Sopot – Kutno 61:48 (koniec) | Starogard Gdański – Radom 54:65 (koniec)
Trefl Sopot
61:48 (17:13, 35:22, 53:36)
Polfarmex Kutno
Sobota 05.12.2015, 15:00Tauron Basket Liga • 9. kolejka

To nam się rozegrali sopocianie! Druga wygrana z rzędu i ich sytuacja wyglada zdecydowanie lepiej niż tydzień temu. Widać, że Trefl potrzebował zwycięstwa. Dwie wygrane z drużynami z czuba tabeli na pewno im pomogą w dalszej drodze do góry! (16:41:22)

Koniec meczu. (61:48)

38:37
    Jeszcze za trzy Gabiński! (61:48)

38:15
    A po przerwie dalszy ciąg błędów! Tutaj już zwycięzcę chyba znamy, stad możliwe rozluźnienie w szeregach sopocian. Rywale chyba nie widzą szansy na podgonienie gospodarzy. (61:45)

37:35
    Na zmianę mylą się gospodarze i goście. Reakcja szkoleniowca Polfarmexu – czas! (61:45)

36:15
    Polfarmex znów nieskutecznie w ataku! Trefl coraz bliżej drugiego zwycięstwa z rzędu. (61:45)

35:40
    Strata w ataku gości, sopocianie od razu to wykorzystują i Stefański za dwa! (61:45)

35:05
    Duren jeszcze raz dwa razy celnie z linii rzutów wolnych! (59:45)

34:50
    Strata w ataku gości i o czas prosi ich szkoleniowiec! (57:45)

34:30
    A ten dwa razy celnie. (57:45)

34:30
    Faulowany przy rzucie Duren. Dwa osobiste. (55:45)

34:05
    Odpowiada skutecznym rzutem Johnson! (55:45)

33:50
    Są pierwsze punkty sopocian. Z półdystansu udanie Duren. (55:43)

33:27
    Za trzy celnie Grochowski! (53:43)

32:50
    Teraz do tego jeszcze faul w ataku Majoka i strata. (53:40)

32:30
    Sporo błędów w ataku w tej czwartej kwarcie popełniają zawodnicy gospodarzy. Kolejne niecelne rzuty. (53:40)