BKS Visła – Exact 3:0 (koniec) | Cuprum – Skra 2:3 (koniec) | ZAKSA – Jastrzębski 3:0 (koniec)

10:15
    Kończy atakiem z lewego skrzydła to spotkanie Michał Winiarski. PGE Skra zwycięża 3:2!

9:14
    Jest kolejny atak Conte, ale tym razem w boisko. Pierwszza w tym meczu piłka meczowa dla PGE Skry Bełchatów!

9:12
    Timeout dla gości!

6:10
    Czas dla trenera gospodarzy!

6:8
    Jeszcze jeden atak Conte po bloku. Zmiana stron i gramy dalej!

25:15
    Kończą tą partię lubinianie! Atak Mateusza Malinowskiego w boisku!

24:14
    Malinowski po skosie trafia w narożnik i mamy piłkę setową na wagę tie-breaka dla gospodarzy!

16:12
    Ale lubinianie bez problemu kończą kolejny atak. Tym razem z drugiej linii Pupart i na drugiej przerwie technicznej w partii czwartej mamy prowadzenie gospodarzy!

15:12
    Drugi czas na prośbę Miguela Angela Falasci! Szybko reaguje trener gości na tą stratę trzech punktów, ponieważ chce on wygrać w Lubinie koniecznie za 3 punkty!

13:11
    Kolejny atak gospodarzy w boisku. Atakuje świetnie po skosie Pupart. Czas dla Falasci!

6:8
    Prowadzi Skra na pierwszej przerwie technicznej, po ataku w aut Włodarczyka!

5:6
    Kolejny świetny serwis Conte!

5:5
    Bardzo ładna zagrywka Conte ląduje idealnie w boisku!

16:24
    Punkt z lewego ataku Gromadowskiego. Setball dla Skry!

13:19
    Bardzo ładnie atakuje znów Marcel Gromadowski, a o drugi czas prosi szkoleniowiec gości!

12:16
    Kłos zablokował Marcusa Bohme i na drugiej przerwie technicznej w partii trzeciej prowadzą bełchatowianie!

9:11
    Jeszcze jedna akcja Skry. Odskoczyli na dwa punkty bełchatowianie po ataku Winiarskiego w pole. O czas prosi Gheorghe Cretu!

9:7
    As Bohmego w polu serwisowym!

8:6
    Nie myli się na prawym ataku Pupart i to lubinianie po słabym początku odrabiają straty i prowadzą na pierwszej przerwie technicznej w secie trzecim!

25:18
    Kończą tą partię lubinianie. Atakuje z lewej strony Malinowski w boisko i mamy 1:1 w setach!