25 25 19 25
OK Merkur Maribor
1
16 17 25 20
Wtorek 08.12.2015, 18:00 • Hala sportowa Muszyna, Muszyna • Puchar CEV kobiet • 1/8 finału

25:20
    Zatrzymana Iza Mlakar na podwójnym bloku i wygrana w całym spotkaniu Muszynianki 3:1!

24:18
    Akcja warta piłki meczowej! Świetna i bardzo długa wymiana zakończona blokiem Kurnikowskiej!

22:18
    As serwisowy Kaucic!

21:16
    Helić ostatkiem sił po bloku. O drugi czas poprosił szkoleniowiec gości!

18:15
    Bardzo dobrze z drugiej linii atakuje Kurnikowska, a o czas prosi trener Sebastijan Skorc!

16:14
    As serwisowy Natalii Kurnikowskiej! Czas na drugą przerwę techniczną!

8:5
    Bardzo ładnie kończy atak po bloku Helić i na pierwszej przerwie technicznej 8:5 prowadzą gospodynie!

7:4
    As Natalii Kurnikowskiej!

19:25
    Mlakar kończy tego seta!

18:24
    Uderza Planinsec ze środka i piłka setowa dla ekipy Mariboru!

18:23
    Iza Mlakar z prawego ataku po taśmie w boisko. Drugi czas na prośbę trenera Bogdana Serwińskiego!

17:21
    Savić zablokowana na środku przez Planinsec i o czas poprosił Bogdan Serwiński!

15:16
    Pod końcową linię boiska atakują przyjezdne i pierwszy raz w tym spotkaniu na przerwę techniczną przy prowadzeniu schodzą siatkarki z Mariboru!

8:6
    W aut zaserwowała Cvetanovic i mamy pierwszą przerwę techniczną w trzeciej partii!

7:4
    As serwisowy Natalii Kurnikowskiej!

5:3
    Punktowy serwis w wykonaniu Adeli Helić!

25:17
    Jeszcze raz Mlakar z prawego ataku, ale tym razem uderzyła nad blokiem minimalnie w aut. Kolejny set zwyciężają siatkarki z Muszyny!

24:15
    I jeszcze raz Kinga Hatala z prawego ataku. Piłka setowa dla gospodyń, a o czas poprosił Sebastijan Skorc!

23:15
    Punktowy serwis Natalii Skrzypkowskiej!

18:11
    Punktowa zagrywka Adeli Helić!

16:10
    As serwisowy Mai Savić odprowadza obydwie drużyny na drugą przerwę techniczną!

12:8
    Sprytnie po prostej atakuje Grejman przez co znów odskakują rywalkom gospodynie, a o czas natychmiast prosi szkoleniowiec Nova KBM Branik Maribor!

8:7
    Silnie atakuje Sosnowska, rywalki bronią ten atak, ale już druga z zawodniczek nie zdążyła zareagować przez co na pierwszej przerwie technicznej w secie drugim prowadzą gospodynie!

4:2
    Kolejny punkt Mai Savić w polu serwisowym!

3:2
    Savić punktuje zagrywką!

1:0
    Mocno zaczynają gospodynie. As serwisowy Anny Grejman!

25:16
    Ze środka Sosnowska kończy pierwszą partię!

24:16
    Spokojnie atakuje w boisko Kurnikowska i pierwsza piłka setowa dla Muszynianki Muszyna!

22:15
    As serwisowy w wykonaniu Grejman! Drugi czas dla trenera gości!

20:15
    As serwisowy w sam narożnik boiska Anny Grejman i o pierwszy czas prosi trener Nova KBM Branik Maribor Sebastijan Skorc!

16:11
    Atakuje Anna Grejman z lewego skrzydła po skosie i na drugą przerwę techniczną podopieczne Bogdana Serwińskiego schodzą ze sporą przewagą pięciu punktów!

8:5
    Dobry atak z prawego skrzydła po bloku rywalek i mamy pierwszą przerwę techniczną. 8:5!

Adam Ka

Polski Cukier Muszynianka: Skrzypkowska, Pelc, Savić, Grejman, Szczygieł, Ciaszkiewicz-Lach, Helić, Sosnowska, Kurnikowska (C), Hatala, Milovits. Libero: Krzos, Śliwa.
    OK Merkur Maribor: Mlakar, Kaucic, Cvetanovic, Ammerman (C), Vovk, Najdic, Pucnik, Planinsec, Pintar. Libero: Sobocan.

Sędziowie: Stoyan Barev (Bułgaria) – Zdenek Grabovsky (Czechy).