25 25 19 25
OK Merkur Maribor
1
16 17 25 20
Wtorek 08.12.2015, 18:00 • Hala sportowa Muszyna, Muszyna • Puchar CEV kobiet • 1/8 finału

0:0
    Zdecydowanie pierwsze dwie partie były spacerkiem dla gospodyń, ale z czasem w trzecim secie rozkręciły się przyjezdne co miało wpływ na zwycięstwo w trzeciej partii. Kolejny set był bardzo nerwowy m.in dla gospodyń, które w drugiej części czwartego seta odskoczyły na wystarczającą ilość punktów by wygrać to pierwsze spotkanie 1/8 Pucharu CEV! Rewanż w Mariborze już za tydzień. Dziękuję za wspólnie spędzony czas i zapraszam do śledzenia relacji na Lajfy.com! (19:54:05)

25:20
    Czwarty set skończony.

25:20
    Zatrzymana Iza Mlakar na podwójnym bloku i wygrana w całym spotkaniu Muszynianki 3:1!

24:20
    Błąd w odbiciu Anny Grejman.

24:19
    Jeszcze po bloku uderza Mlakar.

24:18
    Akcja warta piłki meczowej! Świetna i bardzo długa wymiana zakończona blokiem Kurnikowskiej!

23:18
    Zablokowana Iza Mlakar na prawym ataku i są bardzo blisko zwycięstwa w tym spotkaniu siatkarki z Muszyny.

22:18
    As serwisowy Kaucic!

22:17
    Kaucic ze środka w boisko.

22:16
    Podwójny blok gospodyń staje na drodze Cvetanovic.

21:16
    Helić ostatkiem sił po bloku. O drugi czas poprosił szkoleniowiec gości!

20:16
    Ammerman psuje zagrywkę.

19:16
    A kolejny atak Mlakar już bardzo mocno uderzony po prostej omija blok.

19:15
    Zatrzymana podwójnym blokiem Mlakar.

18:15
    Bardzo dobrze z drugiej linii atakuje Kurnikowska, a o czas prosi trener Sebastijan Skorc!

17:15
    Mlakar myli się w polu zagrywki.

16:15
    Iza Mlakar po raz kolejny z prawego skrzydła w boisko.

16:14
    As serwisowy Natalii Kurnikowskiej! Czas na drugą przerwę techniczną!

15:14
    Bez szans na obronę uderzenie z prawego ataku Helić.

14:13
    Zepsuty serwis przez Helić.

14:12
    Jeszcze raz w boisko atakuje Kurnikowska.

13:12
    41% to skuteczność w ataku przyjezdnych, a 40% to skuteczność ataku gospodyń!

13:12
    Kurnikowska kończy z lewego ataku.

12:12
    Iza Mlakar kończy swój atak z prawej strony.

12:11
    Savić w aut zagrywką.

12:10
    Znów Adela Helić. Tym razem obija blok rywalek.

11:10
    Helić bardzo ładnie odpowiada atakiem po prostej w sam narożnik.

10:10
    Cvetanovic omija na lewym skrzydle pojedynczy blok Helić i uderza po prostej w boisko.

10:9
    Cvetanovic jest w gazie. Kolejny dobry atak, tym razem po ostrym skosie w boisko.

10:8
    Na aucie wylądowała zagrywka Pintar.

9:8
    Dotknięta siatka przy bloku przez Adelę Helić.

9:7
    Cvetanovic bez problemu obija ręce Adeli Helić w bloku.

9:6
    Przesunięta krótka na środku do Savić, która wykorzystuje to dobre rozegranie.

8:6
    Punktowa kiwka Pintar na środku.

8:5
    Bardzo ładnie kończy atak po bloku Helić i na pierwszej przerwie technicznej 8:5 prowadzą gospodynie!

7:5
    Mlakar w boisko z prawego ataku.

7:4
    As Natalii Kurnikowskiej!

6:4
    Bardzo dobry atak Adeli Helić z prawej strony, bez większych szans na obronę.

5:4
    Szczęśliwy i wymęczony atak Kurnikowskiej na prawym skrzydle, ale co najważniejsze ląduje w boisku.

4:4
    Ammerman teraz z lewego skrzydła bardzo ładnie uderza po bloku w boisko.

4:3
    Iza Mlakar uderza w antenkę.

3:3
    Teraz już bez problemu Helić kończy atak obijając blok rywalek.

2:3
    Helić atakuje w aut.

2:2
    Środkiem odpowiada Planinsec.

2:1
    Bardzo sprytny atak Kurnikowskiej z lewego skrzydła.

0:0
    Niespodzianka w trzecim secie. Świetna gra w drugiej części seta siatkarek ze Słowenii nagrodzona zwycięstwem w trzeciej partii. Zapowiada się ciekawa czwarta odsłona.

18:24
    Uderza Planinsec ze środka i piłka setowa dla ekipy Mariboru!

18:23
    Iza Mlakar z prawego ataku po taśmie w boisko. Drugi czas na prośbę trenera Bogdana Serwińskiego!

