25 25 19 25
OK Merkur Maribor
1
16 17 25 20
Wtorek 08.12.2015, 18:00 • Hala sportowa Muszyna, Muszyna • Puchar CEV kobiet • 1/8 finału

0:0
    Zdecydowanie pierwsze dwie partie były spacerkiem dla gospodyń, ale z czasem w trzecim secie rozkręciły się przyjezdne co miało wpływ na zwycięstwo w trzeciej partii. Kolejny set był bardzo nerwowy m.in dla gospodyń, które w drugiej części czwartego seta odskoczyły na wystarczającą ilość punktów by wygrać to pierwsze spotkanie 1/8 Pucharu CEV! Rewanż w Mariborze już za tydzień. Dziękuję za wspólnie spędzony czas i zapraszam do śledzenia relacji na Lajfy.com! (19:54:05)

25:20
    Czwarty set skończony.

25:20
    Zatrzymana Iza Mlakar na podwójnym bloku i wygrana w całym spotkaniu Muszynianki 3:1!

24:20
    Błąd w odbiciu Anny Grejman.

24:19
    Jeszcze po bloku uderza Mlakar.

24:18
    Akcja warta piłki meczowej! Świetna i bardzo długa wymiana zakończona blokiem Kurnikowskiej!

23:18
    Zablokowana Iza Mlakar na prawym ataku i są bardzo blisko zwycięstwa w tym spotkaniu siatkarki z Muszyny.

22:18
    As serwisowy Kaucic!

22:17
    Kaucic ze środka w boisko.

22:16
    Podwójny blok gospodyń staje na drodze Cvetanovic.

21:16
    Helić ostatkiem sił po bloku. O drugi czas poprosił szkoleniowiec gości!

20:16
    Ammerman psuje zagrywkę.

19:16
    A kolejny atak Mlakar już bardzo mocno uderzony po prostej omija blok.

19:15
    Zatrzymana podwójnym blokiem Mlakar.

18:15
    Bardzo dobrze z drugiej linii atakuje Kurnikowska, a o czas prosi trener Sebastijan Skorc!