. Gryf przegrywa 0-3 po 45 minutach. Co może dziwić rozmiary prowadzenia gości, ta część meczu była raczej wyrównana z tym że ROW bezwzględnie wykorzystał błędy Gryfa. Piłkarze gospodarzy za dużo popełniają prostych błędów o ile pierwsze 10 minut w ich wykonaniu było niezłe to po pierwszej bramce coś pękło a później było już tylko gorzej. Za kwadrans wracamy do Wejherowa.

45

45
    Po rzucie rożnym zamieszanie pod bramką Procka, uderza Skwiercz ale zamiast w światło bramki piłka poszybowała w górę a po chwili złapał ją golkiper z Rybnika.

44
    Traci piłkę Wicon na rzecz Płonki i tylko dzięki dobrej interwencji Skwiercza Jaroszewski nie wyszedł sam na sam z Ferrą.

43
    Bardzo dużo prostych błędów technicznych przy przyjęciu piłki popełniają gospodarze,Minuty dzielą nas od przerwy może po niej coś się zmieni.

42
    Nie mógł przejąć Wicki tego podania Sosnowskiego gdyż znajdował się na spalonym.

40
    Straszna kopanina w ostatnich dwóch minutach. Na spalonym po podaniu Muszalika jest Jaroszewski.

39
    Nie podzielnie ROW rządzi teraz na boisku, a kolejne próby ataku Gryfa kończą się niecelnymi podaniami.

38
    Nie poprzestają na tym przyjezdni. Nadal atakują bramkę Ferry. Cierpliwość tracą też kibice którzy zjawili się dziś na meczu.

37
    Katastrofa w Wejherowie, zamiast zwycięstwa szykuję się pogrom!!!

36
    Po rzucie rożnym piłka spadła tuż przed bramkarzem Gryfa a tam najwięcej przytomności zachował MAREK KROTOFIL i w olbrzymim zamieszaniu zdobywa trzecią bramkę dla gości.

35
    Do narożnika boiska zmierza Jaroszewski by wykonać kolejny rożny dla swojego zespołu.

34
    Sam przedzierał się w polu karnym Wicki ale jego strzał blokowany przez dwóch obrońców. Nie idzie w tym meczu gospodarzom.

33
    Gojny poczekał aż nadbiegnie Muszalik i wystawił mu piłkę przed szesnastkę. Uderzenie Mariusza po ziemi trafiło jednak w nogi obrońców.

31
    Może teraz uda się zdobyć kontaktową bramkę. Przed polem karnym faulowany jest Kołc. Kto będzie strzelał? Skwiercz po ziemi ale fatalnie to zrobił.

30
    Przebiegł z piłka Wicon kilka metrów i technicznym strzałem chciał pokonać Procka zabrakło mu dosłownie centymetra.

29
    W sytuacji sam na sam pewnie bramkarza Gryfa pokonuję PAWEŁ MANDRYSZ

28
    Nie dzieje się nic ciekawego na razie. Gra toczy się w środku pola. Tak dalej grając Gryf nie wygra tego mecz.

26
    Źle przyjął sobie piłkę Wicki odskoczyła mu ona i szansa na dobrą akcję została zaprzepaszczona.

24
    Kolejna wrzutka z prawej strony zagrywał Osłowski a w polu walczyło kilku zawodników w żółto-czarnych strojach. Żadnemu z nich nie udało się jednak oddać strzału.

23
    Dalekie zagranie Klimczaka w kierunku Czoski ale nie udało mu się opanować tej piłki.

22
    Wolny z około 25 metrów. Strzał ponad murem Muszalika ale piłka nie leciała w światło bramki. Zaczyna Ferra dalekim wybiciem.

21
    Żółtą kartkę otrzymuje Kostuch (Gryf Wejherowo).

20
    Atak gości prawą stroną zakończył się na bramkarzy Gryfa.

19
    Nie spiesząc się goście rozrywają piłkę na własnej połowie. Pomału przejmują oni kontrolę na tym meczem. W grę Gryfa skrada się nerwowość.

17
    Na spalonym złapany Gabriel.

16
    Większość akcji Gryfa rozgrywana jest prawą stroną gdzie gra Sosnowski. Przed chwilą po jego akcji będzie rzut rożny. Słabe to dośrodkowanie bez problemu łapie Procek.

15
    Blokowany strzał Kuzimskiego, podrażnieni piłkarze Gryfa atakują bramkę przyjezdnych.

13
    Z prawego skrzydła zagrywał Sosnowski piłka spadła pod nogi Czoski który przyjął piłkę i zdołał uderzyć ale bardzo dobrze broni Procek.