18:22
    Cvetanovic z prawego ataku idealnie w boisko.

18:21
    Zatrzymana na prawym skrzydle Cvetanovic przez podwójny blok siatkarek z Muszyny.

17:21
    Savić zablokowana na środku przez Planinsec i o czas poprosił Bogdan Serwiński!

17:20
    Mlakar blokuje atak Natalii Kurnikowskiej.

17:19
    Cvetanovic nabija blok gospodyń na aut.

17:18
    Totalnie zepsuła atak Iza Mlakar uderzając w siatkę.

16:18
    I kończy po ostrym skosie atak z lewego skrzydła Cvetanovic.

16:17
    Atak Mlakar po prostej obok bloku wybroniony przez libero Aleksandrę Krzos i przechodzi piłka na stronę rywalek co wykorzystuje Cvetanovic.

16:16
    Bardzo precyzyjny atak na środku Mai Savić.

15:16
    Pod końcową linię boiska atakują przyjezdne i pierwszy raz w tym spotkaniu na przerwę techniczną przy prowadzeniu schodzą siatkarki z Mariboru!

15:15
    Wybroniony atak Kurnikowskiej przez rywalki, ale te wpadają przy bloku w siatkę.

14:15
    I Mlakar z prawego ataku po prostej w boisko.

14:14
    A Słowenki znów psują zagrywkę i okazje na odskoczenie rywalkom.

13:14
    Koszmarny błąd Helić. Atak w siatkę.

13:13
    Blokuje Julia Milovits atak kapitan drużyny z Mariboru Ammerman.

12:13
    Cvetanovic psuje zagrywkę.

11:13
    Ammerman z lewego skrzydła kończy swój atak.

10:10
    Savić odpowiada również atakiem ze środka.

9:10
    Planinsec ze środka pod końcową strefę boiska i przyjezdne wychodzą na prowadzenie.

9:9
    Mlakar znów silnym atakiem przełamuje dłonie rywalek na podwójnym bloku.

9:8
    Bardzo ładnie obija blok rywalek niezawodna Adela Helić.

8:8
    Kolejny atak rywalek po taśmie. Teraz po skosie z prawej strony atakowała Iza Mlakar.

8:7
    Ammerman na środku uderza po taśmie w boisko.

8:6
    W aut zaserwowała Cvetanovic i mamy pierwszą przerwę techniczną w trzeciej partii!

7:6
    Kolejny skuteczny atak Izy Mlakar. Tym razem atakująca z Mariboru uderzyła po skosie z prawego skrzydła.

5:4
    Atak rywalek broni Natalia Kurnikowska, ale piłka została tak mocno odbita, że dotyka dachu hali w Muszynie.

5:3
    Punktowy serwis w wykonaniu Adeli Helić!

4:3
    Bardzo ładnie skończyła atak po prostej Helić.

3:3
    Na aucie ląduje atak Kurnikowskiej.

3:2
    Już na prowadzeniu gospodynie. Cvetanović atakuje w aut i jednocześnie wpada w siatkę.

2:2
    Sosnowska bardzo ładnie obija ręce w bloku rywalek.

1:2
    Bardzo ładne rozegranie Milovits do Helić, która swój atak kieruje w narożnik boiska.

0:2
    Atak z lewej strony Cvetanovic w aut, ale siatkarki z Muszyny dotykają siatki.

0:1
    Dobry atak Mlakar z prawego skrzydła otwiera partię trzecią.

0:0
    Trzeci set rozpoczęty.

0:0
    Druga partia tylko zacięta do pierwszej przerwy technicznej, ale już później skuteczność Cvetanovic i małe przebłyski dobrej gry Mlakar nie wystarczyły na to by nawiązać jakąkolwiek walkę o zwycięstwo w drugiej partii. Kolejny set pewnie wygrany przez gospodynie.

25:17
    Drugi set skończony.

25:17
    Jeszcze raz Mlakar z prawego ataku, ale tym razem uderzyła nad blokiem minimalnie w aut. Kolejny set zwyciężają siatkarki z Muszyny!

24:17
    Mlakar bardzo ładnie atakuje i obija ręce rywalek.

24:16
    Jeszcze zapunktowały Słowenki, a dokładnie Cvetanovic uderza po prostej z lewego ataku w boisko.

24:15
    I jeszcze raz Kinga Hatala z prawego ataku. Piłka setowa dla gospodyń, a o czas poprosił Sebastijan Skorc!

23:15
    Punktowy serwis Natalii Skrzypkowskiej!

22:15
    Kolejny raz z prawego skrzydla atakuje Hatala, i technicznym uderzeniem obija blok rywalek.

21:15
    Przebiła się przez blok Muszynianek Cvetanovic.

21:14
    I bardzo ładnie kończy atak na prawym skrzydle Kinga Hatala.

20:14
    Mlakar z prawego skrzydła pod końcową linię boiska.

