2
25 25 25 25 10
Wtorek 08.12.2015, 20:30 • Hala sportowa MOSiR, Radom • PlusLiga • 9. kolejka

0:0
    Ależ to były zawody! Były one godne określenia hitem kolejki! Po dramatycznym meczu triumfują 3:2 Czarni Radom, którzy tym zwycięstwem potwierdzają, że mają w tym sezonie ochotę na podium PlusLigi! Resovia przez długie momenty prezentował się w tym pojedynku dobrze, ale zarówno w pierwszym, jak i czwartym secie zabrakło jej zimnej krwi w końcówce!

Dziękujemy Państwu za relację i zapraszamy na inne transmisje jedynie na lajfy.com! (23:34:42)

0:0
    MVP spotkania został wybrany Wojciech Żaliński! W pełni zasłużenie!

15:10

15:10
    Było przejście dołem rzeszowian! Punkt dla Czarnych, koniec spotkania!

14:11
    Długa akcja! Mieli piłki w górze gospodarze! Ostatecznie Szalpuk atakuje w aut! Sprawdzają Czarni!

14:10
    Po bloku z prawego skrzydła atakuje Bartłomiej Bołądź! Piłka meczowa dla Czarnych!

13:10
    Autowa zagrywka Patryka Szczurka!

13:9
    Z lewego skrzydła po skosie skutecznie atakuje Artur Szalpuk!

12:9
    Tym razem dobre przyjęcie i atak ze środka kończy Russell Holmes!

12:8
    Fenomenalny jest dzisiaj Wojciech Żaliński! As serwisowy tego przyjmującego!

11:8
    Dotknięcie siatki przez jednego z rzeszowian. Punkt dla Czarnych!

11:8
    Długo podejmują decyzję sędziowie! Dalej nie wiadomo, dla kogo zostanie przyznany punkt!

11:8
    Trochę wrzucony w siatkę Dominik Witczak i nie trafia w boisko. Sprawdza Andrzej Kowal!

10:8
    Praktycznie na czystej siatce pewnie atakuje Wojciech Żaliński!

9:8
    Dobrze w obronie rzeszowianie! Blok-aut po ataku z prawego skrzydła Dominika Witczaka!

9:7
    Rzeszowianie podbijają piłkę po ataku Bołądzia. Potem po rękach rywali atakuje Nikołaj Penczew! Przerwa dla Raula Lozano!

9:6
    Skutecznie z lewego skrzydła po skosie atakował Nikołaj Penczew. Na zagrywkę wchodzi Perłowski.