12
    Nie potrafili szybko wybić piłki obrońcy Gryfa a GABRIEL NOWAK nie namyślając się długo z 11 metra uderzył pod poprzeczką bramki Ferry.

11
    Sygnalizują piłkarze z Rybnika że faulowany w polu karnym był jeden z nich ale nie ma jedenastki.

10
    Wrzutka Muszalika sprawiła problemy bramkarzowi Gryfa, nie złapał jej pewnie i kolejny rożny dla gości.

9
    Poradzili sobie z tym dośrodkowaniem Kołca obrońcy, i mają szansę na szybką kontrę.

8
    Po zagraniu ręką w środku pola grę wznawiają przyjezdni. Początkowy okres gry jest lepszy w wykonaniu piłkarzy Gryfa.

7
    Dobrze Czoska zagrał do Sosnowskiego ale strzał tego drugiego lekki i niecelny, lepiej można było się złożyć do tego uderzenia.

6
    Gra toczy się na przed polu gości, piłkarze Gryfa starają się szybkimi podaniami rozmontować obronę gości.

4
    Akcja lewą stroną Jaroszewskiego zagranie w szesnastkę i gospodarzy i piłka po interwencji Osłowskiego wyszła poza boisko, Będzie rzut rożny dla ROW-u.

3
    Szybkie i przytomne wyjście z bramki Procka który uprzedził Kuzimskiego. Nie minęła minuta a Wicki z 10 merów uderzał po długim słupku ale mało precyzyjnie.

2
    Krotofil z autu daleko zagrywał w pole karne Gryfa ale najwyżej wyskoczył Kostuch, starał się uderzać Płonka ale niecelnie.

1
    Zaczynają goście. niech wygra lepszy.

1

Gryf Wejherowo: Ferra- Osłowski, Kostuch, Skwiercz, Klimczak, Sosnowski, Kołc, Wicon, Kuzimski, Czoska, Wicki
    Rezerwowi: Wichman, Dampc, Kowalski, Godula, Szymański, Kusiak, Szur

KS ROW 1964 Rybnik: Procek- Janik, Grolik, Nowak, Mandrysz, Krotofil, Płonka, Muszalik, Jary, Gojny, Jaroszewski
    Rezerwowi: Kajzer, Siwek, Popiela, Spratek, Dudziński, Gładkowski, Dzierbicki

Sędziowie: Konrad Aluszyk (Gorzów Wielkopolski).
    Mamy jeszcze trochę czasu do meczu, ale piłkarze są już na murawie i się rozgrzewają.

Zapowiada nam się nie zwykle emocjonujący mecz, bezpośrednią relację tekstową z tego spotkania przeprowadzi portal Lajfy.com. Początek zawodów zaplanowano na godzinę 13 w Niedziele 15 listopada.

Mecz może nie o życie ale o 6 punktów na pewno. Zarówno Gryf jak i ROW aby spokojniej przygotowywać się do rundy wiosennej powinny to spotkanie wygrać. ROW o wiele lepiej radzi sobie na własnym boisku (Zwycięstwa z Siarką i Stalą Mielec), jeśli zaś chodzi o wyjazdy nie wygląda to już tak kolorowo. Od pięciu meczy piłkarze z Rybnika nie potrafią pokonać bramkarza rywali. Może mecz w Wejherowie będzie przełomowym?

Row Rybnik w zeszłym sezonie walczył o awans niemalże do ostatniej minuty. W meczu zamykającym sezon na własnym boisku nie sprostał Limanovii, przegrywając 0-2. Ta porażka zepchnęła ich na piąte miejsce które nie gwarantowało nawet baraży. Ten sezon jest o wiele gorszy. Zawodnicy z Rybnika nie mogę złapać odpowiedniej formy dlatego też zajmują dopiero 16 miejsce oznaczające relegację.

Po czarnej serii spotkań bez zwycięstwa,w ubiegłym tygodniu Gryf w końcu się przełamał i zgarnął komplet punktów. W wyjazdowym spotkaniu z Błękitnymi po bramce Wickiego Gryf wygrał 1-0, ale sytuacje do zdobycia kolejnych bramek miały obie strony. Odżyły nadzieje na utrzymanie ligowego bytu, morale na pewno się zwiększyły. Teraz tylko trzeba pójść za ciosem i zwyciężać w kolejnych spotkaniach.

Runda jesienna pomału dobiega końca, i najbliższy mecz będzie jednym z ostatnich aby poprawić sobie dorobek punktowy. W niedzielne popołudnie na stadionie w Wejherowie zmierzą się dwie drużyny walczące o utrzymanie, Miejscowy Gryf Wejherowo podejmować będzie zespół ROW Rybnik.

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 13:00.