2
25 15 19 25 13
Sobota 21.11.2015, 17:00 • Hala Podpromie, Rzeszów • Tauron Liga • 8. kolejka

0:0
    Emocjonujący mecz w Rzeszowie za nami! Po niesamowitej walce wygrywa ostatecznie 3:2 Developres! Gospodynie były w bardzo dobrej sytuacji już w czwartym secie, ale nie zdołały zakończyć spotkania.

Za uwagę dziękuje Państwu Tomasz Krucan, do usłyszenia! (19:23:13)

0:0
    MVP spotkania została wybrana Joanna Kapturska!

15:13

15:13
    Dramatyczna akcja na koniec! Kontrę miały przyjezdne, ale jej nie wykorzystały! Potem udanie blok rywalek obija Joanna Kapturska!

14:13
    Nie skończyła piłki Ściurka, ale już skutecznie Sandra Szczygioł!

14:12
    Zaryzykowała na zagrywce Roksana Brzóska, ale posłała piłkę w aut! Piłka meczowa!