Czarni – Indykpol 3:0 (koniec) | Skra – Exact 3:0 (koniec) | BKS Visła – Resovia 1:3 (koniec)

0:0
    MVP dzisiejszego spotkania całkiem zasłużenie wybrany Hiszpański przyjmujący Israel Rodriguez!

Spacerkiem przez to spotkanie przeszli bełchatowianie, którzy w trzecim secie wygrali aż 25:11 i pokazali całkowitą klasę! Zapraszamy na kolejne relacje ze strony Lajfy.com! A kolejne spotkanie w Hali Energia odbędzie się w środę 25.11 o godzinie 18:00, a rywalem Skry będzie Jastrzębski Węgiel. (16:28:50)

25:11
    Trzeci set skończony.

25:11
    Zatrzymani na potrójnym bloku częstochowianie i to PGE Skra zwycięża ten mecz!

24:11
    Bezpośrednio as serwisowy zalicza Mariusz Marcyniak i mamy piłkę meczową dla PGE Skry Bełchatów!

23:11
    Punktowa zagrywka Mariusza Marcyniaka!

22:11
    W aut serwuje Kacper Stelmach.

21:11
    Przekroczył teraz przy swojej zagrywce linię 9. metra Israel Rodriguez.

21:10
    Skuteczny na środku Mariusz Marcyniak.

20:10
    Dobry atak z lewej strony Lipińskiego.

20:9
    Blokowany przez Rodrigueza Kacper Stelmach.

19:9
    Autowa zagrywka Tomasza Kowalskiego.

18:9
    Punkt zdobywa atakując ze środka Janus.

18:8
    Obija Rodriguez blok rywali na lewym skrzydle.

17:8
    Świetna akcja PGE Skry zakończona blokiem Wlazłego.

16:8
    Po bloku Andrzeja Wrony piłka wypada na aut.

16:7
    Kolejny atak kończy Wlazły i na drugiej przerwie technicznej PGE Skra Bełchatów prowadzi 16:7 i jest na ostatniej prostej do zwycięstwa w tym spotkaniu!