20:13
    Sylwia Pelc bardzo mocno uderza ze środka. Libero rywalek przyjmuje ten atak, ale piłka wraca na drugą stronę, a gospodynie odprowadzają ją wzrokiem.

19:13
    Ammerman kończy atak na środku.

19:12
    A teraz swoją zagrywkę zepsuły przyjezdne.

18:12
    Mimo asa Helić, zmienia ją na zagrywkę Karolina Szczygieł, która psuje serwis.

18:11
    Punktowa zagrywka Adeli Helić!

17:11
    Przechodząca piłka i Pelc bez problemu wykorzystuję okazję na łatwy punkt.

16:11
    Planinsec kończy atak na środku.

16:10
    As serwisowy Mai Savić odprowadza obydwie drużyny na drugą przerwę techniczną!

15:10
    Autowy atak Słowenek.

14:10
    Savić zablokowała atak Cvetanovic.

13:10
    Cvetanovic na czystej siatce trafia w boisko.

13:9
    Kolejny do kolekcji atomowy atak Helić, która rozbija ręce przyjmujących nie pierwszy raz w tym spotkaniu.

12:9
    Przerzut na lewe skrzydło do Cvetanovic, która sprytnie obija zewnętrzną część bloku siatkarek z Muszyny.

12:8
    Sprytnie po prostej atakuje Grejman przez co znów odskakują rywalkom gospodynie, a o czas natychmiast prosi szkoleniowiec Nova KBM Branik Maribor!

11:8
    Mocno po ostrym skosie w boisko uderzyła Adela Helić.

10:8
    Z lewego skrzydła idealnie w końcowe rejony boiska uderzyła Anna Grejman.

9:8
    Pogubiły się gospodynie. Zbyt czytelne rozegranie do Savić, która zostaje zablokowana.

9:7
    Przesunięta krótka do Cvetanovic, którą na pojedynczym bloku zatrzymuje Anna Grejman.

8:7
    Silnie atakuje Sosnowska, rywalki bronią ten atak, ale już druga z zawodniczek nie zdążyła zareagować przez co na pierwszej przerwie technicznej w secie drugim prowadzą gospodynie!

7:7
    Zatrzymana Grejman na potrójnym bloku.

7:6
    Iza Mlakar świetnie kiwa nad podwójnym blokiem.

7:5
    Przesunięta krótka za plecy do Sosnowskiej, która znów kończy akcję na środku.

6:5
    Helić znów się myli i atakuje w aut.

5:4
    Ammerman atakuje nad blokiem rywalek w boisko.

5:3
    Bardzo ładnie obroniły atak rywalek gospodynie, a w tej sytuacji rozegrana piłka Milovits do Helić zakończona skutecznym atakiem.

4:3
    W siatkę serwują przyjezdne.

4:3
    Mlakar atakuje bardzo mocno i jednocześnie nie do obrony.

4:2
    Kolejny punkt Mai Savić w polu serwisowym!

3:2
    Savić punktuje zagrywką!

2:2
    Helić technicznie kiwa nad blokiem.

1:2
    Planinstec zwycięża walkę na siatce z Milovits.

1:1
    Helić z prawego skrzydła w aut.

1:0
    Mocno zaczynają gospodynie. As serwisowy Anny Grejman!

0:0
    Drugi set rozpoczęty.

25:16
    Bez problemu wygrywają pierwszego seta siatkarki Polskiego Cukru Muszynianka Muszyna i tak jak przypuszczaliśmy rywalki nie postawiły ciężkich warunków gry podopiecznym Serwińskiego.

25:16
    Ze środka Sosnowska kończy pierwszą partię!

24:16
    Spokojnie atakuje w boisko Kurnikowska i pierwsza piłka setowa dla Muszynianki Muszyna!

23:16
    Kolejny raz przesunięta krótka i na środku punktuje Planinsec.

23:15
    Świetna seria gospodyń. Atakuje prosto w blok z lewej strony Iza Mlakar.

22:15
    As serwisowy w wykonaniu Grejman! Drugi czas dla trenera gości!

21:15
    Idealnie w boczną linię boiska z lewego ataku uderza Natalia Kurnikowska.

20:15
    As serwisowy w sam narożnik boiska Anny Grejman i o pierwszy czas prosi trener Nova KBM Branik Maribor Sebastijan Skorc!

19:15
    Niezawodna Adela Helić po raz kolejny z prawego skrzydła w boisko.

18:15
    Savić zatrzymana na środku przez Najdic.

18:14
    Cvetanovic z lewego skrzydła obija ręce w bloku gospodyń.

18:13
    Atomowe uderzenie na środku Mai Savić, przełamuje ręce broniących.

17:13
    Przebija się przez podwójny blok na prawym skrzydle Iza Mlakar.

17:12
    Autowy serwis gości.

16:12
    Przesunięta krótka do Kaucic na środku i punktują Słowenki.

16:11
    Atakuje Anna Grejman z lewego skrzydła po skosie i na drugą przerwę techniczną podopieczne Bogdana Serwińskiego schodzą ze sporą przewagą pięciu punktów!