Dafi Społem – Projekt 2:3 (koniec) | Skra – Jastrzębski 3:1 (koniec) | Exact – Indykpol 0:3 (koniec)
MKS – Czarni 0:3 (koniec) | Trefl – BKS Visła 3:0 (koniec) | Resovia – ZAKSA 1:3 (koniec)

25:16
    Conte po prostej w boisko! Wygrywają bełchatowianie tego czwartego seta i całe spotkanie!

24:15
    Gromadowski po skosie i piłka meczowa dla PGE Skry Bełchatów!

20:12
    As serwisowy Toontjego van Lankvelta!

16:8
    Błąd w rozegraniu Radosława Gila i druga przerwa techniczna to kolosalna przewaga PGE Skry Bełchatów!

13:7
    Zagrywka Wlazłego wpada w boisko po drodze zahaczając o siatkę i o drugi czas w tej partii prosi trener Jastrzębskiego Węgla Mark Lebedew!

9:5
    Piękny skrót Facundo Conte bezpośrednio z zagrywki ląduje tuż za siatką!

8:5
    W siatkę ze środka Boruch i na pierwszej przerwie technicznej prowadzą bełchatowianie!

7:5
    Kolejna świetna czapa Wrony i o czas poprosił Mark Lebedew!

1:4
    Czas dla trenera PGE Skry Bełchatów Miguela Angela Falasci!

24:20
    Trafia Wlazły z lewego ataku w linię 9. metra i piłkę na wagę zwycięstwa w trzecim secie ma ekipa PGE Skry Bełchatów!

23:20
    Obija Maciej Muzaj blok Facundo Conte i o czas prosi Miguel Angel Falasca!

22:16
    As seriwsowy w wykonaniu środkowe PGE Skry Andrzeja Wrony!

19:14
    Popisowy gwóźdź w wykonaniu Facundo Conte! O drugi czas w tej partii prosi Mark Lebedew!

17:14
    O czas prosi trener Mark Lebedew!

16:14
    Pięknie obija trzyosobowy blok rywali Conte i na drugą przerwę techniczną siatkarze PGE Skry schodzą z dwupunktowym prowadzeniem!

13:13
    Doprowadza do remisu swoją punktową zagrywką Wojciech Sobala!

8:5
    Kolejny świetny atak Mariusza Wlazłego, tym razem po skosie! Pierwsza przerwa techniczna i prowadzenie gospodarzy!

4:5
    Znów daje o sobie znać Muzaj! Świetny as serwisowy atakującego z Jastrzębia!

2:2
    Punktowy serwis Karola Kłosa!

25:19
    Atak Winiarskiego, a w siatkę wpada Maciej Muzaj! Set dla PGE Skry Bełchatów!

19:16
    Świetny atak kapitana PGE Skry Bełchatów Mariusza Wlazłego i o pierwszy czas w tej partii jak i w tym meczu prosi Mark Lebedew!

16:14
    Atak po prostej w antenkę Macieja Muzaja i druga przerwa techniczna na korzyść gospodarzy!

6:8
    Atak Damiana Borucha ze środka w aut, ale trener Mark Lebedew poprosił o challenge i słusznie, ponieważ okazało się, że po drodze piłka otarła o blok bełchatowskiej Skry, a chwilę później Miguel Angel Falasca także poprosił o sprawdzenie czy Boruch nie przekorczył środkowej linii, ale sędziowie podtrzymali swoją decyzję i na pierwszej przerwie technicznej w secie drugim prowadzeni Jastrzębskiego Węgla! Rzadko spotykane zjawisko, ponieważ mieliśmy dwie powtórki w jednej akcji!

5:6
    Fenomenalna zagrywka Facundo Conte, który zalicza asa serwisowego!

2:5
    Obija palce blokujących PGE Skry van Lankvelt i nie radzi sobie z obroną tego ataku Milczarek. O czas poprosił Miguel Angel Falasca!

1:0
    Mocne wejście gospodarzy w drugiego seta. Punktowy serwis Mihajlo Stankovicia!

22:25
    Skuteczny atak zza lini 3. metra van Lankvelta i goście wygrywają pierwszą partię!

21:24
    Obija bez problemu blok gospodarzy Aexander Shafranovich i Jastrzębski Węgiel ma pierwszą piłkę setową!

19:23
    Toontje van Lankvelt kończy atak z lewego skrzydła i o drugi czas prosi trener PGE Skry! Odskoczyli w końcówce goście, i to oni są bliżej zwycięstwa w secie pierwszym!

18:21
    Punktowa zagrywka Wojciecha Sobali! Wlazły próbował ratować tą piłkę, ale nie udało się to zawodnikowi PGE Skry Bełchatów, a po drodze poturbował on jeszcze sędziego liniowego!

18:20
    Świetna seria przyjezdnych! Teraz Wlazły zatrzymany na siatce przez Damiana Borucha i o pierwszy czas w tym secie poprosił Miguel Angel Falasca!

16:15
    Silny atak Mariusza Wlazłego po prostej, piłka odbija się od bloku Shafranovicha, ale nie zdążyli wyratować się siatkarze Jastrzębskiego Węgla i po kolejnym wyrównanym okresie gry to bełchatowianie prowadzą na drugiej przerwie technicznej!

8:7
    Świetny blok Karola Kłosa na Shafranovichu i mamy pierwszą przerwę techniczną na której to PGE Skra prowadzi 8:7!

Adam Ka

PGE GiEK Skra Belchatow: Lisinac, Wlazły (C), Marcyniak, Kłos, Conte, Wrona, Janusz, Uriarte, Stanković, Winiarski, Gromadowski, Rodriguez, Marechal. Libero: Piechocki, Milczarek.
    Jastrzębski Węgiel: Strzeżek, Muzaj, Gil, Boruch, Masny (C), Derocco, van Lankvelt, Sobala, Formela, Śliż, Hain, Shafranovich. Libero: Mihułka, Popiwczak.

Sędziowie: Piotr Skowroński – Marek Heyducki.