Dafi Społem – Projekt 2:3 (koniec) | Skra – Jastrzębski 3:1 (koniec) | Exact – Indykpol 0:3 (koniec)
MKS – Czarni 0:3 (koniec) | Trefl – BKS Visła 3:0 (koniec) | Resovia – ZAKSA 1:3 (koniec)
Dafi Społem Kielce
2
22 25 25 22 8
Projekt Warszawa
3
25 21 21 25 15
Środa 25.11.2015, 18:00 • Hala Sportowa 'Pod Basztami', Chęciny • PlusLiga • 6. kolejka

8:15
    Smoliński blokuje Bieńka i goście wygrywają to spotkanie!

4:8
    Wierzbowski atakuje w aut, zmiana stron!

22:25
    Wierzbowski zablokowany i mamy decydującą partię w tym meczu!

13:16
    Zablokowany Wierzbowski i wszystko zmierza do tie-breaka!

8:6
    Jungiewicz! Wróciła piłka na stronę kielczan i niezawodnie kończy atak ich kapitan. Przerwa techniczna.

25:21
    Mikołajczak nie podbija ataku i 2:1 prowadzi Effector. Będą pierwsze punkty gospodarzy w tym sezonie.

16:11
    Zagumny zagrywa w siatkę i utrzymują wysokie prowadzenie na drugiej przerwie technicznej kielczanie.

8:4
    Buchowski zatrzymuje blokiem Filipa! Pewne prowadzenie Effectora na przerwie technicznej.

25:21
    Filip trafia w siatkę i set dla gospodarzy!

16:15
    Błąd Zagumnego i Effector prowadzeni na drugiej przerwie technicznej.

8:6
    Jungiewicz kończy piłkę atakiem po skosie, przerwa technicza z dwoma punktami przewagi gospodarzy.